Biotēka

Maasmi zimola_bilde720x191

Masmi menstruālās piltuves – vieglai dzīvei!

Masmi raksts


Meitenes, mīļās sievietes šis ieraksts ir radīts Jums! Mēs vēlamies padalīties ar mūsu, Biotēkas sievišķo pārstāvju, pieredzi… Mēs izmēģinājām Masmi menstruālās piltuves un godīgi atzīstamies, ka visas, kas patestējām šo menstruālo piltuvi -  turpinām to lietot!

Masmi menstruālā piltuve ir īsta #zerowaste alternatīva paketēm un tamponiem, jo nerodas atkritumi un viena piltuve kalpo gadiem ilgi. To var lietot gan dienā, gan naktī, gan arī sportojot un peldot. Mums vairāk pierunāšanas nevajadzēja, tādēļ to testējām uz sevis.

Tā kā Masmi piltuve ir gatavota no medicīniska termoplastiskā elastomēra (TPE) – to var atstāt uz nakti līdz pat 12h, kas ievērojami atvieglo cikla laiku. TPE ir materiāls, kuru izmanto medicīnā, jo tam piemīt īpašība aizkavēt baktēriju veidošanos. Lielākā daļa ražotāju izgatavo piltuves no medicīniskā silikona, tomēr TPE materiāls ir elastīgāks un labāk piemērots šim mērķim. Pareizi ievietota piltuve veido vakuumu un tajā neiekļūst baktērijas, līdz ar to būtiski samazinās bakteriālas infekcijas risks (toksiskā šoka sindroms), kas ir gana augsts nepareizi lietojot tamponus.

Lietošana ir ļoti vienkārša – detalizēti par to varat izlasīt menstruālās piltuves lietošanas instrukcijā, kas pievienot klāt katrai Masmi piltuvei, kad to iegādājies vai arī elektroniskā versijā šeit (pievienota lietošanas instrukcija pdf fails).

Lai justos pilnībā komfortabli un pārliecinoši, nepieciešami aptuveni 3 cikli, kuru laikā apgūsiet pareizu piltuves lietošanu. Pareizi lietota, menstruālā piltuve nav jūtama un nodrošina pilnīgu aizsardzību pat sportojot, dejojot vai peldot. Papildus pārliecībai, šos 3 mēnešus iesakām lietot Masmi ieliktnīšus.

Masmi piltuvei ir 3 dažādi izmēri:
S - sievietēm līdz 18.g.v.;
M - sievietēm 18. - 25.g.v., kuras nav dzemdējušas;
L - sievietēm pēc 25.g.v., vai tām, kuras ir dzemdējušas.

Padomu par to, kā izvēlēties sev vispiemērotāku izmēru, droši jautājiet mūsu Biotekārēm vai arī noskataties Bioblogs.lv LIVE youtube video ar Ilvu un viņas pieredzi.

Mums ļoti patika, ka piltuves kopšana arī ir viegla - pēc katras lietošanas reizes to izskalo ar siltu ūdeni tā, lai mazie caurumiņi piltuves sānos būtu tīri, jo tieši šie caurumiņi nodrošina vakuuma veidošanos. Savukārt, pēc cikla beigām piltuvi novāra ūdenī 5 -10 minūtes un uzglabā kokvilnas maisiņā līdz nākošajai lietošanas reizei.

Ja esat īsta bez-iepakojumu dzīvesveida piekritēja – Jūs priecēs, ka Masmi piltuve ir otrreiz pārstrādājama, kad tā būs savu laiku nokalpojusi. Pēc ieteikumumiem to var lietot 5 līdz 10 gadus ilgi. Garantēti bez BPA jeb bisfenola, silikona, lateksa un dzīvnieku izcelsmes produktiem.

Mums Masmi menstruālā piltuve un iepatikās tik ļoti, ka visas, kuras to izmēģinājām – joprojām to lietojam. Iesakām arī Jums, jo tas patiesi atvieglo cikla ikdienu!

Šeit var lejuielādēt instrukciju PDF formātā.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv