Biotēka

Sodasan

Netīrie 12. Produkti, kuriem ar ūdeni vien nepietiks.

Sodasan Darzenu_Zalumu_Un_Auglu_mazgatajs

"Veselīgs uzturs" - vieglāk pateikt, nekā izdarīt. Pat vislabākie nodomi var kļūt bezjēdzīgi, ja aizdomājas, kā šie skaistie augļi un dārzeņi nokļuvuši uz Tava virtuves galda. No siltumnīcas un ražotāja tīruma uz šķirošanas konveijeriem, transporta konteineriem, pieņemšanas noliktavām, glabāšanas kastēm un, visbeidzot, uz veikalu plauktiem, kur mēs, izvēlīgie pircēji, tos aptaustām. Tas ir ļoti garš ceļš zaļumiem, augļiem un dārzeņiem, kur tos apdraud neskaitāmas baktērijas un pelējuma sēnītes. Tāpēc, lai ar šiem šķēršļiem cīnītos un joprojām saglabātu teicamu izskatu pēc iespējas ilgāk, produktus pārklāj ar vasku, apsmidzina ar ķimikālijām un antibakteriāliem šķīdumiem. Milzīgais pesticīdu, vaska un ķimikāliju daudzums gardajos produktos amerikāņu vides organizācijai jau otro gadu pēc kārtas liek sarosīties un savā Pircēju pesticīdu ceļvedī netīrāko dārzeņu un augļu titulu piešķīrusi veselam ducim!

Bet pirms tam – nominācijas.

Mellenes un salātlapas netīrāko augļu un dārzeņu sarakstā šogad nav minētas, taču pagājušo gadu gan! Tāpēc pievērs īpašu uzmanību arī šiem produktiem – tie joprojām tālu neatpaliek no "Netīrajiem 12".

Un uzvarētāji ir...

1. Āboli

2. Selerija

3. Ķiršu tomāti

4. Gurķi

5. Vīnogas

6. Asie pipari

7. Nektarīni

8. Persiki

9. Kartupeļi

10. Spināti

11. Zemenes

12. Saldā paprika

Nebaidies ēst augļus un dārzeņus

Neatsakies no augļiem un dārzeņiem un jūties labi, tos ēdot. Veselības ieguvumi, uzturā lietojot šos produktus, ir daudz būtiskāki par pesticīdu iedarbības risku - to Tev pateiks daudzi. Ir gandrīz vai neiespējami pilnībā izvairīties no pesticīdiem un jebkurā laikā, neatkarīgi no gadalaika, iegādāties svaigu organisko pārtiku. Bet labā ziņa ir tā, ka pastāv efektīvāks līdzeklis par ūdeni augļu un dārzeņu mazgāšanai - 100% dabīgs un pilnīgi nekaitīgs.

Sodasan līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai

Vasks, ķimikālijas, augsnes atliekas un citi netīrumi? Prom! Ilgi gaidīts un nu Biotēkās pieejams 100% dabīgs, vegāns, efektīvs un droši lietojams līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai ar maigu greipfrūtu smaržu, kas neatstāj nosēdumus un pēcgaršu. Dāsni uzsmidzini līdzekli uz augļiem un dārzeņiem. Ja tiem ir cieta virsma, tad ir ieteicams tos nedaudz paberzt, bet produktiem ar mīkstu virsmu jāļauj līdzeklim iedarboties 20-30 sekundes. Pēc apstrādes ar līdzekli augļus, dārzeņus un zaļumus kārtīgi noskalo!

Ķimikāliju un pesticīdu dēļ neizslēdz arī "Netīro 12" no savas ēdienkartes, vienkārši attīri uzturā lietojamos produktus no blakus vielām. Kurš gan var atteikties no spinātu krēmzupas, sulīgiem āboliem, krāsnī ceptiem kartupeļiem, kas pildīti ar mutē kūstošu sieru un zaļumiem...

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv