Biotēka

Sante zimola_banneris

Kad lietus un vēji sitas logā …jeb kā sausu sejas ādu padarīt maigu. Sante DayMoist CLR™

Sante banner_sausai_adai


Uz brāzmainu vēju un lietu vispatīkamāk ir lūkoties no siltas istabas, malkojot karstu tēju. Dodoties laukā, drēgnā laikā siltāk apģērbjamies, taču jāatceras parūpēties arī par sejas ādu, kas tiek pakļauta aukstumam un vējam, un nereti kļūst sausa un jutīga.
Lai sausu un cietušu ādu ātri padarītu atkal maigu, gludu un elastīgu, ekozīmols Sante ir radījis un patentējis intensīvi mitrinošu kompleksu DayMoist CLR™ , kas nodrošina mitruma līmeni ādā 12 h garumā un aizsargā pret mitruma zudumu.

Četri sejas kopšanas produkti - SANTE 12 h mitrinošs dienas krēms, SANTE 12 h mitrinošs nakts krēms, SANTE 12 h mitrinošs krēms ādai ap acīm un SANTE Mitrinoša maska sejai  ir veidoti, izmantojot efektīvi kopjošo, ar nepiesātinātām taukskābēm bagāto Inca Inchi  eļļu, kas reģenerē ādas šūnas un uzlabo ādas vispārējo struktūru, kā arī organisku šī sviestu, kas remdē, mīkstina  un dāsni apgādā ādu ar vitamīniem.
Mitrinošais komplekss DayMoist CLR™ veicina aktīvo vielu tūlītēju uzsūkšanos un ilglaicīgu efektu.
SANTE 12 h mitrinošs dienas krēms ar bio inca inchi eļļu un šī sviestu  - kopj un aizsargā  pret vides nelabvēlīgo ietekmi 12 h garumā. Krēma iedarbību pastiprina formulai pievienotie granātābolu sēklu un cidoniju ekstrakti, kas ādu apgādā ar vitamīniem, tonizē un būtiski uzlabo ādas elastību.
SANTE 12 h mitrinošs nakts krēms ar bio inca inchi eļļu un šī sviestu apvieno¬jumā ar vērtīgo kakao sviestu un ogu vasku nodrošina bagātīgu ādas kopšanu naktsmiera laikā. Āda no rīta izskatās atpūtusies un svaiga.
SANTE 12 h mitrinošs krēms ādai ap acīm ar bio inca inchi eļļu un šī sviestu kopā ar hialuronskābi un bio žibulīšu ekstraktu stimulē ādas šūnas un atjauno tās, ievērojami mazinot sausuma un novecošanās izraisītās sekas un uzlabojot acu zonas izskatu.
SANTE Mitrinošo masku sejai ar bio inca inchi eļļu un šī sviestu var lietot gan sausai ādai, gan jebkuram citam ādas tipam, kad ādai nepieciešama intensīva mitrināšana. Lietota 1-2 x nedēļā, maska intensīvi mitrinās un aizsargās ādu no mitruma zuduma, novēršot ādas sausumu un atjaunojot ādas labsajūtu. Maskas sastāvā ir arī tādi spēcīgi mitrinātāji kā hohobas eļļa un alveja.

Silta tēja, silts pleds un DayMoist CLR™ - tāda ir Sante formula pašu un ādas labsajūtai laikā, kad vēji un lieti sitas logā.

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv