Biotēka

Attitude

Attitude Blooming Belly and Little Ones – Eko attieksme bērna gaidīšanā un audzināšanā

Attitude blooming_belly_galvenais1

Svini bērniņa nākšanu pasaulē vesela un pārliecināta par sevi!

Viss ir vienkārši, ja parūpēsies par savu labsajūtu – būs vairāk spēka to sniegt citiem. Attitude to ņem vērā un rūpējas gan par Tevi un Tavas ģimenes labklājību, ražojot pārdomātu ekoloģisku kosmētiku un kopšanas līdzekļus, gan par dabas saglabāšanu kopumā, lai Taviem bērniem būtu dabas skaistuma un prieka pilna nākotne.

Attitude pretstriju eļļa ar argāna un mandeļu eļļu grūtniecēm, lai pēc bērniņa piedzimšanas āda būtu nemainīgi skaista, bez striju un sausuma pēdām. Sastāvā ir argāna eļļa, kas tiek galā ar grūto uzdevumu - saglabā ādas elastību un pietiekami ātri atjauno ādu, lai nerastos strijas. Argāna eļļa bagātina ādu ar antioksidantiem un palīdz organismam sintezēt elastīnu un kolagēnu, kas uztur ādu nemainīgi skaistu un maigu. Ādu baro kokosriekstu eļļa un papildu atjauno mandeļu eļļa. Āda jūtas labi, nav nepatīkamas niezes sajūtas, kas raksturīgas, kad āda izstiepjas.

Kā lietot?
Divas reizes dienā ar vieglām, masējošām apļveida kustībām uzklājiet uz vēdera, krūtīm, augšstilbiem un citām ķermeņa zonām. Iesakām lietot no pirmajām grūtniecības dienām, lai sniegtu ādai nepieciešamās uzturvielas.
Attitude krēms nogurušām kājām - atlaidies un atpūties grūtniecības periodā vai pēc īpaši garas dienas, kad kājas ir kārtīgi pastrādājušas un Tu esi pelnījusi mirkli, kurā neko nedarīt. Attitude krēms nogurušām kājām atsvaidzinās un atslābinās nogurušos muskuļus, jo sastāvā ir gaisīgā piparmētra, kas ļauj sajust tūlītēju atvieglojumu. Saldo mandeļu eļļa mitrina un baro, kamēr argāna eļļa spēcīgi atjauno normālu un sausu ādu.

Kā lietot?
Uzklājiet krēmu uz augšstilbiem, apakšstilbiem un pēdām maigām, masējošām kustībām un baudiet mierpilnās sajūtas.
Attitude little_ones_iekshbanneris1 

Rūpējoties par bērniem
Attitude Eco-Baby šampūns, dušas želeja un kondicionieris bērniem ar bumbieriem satur ļoti maigas mazgājošās vielas, kas kopj bērna ādu un atstāj neskartu bērnu ādas dabīgo pH līmeni. Trīs vienā – šampūns, dušas želeja un kondicionieris, ērtai un ātrai bērna vannošanai ar patīkamu, viegli saldu bumbieru aromātu. Veidots no hipoalerģiskām sastāvdaļām ērtā iepakojumā ar pumpīti, kas regulē produkta dozēšanu.
Attitude Eco-Baby bumbieru nektāra vannas putas bērniem vannošanās laiku padara jautru bērniem un ērti praktisku vecākiem. Vannas putu burbulīši raisa bērna prieku, kamēr ekoloģiskās, hipoalerģiskās sastāvdaļas maigi attīra bērna ādu. Sastāvā bumbiera nektārs ar maigi saldu bumbiera aromātu.
Izglītojot bērnus par roku kopšanas higiēnu
Ja vēlaties, lai bērns ar prieku pats dotos mazgāt rokas un ievērotu personīgo higiēnu, tad viņa uzmanība būs jāpievērš ar ko interesantāku, kā jau visiem ierasto ziepju gabaliņu. Iemācīsim bērniem mazgāt rociņas pirms ēšanas, atnākot mājās, pēc spēlēšanās ar rotaļlietām un dzīvniekiem. Attitude roku ziepes-putas bērniem ar bumbieriem. Ātri un ērti! Viegli nospiežot pumpīti – patīkami biezās bumbieru putas nepieciešamajā daudzumā vienai mazgāšanas reizei jau gatavas bērna rociņās. Attitude roku ziepes-putas ir veidotas no hipoalerģiskām sastāvdaļām. Attitude Sparkling roku ziepes-putas bērniem
Burbuļojošas putas mazajās rociņās, lai viegli apgūtu kā tās nomazgāt ik dienu bez sausuma sajūtas. Krāsainās ziepju burbuļu putas iedvesmos bērnu apgūt jaunas prasmes. Vecākiem tikai jāpaskaidro, kas darāms, tālāk bērns aizrausies pats!
Attitude Eko-māmiņu un Eko-bērniņu līnijas ietver Kanādas zīmola rūpes par dabu un cilvēkiem – otrreizēji pārstrādāts iepakojums, CO2 neitrāli izstrādājumi, EcoLogo sertificēti, nav testēti uz dzīvniekiem. Attitude produkti ir hipoalerģiski, izstrādāti bez kompromisiem attiecībā uz drošību un ražoti bez kaitīgām sastāvdaļām – testēti neatkarīgā laboratorijā. Rūpes par dabu ir rūpes par sevi!

Attitude uzsver, ka mūsu attieksme un rīcība var izveidot labāku nākotni mums un mūsu bērniem.

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv