Biotēka

Sodasan

“Problēmu risinātājs” saimniecībā - Sodasan koncentrēts traipu un virsmu tīrīšanas līdzeklis.

sodasan traipu_raksts


Pavisam dabīgs produkts, kas spēj iztīrīt traipus nekavējoties un ir ekonomiski izdevīgs?
Jā, tā patiešām ir – Sodasan koncentrētais traipu un virsmu tīrīšanas līdzeklis ar laimu to spēj paveikt, pateicoties rūpīgi pārdomātā sastāva izvēlei un spēcīgajai produkta koncentrācijai. Gluži kā Sodasan, arī mēs Biotēkā, šo līdzekli dēvējam par “problēmu risinātāju” saimniecībā.

Sodasan koncentrēts līdzeklis traipu un virsmu tīrīšanai ar laimu likvidē grūti iztīrāmus traipus no dažādu veidu audumiem, polsteriem un paklājiem. Tauku, dekoratīvās kosmētikas, tintes, marķieru, košļājamo gumiju vai līmes palieku traipi top viegli iztīrāmi.
Visa maģija slēpjas produkta sastāvā – terpēni, no augu valsts iegūti ogļūdeņraži (lielā koncentrācijā sastopami ēteriskajās eļļās), kas efektīvi piesaista netīrumus un kavē mikrobu attīstību; kālija ziepes šķaida un mazgā; no ēteriskajām eļļām atvasinātas vielas (limonēns, citrāls, geraniols, linalols, citranelols) uztur antibakteriālu vidi. Sodasan koncentrētajā traipu tīrīšanas līdzeklī terpēni iegūti no laima un līdz ar to pēc uzkopšanas būs jūtams patīkams citrusu aromāts.

Lietošana koncentrētā veidā: līdzekli uzklāt tieši uz traipa vai netīrumiem. Noskalot ar lielu daudzumu ūdens.

Lietošana atšķaidītā veidā: lielām virsmām pagatavo šķīdumu, 5 l ūdens pievienojot ½ - 2 vāciņus (5 - 20 ml) līdzekļa.

Sodasan, pirms vairāk kā 30 gadiem Vācijā, uzsāka savu darbību kā pirmā kompānija Eiropā, kas piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas un higiēnas līdzekļus.
Sodasan produkcija ir bez:
Fosfātiem;
Sintētiskām smaržvielām un konservantiem;
Ģenētiski modificētām vielām;
Hlora.

Sodasan līdzekļi, nonākot dabā, bioloģiski sadalās, tādēļ nav kaitīgi veselībai. Produktiem ir Vegan sertifikāts un tie nav testēti uz dzīvniekiem.

Uzkopt māju kļūs arvien vieglāk, ja pie rokas būs “problēmu risinātājs” saimniecībā jeb Sodasan koncentrētais līdzeklis traipu un virsmu tīrīšanai ar laimu – dabīgais aromāts priecēs, ekonomisks iepakojums ļaus ietaupīt un augstā produkta koncentrācija ļaus notīrīt traipus uzreiz.

Par spodru tīrību ar Sodasan!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv