Biotēka

Sante zimola_banneris

Sante. Viņai un Viņam. Spēkam, enerģijai, sapņiem un garam.

Sante goji_banneris

Vai Jūs bieži lasāt žurnālu Times? Es, diemžēl, nē, kaut gan to dara miljoni. Taču šodien uz mana galda kolēģi bija nolikuši no Times izgrieztu rakstu, kurā bija atklāts Holivudas superpārīša Andželīnas Džolijas un Breda Pita jaunības un skaistuma noslēpums. Tās esot godži un asai ogas!

Tās pašas ogas, kam dabiskās kosmētikas ražotājs Sante ir veltījis ķermeņa kopšanas sērijas Godži spēks un Asai enerģija, kārtējo reizi pierādot, ka ir moderns eko - zīmols, kas seko pasaules tendencēm.

Godži un asai ir ogas, ko austrumu un dienvidamerikāņu tautas jau gadsimtiem ilgi lietojušas kā dzīvinošu eliksīru miesai un garam, nu iepazinusi arī rietumu pasaule un pasludinājusi par vienu no šī gadsimta brīnišķīgākajiem atklājumiem. Ogās esošie enzīmi līdzsvaro šūnu enerģiju, bet minerālvielas, neaizstājamās taukskābes un vitamīni A un C baro un stiprina ādu. Ķermeņa kopšanas līdzekļi ar godži un acai ogu ekstraktiem padara ādu tvirtāku un aizsargā ādas šūnas pret novecošanās procesiem, kā arī piešķir ādai maigumu un zīdainu gludumu.

SANTE ķermeņa kopšanas līnija Godži SPĒKS

sante goji1

Sante Goji Power dušas želejas Unisex maigās putas rūpīgi un saudzīgi attīra ādu un apvelta ķermeni ar svaigu citrusu aromātu, kas patiks abiem – Viņai un Viņam. Godži ogu iedarbību pastiprina bio alvejas un citronu ekstrakti, ādu mazgāšanās laikā tonizējot un mitrinot.

Sante Goji Power ķermeņa losjons Unisex lutina ādu ar vērtīgo bio godži ogu un citrona ekstraktiem, piešķirot tai zīdainu gludumu. Bio kamēliju eļļa un cupuaçu sviests intensīvi mitrina un tonizē ādu. Piemērots gan Viņai, gan Viņam.

Sante Goji Power izsmidzināms dezodorants Unisex saudzīgi un ilgstoši aizsargā pret sviedru aromātu un patīkami atsvaidzina ar ēteriskajām eļļām.

SANTE ķermeņa kopšanas līnija Asai ENERĢIJA

sante acai

Sante Açai Energy dušas želeja Unisex saudzīgi attīra ādu un uzmundrina ķermeni un garu ar vieglu un svaigu aromātu. Asai ogu, malvas un alvejas vērtīgie ekstrakti ādu intensīvi mitrina un nomierina, kā arī stiprina tās vitalitāti.

Sante Açai Energy ķermeņa losjons Unisex lutina ķermeni ar vērtīgo asaī ogu un malvas ekstraktiem, dāvājot ādai zīdainu gludumu. Kamēliju eļļa un cupuaçu sviests piešķir ādai elastību un veselīgu mirdzumu. Patiks abiem – Viņai un Viņam.

Sante Açai Energy dezodorants ar rullīti Unisex saudzīgi un ilgstoši aizsargā pret nepatīkamu ķermeņa aromātu un atsvaidzina ar ēteriskajām eļļām.

Īpašas ķermeņa kopšanas līnijas vācu dabiskās sejas un ķermeņa kopšanas ražotājs Sante veltījis arī Sapņiem un Garam, tā parādot, ka ķermenis un gars ir vienots veselums, un rūpējoties par ķermeni, mēs iepriecinām arī savu garu un veldzējam dvēseli.

SANTE ķermeņa kopšanas līnija Granātābola GARS

sante pomegranate

Sante Grenadine Spirit dušas želejas maigās putas rūpīgi un saudzīgi attīra ādu, lutinot ar granātābola, pasifloras ziedu un alvejas ekstraktiem. Svaigi pavasarīgais aromāts pacilā garu.

Sante Grenadine Spirit ķermeņa losjons lutina ar vērtīgajiem bio granātābola un pasifloras ziedu ekstraktiem, padarot ādu zīdaini gludu. Bio kamēliju eļļa un cupuaçu sviests dziļi mitrina un dāvā brīnišķu maigumu un elastību.

SANTE ķermeņa kopšanas līnija Kokosrieksta SAPŅI 

santen coco

Sante Coconut Dream dušas želeja rūpīgi un saudzīgi attīra ādu, vienlaikus lutinot ar vērtīgajiem bio ananāsa, kokosrieksta un alvejas ekstraktiem. Saldā un eksotiskā smarža prātu aizved sapņu ceļojumā un uz mirkli attālina no ikdienas rūpēm.

Sante Coconut Dream ķermeņa losjona sastāvā esošie ananāsa un kokosrieksta ekstrakti vitalizē ādu ar A, C un E vitamīniem un padara to tīkami gludu. Kamēliju eļļa un citronliāna nodrošina intensīvu mitrināšanu un vairo ādas elastību. Losjona eksotiskā smarža līdzinās saldam sapnim vasaras naktī.

SANTE ķermeņa kopšanas līnija Citrona SVAIGUMS

sante lemon_fresh

Sante Lemon Fresh dušas želeja ar svaigu, saulē nogatavinātu citronu aromātu sniedz uzmundrinājumu gan ķermenim, gan garam. Dušas želejas maigās, zīdainās putas saudzīgi un vienlaikus rūpīgi attīra ādu, lutinot to ar citronu un papaijas ekstraktiem. Barojošā, organiskā alveja nodrošina ādai intensīvu mitrināšanu.

Sante Lemon Fresh ķermeņa losjons lutina un baro ādu ar organiskiem citronu un papaijas ekstraktiem. Izmeklētās kamēlijas un cupuaçu eļļas sniedz ādai īpaši intensīvu mitrināšanu un barošanu, padarot ādu zīdaini maigu.

Sante ķermeņa kopšanas līdzekļiem ir jauneklīgi krāsaini iepakojumi, kas padarīs dzīvespriecīgu ikvienu vannas istabu! Izvēlies tīkamāko un dvēseles stāvoklim atbilstošāko!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv