Biotēka

GSE Vertrieb_ZIMOLA_baneris_2014

Mazuļa gaidībām labvēlīgs laiks: 100% bio folskābe

 folijskabe2

Ja lidmašīnas salonā strauji krītas gaisa spiediens, skābekļa maska vispirms jāuzliek pašai - tikai pēc tam var palīdzēt mazulim. Identiski jārīkojas situācijā, kad plānojat bērniņu, esat gaidībās vai jau zīdāt mazuli. Jums vispirms jārūpējas pašai par sevi un jāatjauno vitamīnu rezerves, ko šajā laikā patērējat vairāk nekā citkārt. Tagad māmiņai un mazulim tik svarīgā folskābe ir pieejama arī bio kvalitātē!

Parasti folskābi jeb folijskābi pastiprināti iesaka lietot pirms grūtniecības iestāšanās, grūtniecības un arī zīdīšanas laikā. Folskābe pieder pie B grupas vitamīniem, un tai ir nozīmīga loma visos augšanas un attīstības procesos, tā nodrošina normālu piena veidošanos un vitamīnu līmeni organismā, kā arī ir nepieciešama sarkano asinsķermenīšu veidošanai un palīdz normāli attīstīties bērniņa galvas un mugurkaula smadzenēm.

Kāpēc folāti ir tik svarīgi – īpaši māmiņai gaidību laikā?
- Veicina mātes audu veidošanos grūtniecības laikā;
- palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu;
- veicina normālu asinsradi;
- palīdz samazināt nogurumu un nespēku;
- veicina normālu imūnsistēmas darbību;
- veicina normālas psiholoģiskās funkcijas;
- veicina normālu aminoskābes sintēzi;
- palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu.

Tā kā valda uzskats, ka šajā laikā nepieciešamo folskābes daudzumu ir apgrūtinoši uzņemt ar pārtiku, mūsdienās pārsvarā papildus tiek ieteikts lietot mākslīgi radītu folskābi. Taču folskābe ir pieejama arī dabā! Dabīgas folskābes visvairāk ir kāpostos, sparģeļos, kliju pārslās, pētersīļos, brokoļos, zirņos, pupās, bietēs, ziedkāpostos, citrusaugļos, olas dzeltenumā, raugā un, kā izrādās – arī citronu miziņās!

Vācijas dabīgo uztura bagātinātāju ražotājs GSE-Vertrieb tagad ir radījis pilnībā dabīgu, 100% augu izcelsmes folskābi – PHYTO VITAMINS Folsäure Compact. Tā ir iegūta saudzīgas ekstrakcijas ceļā no bioloģiski audzētu citronu miziņām, kas tai nodrošina maksimāli labu uzsūkšanās spēju. Viena tablete PHYTO VITAMINS Folsäure Compact satur Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes (EFSA) sievietēm, kas plāno grūtniecību, un topošajām māmiņām ieteikto folskābes daudzumu – 400 mikrogramus, kas atbilst 200% no ieteiktās dienas devas. Arī bērniņa zīdīšanas laikā ir ieteicams uzņemt folskābi pietiekamā daudzumā, lai atbalstītu bērniņa augšanu un attīstību.

Ieteicamā diennakts deva: 1 tablete 1 reizi dienā, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma.

Ieteicamā diennakts deva (1 tablete) vidēji satur:
Folijskābi .............. 400 μg .............. 200% NRV*
* % no uzturvielu atsauces vērtības

Ar vienu PHYTO VITAMINS Folsäure Compact iepakojumu (120 tabletes) pietiks veseliem 4 mēnešiem! 100% bio folskābe ir piemērota vegāniem, garantēti nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, nesatur glutēnu, laktozi, konservantus un citas piedevas.

Mīliet sevi! „Tevi mīlēs, ja mīlēsi sevi" – kur, nu, vēl precīzāk! Jo folskābes trūkums ir saistīts ar mazasinību, ko Jūs varat izjust kā nogurumu, miegainību, koncentrēšanās spēju trūkumu un pastiprinātu matu izkrišanu. Skaistais bērniņa gaidīšanas laiks ir svētība katrai ģimenei un šo svētību ik dienas palīdzēs sargāt 400 mikrogrami GSE-Vertrieb 100% dabīgās, bioloģiskās un bioaktīvās folskābes - 1 tabletē!
Nepārsniedziet ieteicamo diennakts devu! Neizmantojiet uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida aizvietotāju!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

citron2

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv