Biotēka

Sodasan

Sarokošanās zelta noteikumi

Dezinfekcija Sodasan_Bioteka

... jo neviens nevēlas slimot!

Stafilokoki no Annas, bet zarnu nūjiņas - no Ginta. Ne velti roku mazgāšanai ir veltīta speciāla diena, 15. oktobris, kad ik gadu Veselības inspekcijas speciālisti atgādina par higiēnas ievērošanas nozīmīgumu. Bet saglabā mieru, jo mums ir efektīvi ieteikumi, kā pat visdrūmākajā ziemā izvairīties no infekciju slimībām un netraucēti turpināt kontaktēties ar cilvēkiem.

Ja mēs apzinātos, cik daudz mikrobu un vīrusu atrodas uz netīrām rokām, mēs par to tīrību rūpētos regulāri un ar daudz lielāku atbildību. Tāpēc, ja uz vietas nav roku mazgāšanas aprīkojuma, var veikt roku dezinfekciju un iztikt bez to mazgāšanas. Ļauj Tev to nodemonstrēt:

Sarokošanās zelta noteikumi Sodasan Dezinfekcijas_Lidzekli

Dezinfekcija Au Naturelle

Lai gan daudzi pētījumi pierāda, ka efektīvāka ir roku apstrāde ar spirtu saturošiem šķidrumiem, pirms nevērīgi somā ieslidini pirmo dezinfekcijas līdzekli, ko ieraugi, velti laiku tā sastāva rūpīgai izpētei.

Ierastie dezinfekcijas līdzekļi parasti satur kaitīgas pretmikrobu ķimikālijas, piemēram, triklozānu. Pasaules Dabas Fonds šo vielu uzskata par kancerogēnu un skaidro, ka tā var negatīvi ietekmēt vairāku orgānu darbību, kā arī apdraudēt organisma imūnsistēmu, hormonālo sistēmu un piesārņot ūdeni. Dezinfekcijas līdzekļi var saturēt apšaubāmus konservantus, ķīmiskus savienojumus, piemēram, PEG, kā arī sintētiskās smaržvielas, kas satur ftalātus.

Izvēlies dabīgu alternatīvu: Sodasan dezinfekcijas līdzekļus rokām un virsmām

Ražoti no augstvērtīgām bioizejvielām, ar pārbaudītu un garantētu baktericīdu, fungicīdu efektivitāti. Patiecoties aktīvajai vielai augu alkoholam (96%), tie 60 sekunžu laikā spēj iznīcināt līdz pat 99% baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Tai skaitā efektīvi pret salmonellu, E.coli, rauga sēnītēm, gripas, herpes un HIV vīrusiem. Sodasan dezinfekcijas līdzekļu sastāvs ir maigs ādai, nesatur krāsvielas un smaržvielas, tāpēc tie pēc uzklāšanas vai uzsmidzināšanas nav jānoskalo ar ūdeni.

Biotēkās pieejami 3 veidu 100% dabīgi, vegāni, efektīvi un droši lietojami dezinfekcijas līdzekļi.

Sodasan izsmidzināmais virsmu dezinfekcijas līdzeklis piemērots dažādu cietu virsmu dezinficēšanai. Izmanto to sabiedriskās telpās, virtuvē, mājās un birojā galdu, durvju rokturu un citu virsmu dezinfekcijai. Vienkārši apstrādā virsmu ar līdzekli un ļauj tam nožūt.

Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklim ir divu veidu iepakojumi – 300ml pudele ar pumpīti izdevīgākai roku dezinficēšanai mājas un darba apstākļos, kā arī 100ml pudelīte ar ērtu izsmidzināmu dozatoru – ideāli piemērots ceļojumos un līdzi ņemšanai ikdienā.

Īpaši rudens un ziemas mēnešos, kad iekštelpās gaiss nemitīgi tiek sildīts un gripas baktērijas cirkulē apkārt, tiek radīti efektīvi apstākļi baktēriju attīstībai. Padomā par baktēriju neitralizēšanu un nēsā dezinfekcijas līdzekļus somiņā gluži tāpat kā atslēgas un maku.

Mikroorganismi nav saredzami ar neapbruņotu aci, tomēr infekcijas izplatās gan pa gaisu, gan tieša, gan arī netieša kontakta ceļā ar priekšmetu palīdzību. Ja sekosi sarokošanās zelta noteikumiem, Ginta, Annas, Tavu draugu un biznesa partneru baktērijas maigā un 100% dabīgā veidā tiks iznīcinātas uz neatgriešanos.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv