Biotēka

SimonLeveltZimoli copy

Simon Levelt – no Napoleona laikiem līdz Eiropas Savienībai

simon levelt_banner2


Ja nu ir kāds, kuru var saukt par kafijas un tējas lietpratēju, tad tā ir Leveltu ģimene no Amsterdamas, kura ar kafijas grauzdēšanu, kafijas un tējas maisījumu ražošanu un tirdzniecību nodarbojas jau gandrīz 200 gadus.

Viss aizsākās tālajā 1817. gadā, kad Simons Levelts Amsterdamā atvēra nelielu veikaliņu, kurā pārdeva labāko kafiju un tēju no visas pasaules. Šodien par godu dzimtas biznesa aizsacējam nosauktajā uzņēmumā Simon Levelt darbojas jau Simona maz-maz-maz-maz-mazbērni. Kas par pieredzi un zināšanām!

Divu gadsimtu garumā Leveltu ģimene nodibinājusi ilglaicīgas sadarbības saiknes ar labākajiem kafijas un tējas audzētājiem pasaulē un tās ir balstītas godīgas tirdzniecības principos. Vēl vairāk! Leveltu ģimene investē līdzekļus, lai uzlabotu plantācijās strādājošo sadzīves apstākļus (piemēram, 2002.gadā Dardžilingā, Indijā tika atvērta Simona Levelta vārdā nosaukta pamatskola).

Beidzamos 15 gadus Simon Levelt ir aktīvi iesaistījies trešo valstu kafijas un tējas audzētāju izglītošanā par saimniekošanu ar bioloģiskām metodēm. Tā piemēram, Ugandā, kurā audzē aromātisko Arabica kafiju, Simon Levelt apmācījis vairāk nekā 7000 fermerus, un nu te audzē pirmo eko-sertificēto kafiju Āfrikas kontinentā.

Arī Biotēkā piedāvājam tikai organiski audzētas tējas un kafijas. Izvēlieties, atbilstoši savai garšai un vajadzībām!

Kafijas baudītājiem kafija

Ja vēlaties izbaudīt niansēm bagātu un maigu kafijas garšu, tad raugieties pēc kafijas šķirnēm, kas gatavotas no Arabica kafijas pupiņām. Tādas ir Simon Levelt maltās kafijas šķirnes Dolce, Mexico. Peru, Indonesie vai Ethiopie.

Ja jums tīk spēcīgāka un piesātinātāka kafijas garša, izvēlieties kafijas šķirnes, kurās ir Robusta kafijas pupiņas.

Simon Levelt maltajā kafijā Forte apvienotas abas populārākās kafijas – Arabica un Robusta, sniedzot kafijai Arabica garšas niansētību un Robusta spēku.

Simon Levelt Espresso kafijas pupiņas grauzdētas tā, lai jūsu espresso būtu stiprs, piesātināts un veidotu īpašo krēmīgo virskārtiņu.

Ja kafiju dzeram, kad vēlamies sevi uzmundrināt, tad tējai ir daudz plašāks pielietojums. Atliek tikai izvēlēties situācijai un noskaņojumam piemērotāko!

Tējas mundrumam tea2

Spēcīgās, ar kofeīnu bagātās melnās tējas Simon Levelt English Blend tēja no Tanzānijas un Simon Levelt English Breakfast tēja kopā ar pienu ir ideālas brokastīm.

Vienīgais zināmais augs, kas līdzīgi kā melnā un zaļā tēja satur kofeīnu, ir akmeņozola lapu tēja – mate no Latīņamerikas. Nobaudiet Simon Levelt Mate tēju, ja vēlaties mundru garu un enerģiju. Arī žeņšeņš ir izslavēts ar savu stimulējošo iedarbību, ko izjutīsiet, dzerot pikanto Simon Levelt Ginseng Green tēju.

Tējas pēcpusdienai un vakaram

Pēcpusdienā un vakarā lieliski iederēsies tējas, kurām ir zems kofeīna un tanīna saturs, piemēram, sarkanais un aromātiskais Dienvidāfrikas nacionālais dzēriens roibušs (Simon Levelt Rooibos tēja) vai medaini saldais meduskrūms (Simon Levelt Honeybush tēja). Piramīdas formas maisiņi, kurā iepakota Simon Levelt Mélange après-midi tēja, ļauj lapiņām pilnībā atraisīties un sniegt bagātīgi atsvaidzinošu, saldu garšu.

Tējas izsmalcinātai baudai jasmine tea

Baltā tēja tiek uzskatīta pa vienu no augstāk vērtētajām tējām, jo tajā tiek izmantotas pašas jaunākās, vēl līdz galam neatvērušās tējas lapiņas, kuras vispirms tiek kaltētas maigos saules staros un tikai tad žāvētas, tā iegūstot minimālu fermentācijas pakāpi. Simon Levelt Baltajai tējai ir gaiša dzeltenzaļa nokrāsa, viegls ziedu aromāts un izteikti maiga garša.

Japāņu zaļā tēja Sencha tiek pagatavota no cieši sarullētām tējas lapiņām, kuras ievāc tikai ar rokām, uzn pirms kaltēšanas tvaicē, lai saglabātu tējas lapiņu svaigo garšu. Piramīdformas tējas maisiņi ļauj pilnībā izbaudīt Simon Levelt Sencha Japan tējas garšas nianses.

Tējas klasiskas garšas cienītājiem

Klasiskas garšas cienītājiem Simon Levelt piedāvā Ceilonas zaļās un melnās tējas, kā arī dažādu tējas lapu maisījumu Simon Levelt Golden Valley Ceilonas tēja.

Himalaju nogāzēs augošā Dardžilingas tēja savas niansēm bagātās smaržas un izsmalcinātās garšas dēļ tiek dēvēta par tējas šampanieti. Tāpēc Simon Levelt Darjeeling tēju vari baudīt īpašos dzīves mirkļos vai tad, kad vēlies justies īpaši. red tea_2

Tējas izteiksmīgu aromātu piekritējiem 

Simon Levelt Earl Grey tēja ar bergamotes ēterisko eļļu patiks svaigi pikanta augļu aromāta cienītājiem.

Izmēģiniet arī melnās tējas ar dabīgiem aromatizētājiem un augļu/ogu gabaliņiem - meža ogu, ābolu-kanēļa vai mango-apelsīnu garšu, kā arī zaļās tējas ar jasmīna, citronu, piparmētru vai laima garšu.

 

 

 

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Eshop