Biotēka

edl zimola_bildd

Etamine du Lys “All in one” – pirmās eko “viss vienā” trauku tabletes pasaulē!

Etamine tabl_rakstam


Mēs, Biotekāri, ļoti domājam par to, kādus sadzīves kopšanas produktus izmantojam savās mājās, ofisā un ikdienā kopumā. Secinājām, ka viens no ērtākajiem veidiem kā samazināt ietekmi uz dabu, ir lietot ekoloģiskus līdzekļus, piemēram, mazgājot traukus.
Pirmkārt, lai mūsu pašu organismā neiekļūtu nevajadzīgs ķīmisko savienojumu kokteilis pēc trauku nomazgāšanas. Otrkārt, lai dabā nokļūtu tikai tādas vielas, kas bioloģiski noārdās.

Iepazīsties ar jaunumu trauku mazgājamām mašīnām – PIRMAJĀM ECOCERT SERTIFICĒTAJĀM „VISS VIENĀ“ TRAUKU TABLETĒM PASAULĒ!
„Viss vienā" tabletes ir ieguvušas lielu popularitāti konvencionālajā tirgū, tādēļ nesen ir izveidota efektīva eko alternatīva šīm tabletēm. Etamine Du Lys ir pirmie, kas piedāvā iedarbīgas un veselībai nekaitīgas „viss vienā“ trauku mazgāšanas tabletes ar Ecocert sertifikātu. Tas nozīmē, ka varēsi ne tikai samazināt patērēto ūdens daudzumu, mazgājot traukus automātiski, bet arī ietaupīt savu laiku un būt saudzīga/s pret dabu vienlaikus.

Ieguvums. Nav nepieciešams iegādāties papildu skalošanas līdzekli un sāli trauku mašīnas aizsardzībai! Trauki ir perfekti tīri un attaukoti.

Kā lietot? Ievieto 1 tableti tai paredzētajā vietā, uzstādi nepieciešamo režīmu un Tavs darbs ir izdarīts! Tableti nav nepieciesams izņemt no individuālā iepakojuma, jo tās apvalks ir ūdenī šķīstošs.

Padoms. Lai samazinātu ietekmi uz vidi, darbini pilnu trauku mazgājamo mašīnu un izvēlieties zemāku temperatūru.

Ko jāmeklē uz sadzīves tīrīšanas līdzekļiem, lai pārliecinātos to dabīgumu? Pirmkārt, vai tie ir ekoloģiski sertificēti, piemēram, ar Ecocert, EcoLogo starptautiskajiem eko sertifikātiem. Otrkārt, pārbaudiet, cik ļoti tie noārdās dabā. Etamine du Lys „viss vienā“ trauku mazgājamās tabletes ir Ecocert sertificētas un bioloģiski noārdās dabā par 99%1!  

Mēs, Biotekāri, izvēlamies palīdzēt dabai katru dienu, lietojot maksimāli daudz tādus produktus, kas ir veidoti no drošām sastāvdaļām un mazina nelabvēlīgo ietekmi uz apkārtējo vidi. Šķirojam atkritumus, lietojam mazāk elektrību patērējošas ierīces un mazgājam traukus pilni piepildītā trauku mazgājamā mašīnā ar eko tabletēm.

Un Tu? Pievienosies mums ērtā un videi draudzīgā dzīvošanā?

Izmēģini 1. Ecocert sertificētās trauku tabletes Etamine du Lys „viss vienā“, kuras vari iegādāties tikai Biotēkas veikalos Rīgā un pasūtīt www.BIO.lv ar piegādi visā Latvijā!

1 Pierādīts OECD 302B testā.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv