Biotēka

arche zmola_bilde_720px

Arche

augj bilde_arche_715_px


Gadsimtiem senas zināšanas par ēdiena pagatavošanas mākslu ļauj padarīt mūsu ikdienu arvien gardāku. Sakām paldies Arche par iespēju gatavot Austrumu virtuves ēdienu bioloģiskā kvalitātē!

Kā būtu ar sojas mērci, kas ir bez ĢMO? Arche bioloģiskās mērces ir brīvas no pesticīdiem un ir piesātinātas ar dabas garšu niansēm – Arche Bio Shoyu un Arche Bio Tamari mērces!

arche shoyu_715px

Arche Bio Shoyu bioloģiska sojas mērce. Plašāk saprotama kā gaišā sojas mērce! Austrumu ēdienu mīļotājiem un gardēžiem. Šo mērci gatavo pēc tradicionālas japāņu metodes Johsen sojas mērču ražotnē. Tā ir maigi pikanta pēc garšas, tāpēc iesakām baudīt to ar Āzijas un Eiropas ēdieniem – grilējot, marinējot, mērcēs, zupās, ar suši, wok ēdieniem, tofu, rīsu un dārzeņu ēdieniem, salātos.

Padoms.
Lai saglabātu pilnu garšas buķeti, pievienojiet Arche Bio Shoyu sojas mērci ēdieniem pašā gatavošanas procesa beigās.


arche tamari_veg_sushi_715px

Arche Bio Tamari bioloģiska, dabīgi fermentēta sojas mērce. Tamati, jeb tumšā sojas mērce ir gatavota pēc paaudzēs izkoptas receptes - sojas mērce tiek noturēta ilglaicīgā fermentācijā ciedra koka šķiedrās, nodrošinot bagātīgu, vienreizēju garšu un ļaujot mērcei saglabāt visu savu aromāta buķeti. Arche Bio Tamari mērce ir daudzpusīgi pielietojama Āzijas un Eiropas virtuves ēdieniem – grilējot, marinējot, mērcēs, zupās, ar suši, wok ēdieniem, tofu, rīsu un dārzeņu ēdieniem, salātos. Tā nesatur lipekli (glutēnu).

Padoms.
Lai saglabātu pilnu garšas buķeti, pievienojiet Arche Bio Tamari sojas mērci ēdieniem pašā gatavošanas procesa beigās.

arche tja

Arche Sencha-Matcha Japāņu zaļā tēja ir ievākta no simtgadu seniem tējas dārziem. Izsmalcināti rūgtena, atsvaidzinoša garša gardā kombinācijā ar Matcha zaļās tējas pulveri. Pavisam ērta pagatavošana – aplejot tējas paciņu un ļaujot ievilkties pāris minūtes. Sencha tēja kombinācijā ar Matcha zaļās tējas pulveri sniegs patīkamu enerģiju.

arche vegegg_715px

Arche VegEgg olu aizvietotājs ir veidots no lupīnu miltu bāzes.
Tas ir vegāns olu aizvietotājs, kas sasaista mīklu, neizmantojot olas, piemēram, kēksu, vafeļu, pankūku un sacepumu pagatavošanai.

Lietošana.
1 ēdamk. ar nelielu kaudzīti samaisi ar 30 ml auksta ūdens, ļauj 5 minūtes uzbriest un vēlreiz samaisi. Sagatavoto maisījumu, izmantojot receptēs olas vietā.

Arche atbalsta veģetāriešu, vegānu un makrobiotiskās virtuves iedvesmotas receptes.

Baudi Arche, baudi Austrumu ēdienus un bio kvalitāti!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv