Biotēka

Sodasan

Dzīvo ar ērtībām, dzīvo zaļi! Sodasan.

Liela bilde 

Tīra māja, pēc svaiguma smaržojošas drēbes, spodri trauki – ir tik dabiska vēlme dzīvot sakārtotā vidē! Tomēr paradoksāli - tieši dabiskā vēlme pēc tīrības radījusi milzīgu industriju ar ķimizētiem produktiem, kas par tīrību ir pasludinājusi ilūziju par tīrību. Jo vai tad par tīriem var saukt ar fosfātiem, mākslīgām krāsvielām, konservantiem, optiskajiem balinātājiem un hloru piesātinātus tīrīšanas līdzekļus, kas atstāj uz mūsu drēbēm, virsmām un ādas nevēlamus blakusproduktus?

Vācu kompānija Sodasan pirmie Eiropā piedāvāja ekoloģiskus mazgāšanas līdzekļus, kuru galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļas. Vairāk nekā 30 gadu laikā Sodasan pierādījis, ka ekoloģiskie mazgāšanas līdzekļi, būdami cilvēkam un videi saudzīgi, arī efektīvi tīra un mazgā. Turklāt – Jums, kas izvēlas dzīvot saskaņā ar dabu un tomēr vēlas baudīt mūsdienu ērtības, par to nav jāpārmaksā!


Velas mazgasanai

Veļas mazgāšanai
Biotēkā iegādājies pulverveida un šķidros mazgāšanas līdzekļus, mīkstinātājus, vilnas, īpaši netīru  un sporta drēbju mazgāšanas līdzekļus, balinātāju, ūdens mīkstinātāju un traipu tīrītāju.

Sodasan Comfort Sensitive veļas pulveris saudzīgai mazgāšanai, pieejams 1,2kg un 5kg iepakojumāLīdzeklis, kura sastāvā ir saudzīgas augu ziepes - ideāli piemērots bērnu un alerģisku cilvēku apģērba mazgāšanai! Piemērots visiem audumiem, kurus var mazgāt virs 40°C, izņemot vilnu un dabīgo zīdu. Ar silikātiem, kas sargā veļas mašīnu no korozijas un uzlabo mazgāšanas kvalitāti, ar citrātiem, kas novērš ziepju nogulsnēšanos uz apģērba, ar integrētu aizsardzību pret kaļķi! Pietiks 25 mazgāšanas reizēm.
Lieto kopā ar:
Baltas un noturīgu krāsu veļas mazgāšanai ieteicams pievienot balinātāju un traipus tīrošo sāli. Atsevišķus traipus, piemēram, asinis, dubļus, zāli tīri ar traipu tīrīšanas līdzekli veļai. Lai mazgātu vilnas un smalkus audumus, kā arī zīda, alpaka un mohēras izstrādājumus gan ar rokām, gan veļas mašīnā, lieto mazgāšanas līdzekli vilnai un smalkiem audumiem.

Sodasan Cool līdzeklis veļas mazgāšanai aukstā ūdenī, 750mlPiemērots visa veida tekstilizstrādājumu ātrai, vieglai mazgāšanai ar rokām un veļas mašīnā temperatūrā līdz 40˚C. Ideāls līdzeklis drēbēm, kas nav īsti netīras, bet arī skapī kā tīras vairs neieliksi. Īpaši izstrādātām īso ķēžu struktūras augu ziepēm, mazgāšanas līdzeklis mazgā arī pilnīgi aukstā ūdenī, tādējādi ietaupot līdz pat 40% enerģijas! Uzzini vairāk, lasot.

Trauku  mazgasanai

Trauku mazgāšanai
Sodasan neķīmijas klāstā ir viss nepieciešamais Tavu trauku spodrībai: līdzekļi trauku mazgāšanai ar rokām, kā arī tabletes, pulveri, skalojamais līdzeklis un sāls mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā.
Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai ar rokām, ar citronu smaržu, pieejams 500ml un 1l iepakojumāLīdzekļi ir piemēroti kristāla, sudraba galda piederumu, porcelāna mazgāšanai. Tie ir ne tikai iedarbīgi, bet arī ļoti ekonomiski - ar vienu 500ml iepakojumu pietiek 125 mazgāšanas reizēm; ar 1l iepakojumu – 250 reizēm!

Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā iedarbojas skalošanas cikla laikā, no traukiem rūpīgi noskalojot mazgāšanas līdzekļa, ēdiena un ūdens nosēdumu paliekas.

uzkopshana

Uzkopšanai
Ar Sodasan līdzekļiem var iztīrīt virtuvi, istabas un vannasistabu, notīrīt logus, pat augļus un dārzeņus, savukārt rokas un virsmas – dezinficēt.

Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu, 500mlSastāvā esošajai apelsīnu eļļai piemīt lieliskas attīrīšanas un attaukošanas īpašības, un kopā ar augu izcelmes magājošajām vielām tas tiek galā ar grūti tīrāmiem traipiem uz jebkurām virsmām. To var lietot arī kā traipu tīrītāju uz audumiem. Pēc uzkopšanas māja patīkami un svaigi smražos. Izcili ekonomisks - koncentrātu atšķaidot, no viena iepakojuma (0,5l) iznāk 1650l mazgājošā šķīduma.

Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai, 1lLieliski notīra kaļķa nogulsnes no flīzēm, santehnikas, duškabīnēm, kā arī kafijas automātiem, veļas mašīnām, tējkannām, gludekļiem un citas sadzīves tehnikas.

Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklis, 750mlHigiēniska tīrība un svaigums! Šis līdzeklis ir patiesi spēcīgs tualetes poda tīrīšanai ar dabīgi svaigu aromātu. Līdzeklis tiek galā ar grūti iztīrāmiem traipiem, viegli noņem netīrumus, kaļķa un dzelzs nogulsnes, nebojājot santehnikas emalju. Augu ēteriskās eļļas piešķir patīkamu smaržu higiēniskam svaigumam.


Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan klāstā ir viss vajadzīgais! Tīrība var būt organiska un saudzīga!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv