Image Alt

Alce Nero

Alce Nero – itāļu ēdiens kā bauda

Kad pēdējoreiz baudīji izsmalcinātu, pašgatavotu maltīti? Ar Alce Nero tas būs īstenojams vieglāk par vieglu!

Sāc rītu kā itāļi Romas ieliņās, malkojot karstu kafiju, tēju vai pienu un mērcējot tajā frollini – īpašus smilšu mīklas cepumus.
Baudi pusdienas kā Milānā, ēdot pastu ar apbrīnojami gardām, svaigām mērcēm.
Alce Nero atklās, kā būt gardēdim un dzīves baudītājam īsteni itāļu gaumē!

Dienvidu saulē, dabīgos apstākļos, ar pārdomātām, ekoloģiskām metodēm audzēti dārzeņi un augi, rūpīgi pagatavoti ēdienos pēc gardākajām itāļu receptēm – lūk, tas ir bioloģiskais zīmols Alce Nero! Zemnieku un biškopju kooperatīvs – Alce Nero – tika izveidots 1978. gadā, un šobrīd piedāvā vairāk kā 1000 bioloģiskajās saimniecībās iegūtus produktus no visas Itālijas. Biotēkas plauktos vari atrast cepumus, šokolādes, mērces, pastu, kakao u. c. gardumus no Alce Nero Itālijas dabas bagātības.

Frollini cepumi
Saldi cepumi bez palmu eļļas, gatavoti pēc tradicionālām itāļu frollini cepumu receptēm. Alce Nero cepumu sastāvā ir pilngraudi, extra virgin olīveļļa vai saldkrējuma sviests, līdz ar to tie ir piemēroti kā lieliska brokastu vai pēcpusdienas uzkoda. Nogaršo un izvēlies savus iemīļotos Alce Nero cepumus:
–   ar kakao
–    ar kakao un šokolādes gabaliņiem
–    pilngraudu
–    ar pienu
–    ar kviešu klijām un šokolādes gabaliņiem
–    ar jogurtu un medu

Izmeklēta šokolāde
Izsmalcinātas šokolādes ar superfoodiem – ingveru, asaī ogām un īpašām gourmet garšām kā jūras sāli vai kafiju. Ļoti elegants izskats un līdzsvarota garša – Alce Nero šokolādes ir ideāla dāvana, kuru novērtēs visi šokolādes mīļotāji. Visas Alce Nero šokolādes sastāvdaļas ir iegūtas FairTrade godīgās tirdzniecības ceļā. Neviena no tām nesatur pienu.
Izbaudi pilnīgās šokolādes garšas, nogaršojot:
–    tumšo šokolādi ar asaī ogām
–    tumšo šokolādi ar jūras sāli
–    tumšo šokolādi ar kakao
–    tumšo šokolādi ar kafiju.

Saldam, atsvaidzinošam un veselīgam baudījumam, nogaršo Alce Nero ledenes ar eikalipta ziedu medu un propolisu.

Siltie dzērieni
Itāļi mīl siltos dzērienus, it īpaši kvalitatīvu kakao – FairTrade iegūts Alce Nero kakao pulveris būs īstais bagātīgai aromātiskai kakao krūzītei. Šī kakao garšu ideāli papildinās dabīgi saldais Alce Nero basmati rīsu dzēriens ar kalciju.
Jaunums! Alce Nero šķīstošs maisījums dzēriena pagatavošanai ar graudaugiem, cigoriņiem un vīģēm sagādās patiesu garšu baudu, ja meklē alternatīvu kafijai bez kofeīna, kuru droši var pasniegt arī bērniem.

Pasta!
Īsta pasta no pilngraudu cieto kviešu miltiem – “Conchiglie” laiviņu un “Farfalle” taureņa tipa makaroni vai “Spirelli” makaroni ar nātrēm, ātri pagatavojamai maltītei itāļu gaumē.
Makaroni “Corallini” ar pilngraudu miežiem veidoti tik mazi, smalki, lai būtu lieliski zupās.

Jaunums! Bezglutēna kukurūzas un rīsu makaroni “Spaghetti” un bezglutēna kukurūzas un rīsu makaroni “Fusilli” ir ātri un viegli pagatavojami (8-10 minūtēs).

Mērces raksturīgai garšai
Kas gan būtu itāļu virtuve bez mērcēm vai bez tomātiem?!
Dienvidu garšām piesātinātas artišoku pesto un cukīni pesto mērces, ar Pamigiano Reggiano sieru, garšo lieliski kā pie itāļu pastas, tā uz maizītes. Rūpīgi audzēti bio tomāti, kas uzreiz pēc novākšanas tiek pagatavoti klasiskā tomātu mērcē, tomātu mērcē ar baklažāniem vai tomātu biezenī ar baziliku, ir Itālijā iecienītākās pastas mērces. Savukārt Itālijas saulē nogatavojušies tomāti ir pasaulē iecienītākā, neatkārtojamākā, visatpazīstamākā tomātu garša – vai ne?! Itāļu stila maltīti vari papildināt ar konservētiem tomātiem un, pagatavojot svaigos zaļo lapu salātus, pievienot pāris pilītes ābolu etiķa vai citronu sulas!

Vakars Itālijā noslēdzas ar mierīgām čalām ielas kafejnīcās, kur bauda arī siltos dzērienus un ēd bagātīgas vakariņas kā pastu ar klasisku tomātu mērci. Ēdiena izgaršošana šajā zemē ir svēta, tāpēc ik reizi, ēdot Alce Nero, ir sajūta, ka esi aizceļojis uz Itāliju.

Ar Alce Nero – ēd kā itāļu restorānā!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā bio.lv: