Biotēka

urtekram galv_final

5 veidi kā izmantot alvejas želeju

aloe vera

Alveja jau vairāk kā 5000 gadus zināma kā dziedniecisks un vērtīgām īpašībām apveltīts augs. Jau gadu tūkstošiem visā pasaulē alveja tikusi izmantota skaistumam un veselībai. Tā ir dabīgs antiseptiķis, kas spēj uzveikt baktērijas, sēnītes un pat pelējumu. Alvejai piemīt ļoti spēcīgas ādu atjaunojošas īpašības. Svarīgi, lai augs būtu audzis bioloģiskos apstākļos, kas garantē visaugstāko kvalitāti un visizteiktākās auga labās īpašības.

Urtekram alvejas želejas pamatsastāvdaļa ir ekoloģiski tīrs Aloe Vera auga lapu mīkstums. Tai papildus pievienota hialuronskābe, kas sekmē kolagēna un elastīna sintēzi ādā. Patīkamu aromātu, kā arī antiseptisku efektu piešķir saldo apelsīnu ēteriskā eļļa.
Urtekram alvejas želeju var izmantot desmitiem daudz veidos, uzzini 5 populārākos:
1.    Ādas remdēšanai un dzīšanas veicināšanai
Sastāvā esošie antioksidanti efektīvi un ātri atjauno ādu, novērš niezi, diskomfortu un dedzināšanas sajūtu. Vasarā iesakām ņemt līdzi un pludmali, savukārt ziemā uz kalniem. Mājās Urtekram alvejas želeja noderēs nobrāzumu, nelielu griezumu un apdegumu gadījumos.
2.    Pret strijām
Āda ir cilvēka lielākais orgāns un tās divas svarīgākās funkcijas ir – organisma aizsargāšana un termoregulācija. Lai āda spētu veikt šīs divas cilvēkam tik ļoti nozīmīgās funkcijas, nepieciešams uzturēt to veselu. Viena no veselas ādas pazīmēm ir tās elastība. Mitrināta āda ir elastīga un elastīga āda ir mazāk pakļauta riskam, ka uz tās veidosies nepievilcīgās strijas. Urtekram alvejas želeja ar hialuronskābi efektīvi mitrina ādu, veicina kolagēna un elastīna sintēzi, kas tieši atbildīgi par ādas elastību.
3.    Aknes mazināšanai
Problemātiskas sejas ādas ārstēšanai. Ājurvēdas medicīnā alveju izmanto kā vienu no efektīvākajiem akni un ekzēmu ārstējošiem līdzekļiem. Āda tiek līdzsvarota, tā kļūs tīrāka, atsvaidzināta, mitrināta. Alvejai ir antiseptiska un pretiekaisuma iedarbība. Lieto kā masku uzklājot alvejas želeju uz tīras, nomazgātas ādas, atstāj to visu nakti un nākamajā rītā noskalo ar ūdeni.
4.    Atsvaidzināšanai pirms un pēc skūšanās
Pirms un pēc skūšanās. Alvejas želeja ir lieliska alternatīva skūšanās putām. Nodrošina gludu skuvumu, un nav nepieciešams papildus lietot pēc-skūšanās losjonus, jo alveja pati par sevi jau nodrošina pretiekaisuma un mitrinošas īpašības. Ja āda ir sausa, želeju var sajaukt kopā ar avokado eļļu un dabīgi mitrinošs skūšanās līdzeklis gatavs.
5.    Kukaiņu kodumu remdēšanai
Uzklājot uzreiz pēc, piemēram, oda koduma – alveja nekavējoties atsvaidzina ādu un novērš niezi. Urtekram alvejas želeja mazinās apsārtumu un uztūkumu.
Būsim godīgi, Tev nav jāiet desmitiem kilometru kājām, atliek vien iegādāties alvejas želeju un 5 ādas vajadzības jau apmierinātas.

Kā alveju lietosi Tu?

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv