Biotēka

FITNE 2014

FITNE – veselībai un labsajūtai

FITNE raksta_baneris_liels_2014

Katrs laikmets diktē savus noteikumus, kuriem mums nākas pielāgoties. Tomēr jāatcerās, ka mēs paši esam atbildīgi par savu veselību un labsajūtu, kā arī – ka veselīgu dzīvesveidu nekas nespēj aizstāt.

 

Kāda ir Jūsu ikdiena? Vai Jūs dzīvojat tīrā lauku viensētā, elpojat svaigu gaisu, vērojat saullēktus un saulrietus, arat savus laukus ar zirgu, saimniekojat bioloģiski un ēdat "no dobes", Jūsu kaimiņi neaudzē ģenētiski modificētas kultūras, 21. gadsimta informācijas plūsma, stress, dators un mobilais telefons nav Jūsu ikdienas pavadoņi? Vai arī Jūs dzīvojat pilsētā? Mācāties vai strādājat, galvu nepacēluši? Jūsu ēdienreizes bieži sastāv no ēdnīcu pusdienām un lielveikalu pusfabrikātiem? Jūs nevarat vairs iegādāties gandrīz nevienu produktu bez E vielām un tā pavisam droši nezināt, vai tie nesatur ĢMO, toties – pavisam droši zināt, ka tie ir ceļojuši pa pasauli vairāk nekā Jūs paši? Jūs dienā 8 vai vairāk stundas strādājat pie datora un, mājās pārnākot, turpiniet ložņāt internetā un skatīties TV? Kāda ir Jūsu imunitāte un locītavu, kaulu stāvoklis? Kāda ir Jūsu zarnu mikroflora un vielmaiņa, gremošanas sistēma – vai tā spēj pārstrādāt un asimilēt visas tai vajadzīgās uzturvielas? Jūsu asinsanalīzēs nav novērojams dzelzs trūkums? Jūs sportojat...?

Pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs. Laba, dabīga pārtika. Vairāk svaiga gaisa un tīra ūdens. Sportiskas aktivitātes, vēlams – brīvā dabā. Mazāk stresa. Labas domas. Lai saglabātu veselību un labsajūtu, uz šiem ideāliem mums ir jātiecas ar visiem miesas un dvēseles spēkiem. Un ceļā uz šiem ideāliem mums lieti var noderēt arī dabīgi uztura bagātinātāji.

Vācu uzņēmums FITNE saprot, ka mēs visi esam daļa dabas un piedāvā dabīgus uztura bagātinātājus veselības un labsajūtas atbalstam mūsu tik ļoti steidzīgajā ikdienā. Tā kā mūsu organisms pilnībā spēj atpazīt un saprast kā "savējās" tikai dabīgas izcelsmes vielas, FITNE principiāli savus preparātus izstrādā tikai no dabīgām, turklāt, ja vien iespējams sertificēt, no bioloģiski audzētām izejvielām – lai Jūs saņemtu tieši to, kas Jūsu organismam ir vissaprotamākais un piemērotākais.

FITNE – tā ir:

  • vācu kvalitāte kopš 1995. gada – uztura bagātinātāji ražoti atbilstoši Eiropas Savienības Labas ražošanas prakses (GMP) standartiem, farmaceitiskā kvalitātē;
  •  tīrība un dabīgums – FITNE savos produktos izmanto sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtas sastāvdaļas, ciktāl tas iespējams (jo, piemēram, nepastāv iespēja dabīgus iežus sertificēt kā bioloģiski audzētu produktu). FITNE produkti nesatur sintētiskus aromatizētājus, garšas pastiprinātājus un konservantus un 100% nesatur ģenētiski modificētus organismus (ĢMO);
  • maksimāla uzsūkšanās organismā – FITNE uztura bagātinātāju pamatā ir augu izcelsmes vielas un organiski minerālu savienojumi, jo tos mūsu organisms spēj izmantot vislabāk. Pateicoties augu un minerālu izcelsmei lielākā daļa FITNE produktu ir piemēroti arī vegāniem;
  • teicama panesamība – FITNE izvairās no iespējamu alergēnu izmantošanas sastāvos, daudzi produkti nesatur glutēnu (lipekli) un laktozi;
  • ilgtspējīga attieksme – tā sākas jau ar bioloģiskās lauksaimniecības produktu izmantošanu sastāvos un atspoguļojas arī FITNE produktu ražošanas procesā un iepakojumā – atjaunojamo resursu izmantošana, maksimāla produktu bioloģiskā sadalīšanās, kā arī otrreiz pārstrādājamu materiālu iepakojums.

Biotēku sortimentā atradīsiet šādus FITNE uztura bagātinātājus:

FITNE Eisen_Komplex_Kapseln

FITNE Eisen Komplex Kapseln, uztura bagātinātājs

Dzelzs komplekss ar dabīgu C vitamīnu no Acerolas ķiršiem

30 kapsulas / 9,51 g

Piemērots vegāniem. Dzelzs komplekss ir svarīgs dzelzs līmenim organismā, asinsradei (kas ir priekšnoteikums pietiekamai organisma apgādei ar skābekli), mūsu organisma vitalitātei, jaudai un produktivitātei, koncentrēšanās spējai un atmiņai. Organiskajiem dzelzs savienojumiem, salīdzinot ar neorganiskajiem, piemīt labāka panesamība. FITNE kompleksā dabīgs C vitamīns no Acerolas ķiršu koncentrāta un organisks vara savienojums uzlabo organiskās dzelzs asimilēšanu organismā. FITNE Eisen Komplex kapsulas sevišķi ieteicamas dzelzs trūkuma radīta hroniska noguruma un apātijas gadījumos, jauniešiem augšanas periodā, veģetāriešiem un vegāniem, fiziski aktīviem cilvēkiem un sportistiem.

Ieteicamā diennakts deva: 1 kapsula dienā, vislabāk – pirms brokastīm, bagātīgi uzdzerot ūdeni.

Sastāvdaļas: Acerolas ķiršu koncentrāts* 55,7%, organisks dzelzs laktāts 22,1%, hidroksipropilmetilcelulozes kapsula, pretsalipes viela: magnija stearāts, organisks vara glikonāts 1,13%.

*Bioloģiskā lauksaimniecība (kontroli veica: skatīt uz iepakojuma).

1 kapsula satur:                                                % no IDD*                  100 g satur:

Dabīgs C vitamīns ........................... 30 mg ....... 37,5%........................ 9,46 g

Organiska dzelzs ............................. 14 mg ....... 100%..........................4,42 g

Organisks varš ................................500 μg .......... 50%........................157,7 mg

* - ieteicamā diennakts deva pēc ES normatīvo aktu prasībām

 

FITNE Silicium_Trinkpulver

FITNE Silicium Trinkpulver, uztura bagātinātājs

ar augu izcelsmes silīciju no rīsiem

120 g

FITNE Silicium Trinkpulver satur mikroelementu silīciju dabiskā augu izcelsmes silīcijskābes formā. No rīsu sēnalām iegūtais, tīrais silīcijs šķīst ūdenī un spēj labāk uzsūkties organismā. Nesatur laktozi, piemērots vegāniem.

Ieteicamā diennakts deva: 1 reizi dienā 1 tējkaroti ar nelielu kaudzīti (= aptuveni 4 g) iemaisa 200 ml remdena ūdens un izdzer.

Sastāvdaļas: maltodekstrīns*, augu izcelsmes silīcijs (silīcijskābe 11,8%), citronu sulas koncentrāts*.

*Bioloģiskā lauksaimniecība (kontroli veica: skatīt uz iepakojuma).

4g satur:                                                    % no IDD*

Silīciju.......................... 199,6mg ....................**

* - ieteicamā diennakts deva atbilstoši ES normatīvo aktu prasībām

** - ieteicamā diennakts deva nav noteikta

Nepārsniedziet uz uztura bagātinātāju iepakojuma norādīto ieteicamo diennakts devu!

Neizmantojiet uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv