Biotēka

Jacobs copy

ReiChi Cafe – samazini kafijas patēriņu dabīgi!

Rei Chi_kafija_kalni


Kā samazināt kafijas patēriņu? Es esmu izmēģinājusi teju visu, lai atteiktos no kafijas un secināju, ka labāk to lietoju, nekā esmu pūcīga un bez spēka. Taču tajā dienā, kad pagaršoju ReiChi Cafe mana dzīve izmainījās! Zinu, ka izklausās pārspīlēti, bet nudien, dzerot tikai 20% espreso kafiju, kas ir bagātināta ar citām dabīgām, enerģiju atraisošām augu sastāvdaļām ir īsts atklājums!

Dr. Jacob’s ReiChi Cafe ir īpašs kafijas dzēriens ar reiši sēņu pulveri, guaranu, žeņšeņu, magniju un B12 vitamīnu, kas palīdz samazināt nogurumu un nespēku un veicina normālu nervu sistēmas darbību. 1 tase ReiChi Cafe satur apm. 75 mg dabīga kofeīna. Piemērota vegāniem!

“ReiChi Cafe” ir nosaukta par godu reiši sēnēm, kas Ķīnā tiek dēvēta par “nemirstības sēni” un parasti tiek pagatavota tējas veidā. Šī ir īpaša kombinācija, kurā reiši sēņu, espresso kafijas, guaranas un žeņšeņa izsmalcinātais, viegli rūgtenais aromāts apvienots ar maigo, krēmīgo kokosriekstu piena garšu.

1 porcija ReiChi Cafe satur 100% B12 vitamīna un 10,7% magnija dienas devas.
ReiChi Cafe sastāvā esošais magnijs un B12 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku.
 
Kā lietot?
Aplejiet 5 g ReiChi Cafe pulvera (apm. 1 tējk. ar kaudzīti) ar 125 ml karsta ūdens. Saldiniet un pievienojiet apm. 30 ml piena vai augu dzēriena pēc nepieciešamības.

Šī ir mana, dzīvi uzlabojošā recepte – kā vienlaikus samazināt kafijas patēriņu un iegūt to enerģijas lādiņu, kas man ir nepieciešams. Esmu pārliecinājusies - ReiChi Cafe atmodina manu “Chi”!

Baudiet tasi ReiChi Cafe dzēriena dienā un atmodiniet savu dzīvesspēku arī Jūs!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv