Biotēka

raab zimols1

Olbaltumvielām bagātas diētas noslēpums - Raab kaņepju un ķirbju proteīni

raab galevn3


Kāpēc ir nepieciešams lietot olbaltumvielas?
Olbaltumvielas ir vienas no organisma aizsargšūnām, līdz ar to tās aizsargā mūsu organismu no infekcijām. Aminoskābju – olbaltumvielu galvenās sastāvdaļas - pamatuzdevums ir apgādāt organismu ar izejvielām, no kā veidojas un atjaunojas dažādas šūnas un audi, kā arī veikt kolagēna un elastīna sintēzi ādā. Olbaltumvielu sastāvā ir neaizstājamās aminoskābes, kuras ir jāuzņem ar uztura palīdzību, jo organisms pats tās neveido. Nepieciešamās olbaltumvielas var uzņemt viegli, lietojot gardos Raab kaņepju un ķirbju proteīnus.

kirbju

 

Raab bio ķirbju proteīns satur 55 g olbaltumvielu un Raab bio kaņepju proteīns - 49 g olbaltumvielu uz 100 g, kas ir uz pusi vairāk kā ierastos olbaltumvielu avotos no ēdiena (piemēram, vistas fileja vai zirņi satur 22 g olbaltumvielu uz 100 g), kā arī šis maisījums būs izdevīgāks kā bioloģiska gaļa.
 
Raab bio ķirbju sēklu proteīns, 500 g
Maltas, daļēji attaukotas ķirbju sēklas veselībai, aši pievienojamas jebkuram ēdienam. Proteīnam ir patīkama, sāļa, ķirbju sēklām raksturīga garša. Maisījums satur 55% proteīna.

Ķirbju sēklu proteīna pulveris satur visas neaizvietojamās taukskābes un 15% šķiedrvielu. Proteīns palīdz saglabāt muskuļu masu un uzturēt kaulu veselību, kā arī veicina muskuļu masas pieaugumu.

Viena porcija jeb 20 g ķirbju sēklu proteīna papildus apgādā organismu ar 46% no magnija ieteicamās dienas devas, kas palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un uzturēt zobu veselību, 75% no mangāna ieteicamās dienas devas, kas veicina normālu saistaudu veidošanos, kā arī 24% no dzelzs, 18% kālija un 56% molibdēna ieteicamās dienas devas. Šāds efekts būs sasniegts, lietojot vien 1-2 ēdamk. jeb 20 g ķirbju sēklu proteīna dienā. Turklāt ķirbju sēklu proteīna pulveris satur visas neaizvietojamās taukskābes un 15% šķiedrvielu.

Kā lietot?
Pievieno 1-2 ēdamk. (apm. 20 g) pulvera 250 ml šķidruma, piemēram, sojas, auzu vai kokosriekstu pienam no rīta brokastīs, lai pietiktu spēka visai dienai. Var aizstāt daļu ierasto miltu, cepot pankūkas vai maizi bez glutēna, lai uzņemtu pietiekami daudz kaloriju un atjaunotu muskuļu masu.

Recepte - Raab ķirbju smūtijs bez cukura
1 krūze Pölz burkānu sulas
1 krūze Isola bio nesaldinātā mandeļu dzēriena
1 krūze Cosmoveda kokosriekstu piena
¼ krūzes Rapunzel kokosriekstu sviesta
2 tējk. ar kaudzīti Raab Vitalfood ķirbju proteīna
½ tējk. Rapunzel Burbona vaniļas pulvera
¾ tējk. Sonnentor maltā Ceilonas kanēļa
¼ tējk. Sonnentor maltā muskatrieksta
30 – 40 pilieni Raab Vitalfood stēvijas saldinātāja
1 krūze ledus
Samal blenderī visas sastāvdaļas un izbaudi garšu dažādību!

kaepju raksts_raab

Raab bio kaņepju proteīna pulveris, 500 g
Kaņepe ir dabīgi izturīgs augs, kas satur virkni mūsu organismam nepieciešamo uzturvielu. Kaņepju proteīns ir īpaši iemīļots sportistu, veselīga dzīvesveida, veģetāra un vegāna uztura piekritēju vidū!

Mūsu ķermenis veido 9 no 20 tam nepieciešamajām aminoskābēm, līdz ar to tās ir jāuzņem katru dienu ar ēdiena palīdzību. Raab kaņepju proteīns satur visas neaizvietojamās taukskābes! Raab kaņepju proteīnam ir riekstaini sāļa garša - būs gards salātos, pie sāļajiem ēdieniem, svaigajiem kokteiļiem un dārzeņu sulām.

Raab Vitalfood bioloģiski audzēto, rūpīgi samalto kaņepju sēklu proteīna pulveris satur 49% olbaltumvielu un 19% šķiedrvielu. Proteīns veicina muskuļu masas pieaugumu, kā arī palīdz saglabāt muskuļu masu un uzturēt kaulu veselību. Augstā olbaltumvielu sastāva dēļ kaņepju proteīna pulveris ir arī laba alternatīva sojai – turklāt satur vien 8,5 g ogļhidrātu.

Kā lietot?
Pievieno 1 ēdamk. (apm. 10 g) pulvera 500 ml ūdens, smūtijam, sulai, sojas, rīsu vai auzu dzērienam – ērta olbaltumvielu uzņemšana jebkurā dienas laikā.

Recepte
2 krūzes Isola Bio Indijas riekstu – kokosriekstu dzēriens
2 tējk. Raab bio kaņepju pulvera
Ielej Isola Bio dzērienu līdzņemšanai paredzētā pudelē un pievieno kaņepju pulveri, kārtīgi sakrati – un svaigs proteīna kokteilis ir gatavs!

Padoms
Jaunu recepšu radīšanai pamēģiniet arī Zaļās Paciņas spirulīnas pulveri un Raab maisījumus smūtiju pagatavošanai.

Vācijas ražotāja Raab Vitalfood proteīni atrodami Biotēku plauktos un ir īpaši piemēroti veģetāriešiem, vegāniem un sportistiem, Paleo, Dikāna un Atkinsa diētu ievērotājiem, aktīva dzīvesveida piekritējiem un būs lielisks palīgs virtuvē - arī bezglutēna un bezlaktozes diētu ietvaros. Raab Vitalfood ražo bioloģiski tīrus pārtikas produktus, kam ir "zaļā lapiņa" jeb Eiropas Savienības bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāts.  

Tas ir īsts olbaltumvielu spēks!

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv