Biotēka

Sonentor

Sonnentor “Wieder gut!” zāļu tējas – Dabas mātes gudrība Jūsu veselībai!

 “Katrai vainai dabā aug sava zāle” – tas tiesa! Tādēļ Sonnentor izveidojis jaunu zāļu tēju sēriju – “Wieder gut!” (”Ir atkal labi!”). Ceļot saulītē sensenās tautas zināšanas par augos apslēpto spēku, no rūpīgi ar rokām lasītām, bioloģiski audzētām puķītēm un lapiņām tapušas 7 dažādas tējas, kas gan ar savu iedarbību, gan pozitīvo, humora caurstrāvoto noformējumu palīdzēs, uzmundrinās un atbalstīs Jūs grūtākos ikdienas brīžos.

Sonnentor-wiedergut 7sorten
“Ieklausies savā sirdī!” Seko savai sirdsbalsij, izgaršo šo pacilājošo tēju – ar mate, ābolmētru, citronmelisu, rozmarīnu, citronzāli, un rožu ziedlapiņām!
“Nomierinošās vēderdejas”. Iemalko tēju no malvas, citronmelisas, krūzmētras, kalnu siderīta, pelašķa un kliņģerītes, un noglaudi vēderu, lai tas atgūst savu labo pašsajūtu! 
“Atbrīvo savas aknas!” Tasīte spēcinošas, uzmundrinošas detox tējas no krūzmētras, pelašķiem, pieneņu lapām, fenheļa, citronzāles, kliņģerītēm un ķimenēm – kļūst vieglāk!
Tēja “Raižu dienas” dāmām. Sāpīgās dienas mazliet traucē? Izdzer tasīti šīs tējas no plūškoka ziediem, pelašķa, salvijas, kadiķogām un nātrēm, un sajūti svētlaimīgu remdinājumu!
“Remdē kakla skrāpi!” Remdējoša tēja Tavam kaklam no liepu un plūškoka ziediem, mežrozītes, angļu ceļtekas, malvas.
“Saldus sapņus!” Pēc labi gulētas nakts vieglāk ieraudzīt pasauli no gaišās puses. Harmonizējošā tēja ar pelšķiem, citronmelisu, kazeņu lapām, lavandu, apelsīnu un fenheli Tev palīdzēs!
“Nomierini nervus!” Miers un līdzsvars ir laimīgas dzīves pamats. Tādēļ liec krūzītē paciņu šīs tējas no citronmelisas, ābolmētras, lavandas, kosas, apelsīnu miziņām un rudzupuķes, pārlej ar verdošu ūdeni, pasēdi minūtes 5 – 10, kamēr tā ievelkas. Iedzer tēju un nomierinies – tas nāks par labu!
Katrā kastītē 18 paciņas tējas.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv