Biotēka

Sante zimola_banneris

Meitenēm ar "odziņu"- Sante lūpukrāsas

Sante lip_banner6

Lūpiņas kā odziņas – tik kārdinošas un garšīgas! Kā rožu pumpurs vai granātābola sēkliņa, kā saulē nogatavojies persiks vai ugunīga magone. Tik daudz iespēju mainīt savu tēlu – no meitenīgi naivam līdz rafinēti liktenīgam! Notver gūstā Viņa skatienu! Viņš nespēs novērsties no Tavām lūpām, ja tās būs tik grēcīgi valdzinošas!

Iedvesmojošie Sante lūpu spīdumi

Ar kopjošām augu eļļām bagātie Sante lūpu spīdumi ne vien piešķir lūpām juteklisku mirdzumu, bet darbojas arī kā lūpu balzams, mīkstinot, mitrinot un aizsargājot lūpu maigo ādu. Sante lūpu spīdumi piemēroti visjutīgākajai ādai, jo ir dermatoloģiski testēti. To sastāvā nav ne grama sintētisko krāsvielu, konservantu vai naftas produktu.

Šajā sezonā Sante piedāvā četrus jaunus lūpu spīdumus elegantā iepakojumā: maigi rozā (Nude rose), caurspīdīgu (Nude silk), rožaini sārtu (Red pink) un persiku rozā (Peach pink). Tos var lietot gan atsevišķi, gan klāt virs lūpukrāsas papildus spīdumam.

Sante piedāvā lūpu spīdumus arī maza izmēra trauciņos. Mazais iepakojums gan ir mānīgs – spīdums pietiek ilgam laikam. Uzklājot spīdumu, lūpas izskatās tik jutekliskas! Nu īstas erdbeermund – kas liriskā pārcēlumā no vācu valodas nozīmē „ķiršu lūpiņas" vai «rožu lūpiņas", un daudz un plaši pieminētas vācu romantiķu dzejā - Du, Du, ich bin so wild nach Deinem Erdbeermund...(ak, es esmu kā traks pēc Tavām rožu lūpiņām ). Kāds tur brīnums, ka vācu dabiskās kosmētikas ražotājs Sante iedvesmojies no rožu lūpiņām un radījis lūpu spīdumus, kas liks straujāk pukstēt ne tikai dzejnieku sirdīm.

Sapņu komanda – lūpu kontūrzīmulis&spīdums

Ja vēlies uzticamu sabiedroto savā kosmētikas maciņā – labāku par Sante Lip Duo būs grūti atrast. No viena gala – lūpu zīmulis, no otra – lūpu spīdums. Labs līdzeklis, lai jutekliskumu, ko piešķir spīdums, mazliet savaldītu, apvelkot tam kontūras. Trīs toņi – Nude look, Natur look, Glamour.

Ak, jā un Sante eleganti baltais kosmētikas zīmuļu asinātājs ir īpaši radīts kontūrzīmuļa&spīduma uzturēšanai perfektā formā.

Sante lūpukrāsas

Vairāk nekā ducis brīnišķīgu, no dabiskiem pigmentiem gatavotu toņu! Sante lūpukrāsu nosaukumi vien jau rosina iztēli – koraļļu rozā (Coral pink), magoņu sarkans (Poppy red), aveņu sārts (Raspberry red) ...

Organiski audzētas hohobas eļļa, augu vaski un dabiskais E vitamīns lūpukrāsu sastāvā maigi kops un uzticami aizsargās jūsu lūpas.

Visbeidzot – kāda informācijas odziņa! Izrādās, ka vīriešu izslavētā nespēja pretoties sarkanajai krāsai no pašu vīriešu puses ir stipri pārspīlēta. Tas gan tiesa, ka sieviete sarkanā kleitā piesaistīs visu vīriešu uzmanību, tomēr klāt viņai pieiet uzdrošināsies tikai retais. Vīriešu uztverē tas esot pārāk agresīvs seksualitātes signāls.

Toties sarkanas lūpas ir cita lieta – gan uzmanību piesaistīs, gan stiprā dzimuma vīriešu drosmi nemazinās. Kādu izvēlēsities – Poppy red, Raspberry red, Soft red vai Brown red?

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv