Biotēka

Attitude

Jaunums – dabīga dzīvnieku kopšanas līnija! Attitude Pet Care!

attitude pet_banner


Arī mūsu labākajam draugam – mīlulim ir nepieciešama droša, ekoloģiska ikdienas kopšana. Arvien vairāk mājdzīvniekiem rodas alerģiskas reakcijas no kosmētisko līdzekļu lietošanas, kuru sastāvs nav stingri regulēts. Kanādā ražotā Attitude Pet Care līnija ir neatkarīgi testēta un veidota tā, lai mēs varētu kopt savu mīluli drošā veidā visiem.

Diemžēl likumdošana vēl pieļauj kancerogēnu, mutogēnu un reproduktīvu toksīnu klātbūtni kosmētikas līdzekļos, Attitude kosmētiskie līdzekļi garantēti nesatur šādas vielas.
Attitude stingri saglabā savu filozofiju arī attiecībā uz dzīvniekiem – Attitude Pet Care sastāv no “Worry-free ingredients”, no maksimāli maigām mazgājošām vielām, kas ir hipoalerģiskas un pilnīgi nekaitīgas mūsu mīluļiem un mums pašiem.

Dabīgas higiēniskās salvetes mājdzīvniekiem bez smaržas
Iesakam lietot higiēniskās salvetes, kas viegli un ātri palīdzēs notīrīt dzīvnieku pēc viņa ikdienas aktivitātēm. Īpaši noderēs pēc pastaigas, lai notīrītu suņa ķepas no uz ielām izkaisītā sāls vai citiem netīrumiem.
Lietošana: atvērt vāciņu. Izņemt salveti un aizvērt vāciņu. Ar salveti notīrīt mājdzīvnieku, izvairoties no acu zonas.

Dabīgs šampūns mājdzīvniekiem ar remdējošu auzu ekstraktu bez smaržas 
Īpaši maigais šampūns bez smaržas būs piemērots dzīvniekiem, kuriem ir tendence uz niezi un alerģiskām reakcijām uz ādas. Šampūns veidots uz auzu bāzes, tas ir maigi attīrošs, kažoku mīkstinošs un ādu saudzējošs.
Lietošana: samitrināt kažoku, uzklāt šampūnu, saputot un rūpīgi izskalot. Piemērots suņiem, kaķiem un citiem pūkainajiem draugiem.

Dabīgs šampūns mājdzīvniekiem, kažoka baltināšanai ar kokosriekstu-laima smaržu
Dzeltenīgu toni neitralizējošs šampūns, kas paredzēts gaišas krāsas dzīvnieka kažokam. Nesatur ķīmiskos optiskos balinātājus, bet gan tieši pretēji – pilnīgi dabīgas izcelsmes mazgājošas un baltinošas vielas. Šampūna zilā krāsa iegūta no dabīgiem minerāliem un kā zināms – zilā krāsa neitralizē dzelteno, tādā veidā iegūstam baltinošu efektu.
Lietošana: samitrināt kažoku, uzklāt šampūnu, saputot un rūpīgi izskalot. Piemērots suņiem, kaķiem un citiem pūkainajiem draugiem.

Dabīgs dezodorējošais šampūns mājdzīvniekiem ar kokosriekstu-laima smaržu
Nepatīkamu aromātu neitralizējošs šampūns ar kokosriekstu-laima smaržu novērsīs nepatīkamu mājdzīvnieka aromātu, tajā pašā laikā neizraisīs nekādu diskomfortu dzīvniekam. Dabīgais kokosriekstu un laima aromāts neiztralizēs smaku mazgāšanas laikā, bet pēc tam izzudīs un dzīvniekam netraucēs.
Lietošana: samitrināt kažoku, uzklāt šampūnu, saputot un rūpīgi izskalot. Piemērots suņiem, kaķiem un citiem pūkainajiem draugiem.

Dabīgs, izsmidzināms dezodorējošais līdzeklis mājdzīvniekiem ar kokosriekstu-laima smaržu
Kažoka atsvaidzināšanai starp mazgāšanas reizēm Attitude izstrādājuši izsmidzināmu dezodorējošu līdzekli, kas novērš nepatīkamo aromātu. Līdzīgi kā dezodorējošajam šampūnam, arī šī līdzekļa kokosriekstu-laima aromāts izzudīs un dzīvniekam netraucēs. Līdzeklis būs īpaši piemērots augumā ļoti liela izmēra suņiem, kurus bieži izmazgāt ir grūtāk.
Lietošana: Pirms lietošanas sakratīt. Vienmērīgi izsmidzināt no 10-15 cm attāluma uz mitra vai sausa kažoka. Iemasēt kažokā, tad rūpīgi izķemmēt visu kažoku. Izvairīties no līdzekļa iekļūšanas acīs un uz ģenitālijām.

Dabīgs, nepatīkamu aromātu absorbējošs līdzeklis ar kokosriekstu-laima smaržu
Attitude līdzeklis ar aktivēto ogli ir efektīvs un dabīgs nepatīkamu aromātu absorbētājs, kas attīra gaisu un aromatizē to. Ideāli piemērots novietošanai, piemēram, pie kaķa tualetes. Efektīvs telpām līdz 37 m2.
Lietošana: 1. Noņemt vāciņu un nolikt malā. 2. Noņemt un izmest aizsargfoliju. 3. Traukam uzlikt vāciņu. 4. Pielāgot vēlamo absorbēšanas līmeni un smaržas intensitāti.

Visiem, kam ir mājdzīvnieks, ir svarīga mīloša attieksme un prasme sniegt savam mīlulim to labāko. Tas iepriecina mūs pašus. Attitude Pet Care palīdzēs ik dienu novērtēt gan mūsu mīluļa, gan mūsu vajadzības.

Attitude - par pozitīvu attieksmi un dabīgu izvēli dzīvnieku kopšanā!

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv