Biotēka

radius lielais galv banneris1

Radius bio zobu pastas pašiem mazākajiem!

Radius raksts


Ne visi zina to, ka putojošās vielas nav tās, kas nodrošina zobu tīrību. Tās pievieno, lai rastos “tīrības” sajūta. Taču zinātniski nav nepieciešamas putas, lai zobi kļūtu tīrāki!

Pietiek ar labām attīrošajām sastāvdaļām, kas veic dabīgu ķīmisko reakciju bez putošanas, kad mazgājam zobus. Radius ir radījis īpašas zobu pastas bērniem no 6 mēneša vecuma, kas neputo. Tās ir radītas bez abrazīvi putojošām vielām jeb sulfātiem kā SLS un SLES. Līdz ar to šīs zobu pastas ir drošas pat pašiem mazākajiem.

Radius bioloģiska zobu pasta-gēls bērniem, ar pitaijas garšu ir piemērota bērniem no 6 mēnešu vecuma un kā mēs, Biotēkā, priecājamies, der arī vecākiem.

Īpaši veidotā gēla formula satur bio nīma, mežrozīšu un svētā bazilika ekstraktus, kas dabīgi attīra un atsvaidzina mutes dobumu - bez kaitīgām ķimikālijām un sintētiskām putojošajām vielām. Bio eritritols palīdz cīnīties pret zobu aplikumu. Uzturvielām bagātajam, bioloģiskajam kokosriekstu ūdenim un nomierinošajai kumelītei piemīt remdējošas īpašības un tās cīnās ar baktērijām. Patīkamā, eksotiskā garša, kas veidota no C vitamīnu saturošām sastāvdaļām, patīk visai ģimenei.

Radius kokosriekstu eļļas bio zobu pasta bērniem, ar banānu garšu ir piemērota mazuļiem no 6 mēnešu vecuma un arī visiem lielajiem.

Šī zobu pasta ir kā kokos­riekstu eļļas un banānu gēls, ar vērtīgo kumelīšu ziedu ekstraktu un sāli, kas ir dabīgi nikni pret baktērijām, saudzē zobus un atsvaidzina elpu.

Kokos­riekstu eļļa izsenis ir izmantota zobu skalošanai, lai tos attīrītu un baltinātu, kā arī uzlabotu smaganu stāvokli. Dabīgā, atsvaidzinošā, maz putojošā zobu pasta ar drošām, efektīvām sastāvdaļām un patīkamu garšu ļauj zobu tīrīšanu padarīt par patīkamu notikumu jau bērniem no 6 mēnešu vecuma.

Kā lietot?

Uzspiest nelielu daudzumu Radius zobu pastas uz Radius zobu birstes bērniem. Apļveida kustībām tīrīt zobus un smaganas virzienā no smaganām vismaz divas reizes dienā. Bērniem zobus tīrīt pieaugušo uzraudzībā.

Kā zobu tīrīšanu ar Radius padarīt jautru?

Patīkamās zobu pastu augļu garšas ar pitaiju vai kokos­riekstiem-banāniem, ļauj bērniem gaidīt katru zobu tīrīšanas reizi. Mūsu pieredzē nav jāuzspiež jaunais vakara rituāls, ja to padara par jautru spēli un iespēju patīkami pavadīt laiku kopā. Pamēģiniet dziedāt vai spēlēt spēles! Un mēs mēdzam tīrīt zobus ar to pašu Radius zobu pastu, lai bērns mācītos no mūsu piemēra.

Radius ir USDA ORGANIC un ECOCERT ICO sertificēta biokosmētika. Vienkārša zobu pasta ar vienkāršām sastāvdaļām, kas nesatur mākslīgus balinātājus, krāsvielas, smaržvielas, emulgatorus un sintētiskus biezinātājus, protams, bez fluorīda, ĢMO, konservantiem, sulfātiem, parabēniem, saharīna, BPA un karagināna. Nesatur arī lipekli (glutēnu) un ir piemērots vegāniem. Cruelty Free un Leaping Bunny sertificēts, kas nozīmē, ka nav testēts uz dzīvniekiem.

Atklāj Radius zobu pastas pašiem mazākajiem, lai prieks un drošība būtu visiem ģimenē!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv