Biotēka

radius lielais galv banneris1

Radius Source: Elegantākā eko zobu birste

radius new3

Uz rokas – Rolex pulkstens, mājas garāžā – Rolsroiss, piestātnē - jahta, lauku mājas vietā – privāta sala... Kā Jūs domājat, ar ko šie cilvēki tīra zobus?

Ar Radius Source zobu birsti, kam mākslas priekšmetu cienīgu funkcionalitāti.

Un zināt, kas ir vislabākais šajā stāstā? Jums tikai jāatnāk uz Biotēku un jāizvēlas savs Radius Source stāsts – koksne, papīrs vai banknotes.

radius2

Wood. Zemes un dabas spēks, dzīvīgums un viss dabiskais. Gluži kā koks, ar stabilitāti un pārliecību par sevi – cik plaša lapotne, tikpat dziļas un stipras saknes.

Amerikā ražotās Radius Source zobu birstes oriģinālā kāta konstrukcija izstrādāta, izmantojot otrreiz pārstrādātas izejvielas. Tas, kas reiz bijusi koksne, nauda un papīrs, tagad pārstrādāts un pārveidots mākslas darbā.

radius3

Dollar Bills. Pārstrādātas banknotes, mirdzošs slīpēts dārgakmens, kas grezno Tavu vannas istabu. Naudai ir fenomenāla enerģētika un spēks - pieskaries tai, sākot savu dienu!

Ergonomiskais ''Slim Neck'' kāts vienmērīgi izlīdzina zobu birstes spiedienu, tādejādi aizsargājot zobus un smaganas. Radius Source zobu birstes garais, tievais un ārkārtīgi izturīgais galviņas kakls nodrošina ērtu piekļuvi visam mutes dobumam. Uz zobu birstes galviņas plati izvietotie sariņi lieliski masē smaganas, sariņi ir nopaļoti un izvietoti pēc ventilatora principa, lai pasargātu zobu emalju un smaganas.

 radius1

Paper. Enerģija un dzidrs ūdens, atkārtoti pārstrādāts papīrs. Tu spēj rūpēties par apkārtējiem - ģimeni un bērniem un par planētas tīrību. Dabiski, ka Tu sevi mīli un dāvā savu mīlestību citiem.

Unikālo kāta konstrukciju iespējams grozīt, un tā ir ideāli piemērota gan labrocim, gan kreilim, kā arī nodrošina ieteicamākos leņķus ideālai piekļuvei mutes dobuma šaurajās vietās. Lai nomainītu ekoloģisko zobu birsti, Tev tā nav jāizmet - vien jānomaina zobu birstes galviņa. Pateicoties īpašai ražošanas tehnaloģijai tās kalpošanas laiks ir garāks nekā parastai zobu birsteia

Biotēkā pieejams arī dabīgais zobu diegs, kas bioloģiski noārdās: Radius zīda zobu diegs. Tas izgatavots no Kolumbijas kalnos augošiem organiskā zīda pavedieniem, kas pārklāti no kandelila krūma mizām un dzinumiem iegūta augu vaska - kandelila vasku. Kā arī neilona zoba diegs ar piparmētras un tējas koka eļļu garšu, un ksilitolu papildu zobu kopšanai. 

Ceļojumiem un ikdienai, kad neesat savā vannas istabā - Radius organisks zīda zobu diegs 20 paciņas vienā ir 45 cm garu zobu diegu Pateicoties nelielajam izmēram, tos viegli ielikt somā un arī ikdienā rūpēties par mutes dobuma higiēnu.

Zobu diegu sastāvā nav glutēna, konservantu, ĢMO, mākslīgo saldinātāju un krāsu, fluorīda.

Praktisks mākslas priekšmets Jūsu vannas istabā, līdzīgi kā uz rokas - Rolex pulkstenis, mājas garāža – Rolsroiss, piestātnē – jahta un lauku mājas vietā – privāta sala!

 

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv