Biotēka

Jaunumi bezglutēna produktu plauktos!

Milti bezguletna_Bauckof

Priecājamies, ka arvien vairāk pircēju mums saka: Biotēkā ir viens no plašākajiem bezglutēna produktu piedāvājumiem Latvijā! Jā, te ir ko izvēlēties! Turklāt - produktu klāstu arvien papildinām ar jauniem produktiem. Skat, ko esam iegādājušies vācu bioloģiski dinamiskās lauksaimniecības uzņēmumā BauckHof:

Ar ogļhidrātiem bagātās BauckHof bezglutēna auzu pārslas lietojiet ikreiz, kad organismam nepieciešama enerģija!

No BauckHof Kichererbsen Mehl turku zirņu miltiem varēsiet pagatavot tradicionālus turku ēdienus – humusu, Falafel bumbiņas vai turku pankūkas, kā arī ar tiem aizstāt olas, cepot dārzeņu kotletes (turku zirņu milti palīdz sastāvdaļām turēties kopā).

BauckHof Maismehl kukurūzas miltus izmantojiet, gatavojot tradicionālos meksikāņu ēdienus, kā arī ar tiem aizvietojot tradicionālos kviešu miltus tradicionālās receptēs.

Kā allaž BauckHof piedāvā arī sausos maisījumus konditorejas izstrādājumu pagatavošanai, kuri brīnišķīgi garšo un ir ārkārtīgi vienkārši pagatavojami.

BauckHof Easy-bake Bread ātrā rīsu maize izcepsies stundas laikā. Tās sastāvā ir pilngraudu rīsu milti, rīsu un kvinojas milti, ieraugs un jūras sāls. No maisījuma sanāks aptuveni 800 g rīsu maizes.

No BauckHof Tomaten Burger tomātu burgeru maisījuma sanāks 6 lieli vai 12 mazi burgeri. Burgeru sastāvā ir rīsu un kukurūzas milti, rīsu un prosas pārslas, kaltētu tomātu un kaltētu dārzeņu gabaliņi, garšvielas, kartupeļu ciete, jūras sāls un rauga ekstrakts.

Vairāk par BauckHof bezglutēna produktiem lasiet šeit: BauckHof bezglutena produkti

Labu apetīti!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv