Biotēka

Sante zimola_banneris

Tagad un tūlīt, un uz ilgu laiku. SANTE sērija nobriedušai ādai.

sante nobriedusi_ada_galv1

Mīmika jeb sejas muskuļu darbība ir veids, kādā paužam savas emocijas, un tas, kurus muskuļus darbinām visbiežāk, ir “rakstīts” mūsu sejā. Vienam tās ir smieklu krunciņas pie acīm, citam – dusmu vai rūpju rieva piere.
Taču bez apzinātas sejas muskuļu darbināšanas, notiek arī neapzinātas muskuļu šķiedru mikro-kontrakcijas, kuras, gluži tāpat kā acu vai pieres saraukšana, laika gaitā veido grumbiņas un krunciņas.

Sekojot jaunākajiem zinātnes atklājumiem, ekozīmols Sante radījis kopšanas līdzekļu sēriju nobriedušai ādai, kuras sastāvā ir izvēlētas aktīvās vielas, kam pa spēkam samazināt muskuļu mikro-kontrakcijas, tādejādi ievērojami samazinot krunciņu veidošanos.
Sante Anti Age preparātu sastāvā ir triju tēju (baltās, zaļās un roibuša) ekstrakti, kuriem ir spēcīga antioksidatīva iedarbība, izvadot  un bloķējot brīvo radikāļu ietekmi uz ādas šūnām. Īpaši izstrādātā inovatīvā 5 fāžu formula panāk, ka reģenerējošo kopšanas līdzekļu iedarbība ir tūlītēja un acīmredzama, turklāt iegūtais rezultāts saglabājas ilgu laiku.
SANTE Tūlītēji izlīdzinošs dienas krēms ar tēju kompleksu un parakresi efektīvi samazina un izlīdzina mīmikas krunciņas, bagātīgi mitrina, nostiprina ādu un aizsargā šūnas pret novecošanos. Bio šī sviests, aļģu ekstrakts, vīnogu kauliņu eļļa un kokosriekstu eļļa atjauno ādu un novērš sūnu bojājumus, bet parakrese un zaļās/baltās/sarkanās tējas komplekss nodrošina tūlītēju un noturīgu efektu.
SANTE Tūlītēji izlīdzinošs fluīds ar tēju kompleksu un parakresi apvienojumā ar jūraszāļu ekstraktu, hohobas eļļu un šī sviestu mitrina un novērš šūnu bojājumus, tūlītēji un vizuāli pamanāmi izlīdzina mīmikas krunciņas, kā arī, pateicoties sīkām atstarojošām daļiņām, liek ādai izskatīties vizuāli gludākai un svaigākai.
SANTE Tūlītēji izlīdzinošs krēms ādai ap acīm ar tēju kompleksu un parakresi vizuāli pamanāmi izlīdzina mīmikas krunciņas, mazina redzamās noguruma pazīmes un ar smalkām atstarojošajām daļiņām izgaismo ādu acu zonā. Liftinga efekts tiek sasniegts tikai ar dabīgām vielām – parakresi un zaļās, baltās un roibuša tējas ekstraktiem.
SANTE Tūlītēji izlīdzinošs nakts krēms ar tēju kompleksu un parakresi naktsmiera laikā bagātīgi kopj ādu ar vērtīgām eļļām (vīnogu kauliņu, kokosriekstu un kamēliju), bio šī sviests un ogu vasks novērš sūnu bojājumus, nostiprina ādu un bagātīgi mitrina, padarot ādu gludu un tvirtu, bet efektīvais pretnovecošanās vielu komplekss ar zaļās, baltās un roibuša tējas ekstraktiem un vērtīgo parakresi tūlītēji un vizuāli pamanāmi izlīdzina mīmikas krunciņas.
SANTE Tūlītēji izlīdzinoša maska sejai ar tēju kompleksu un parakresi  sniedz ādai jaunu enerģiju, tūlītēji un pamanāmi izlīdzina grumbiņas un uzlabo ādas elastību. Tēju ekstrakti ar antioksidantu spēku efektīvi cīnās pret brīvajiem radikāļiem, atjaunojot, stiprinot un ilgtermiņā aizsargājot ādas šūnas.

Ekozīmols Sante atgādina: lai labi izskatītos, jāatpūšas ne vien Tev pašai, bet arī Tavai ādai!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv