Image Alt

Amisa

Mierpilni bez glutēna ar Amisa!

Ja tu saskaries ar glutēna nepanesamību sev vai saviem bērniem, tu zini, cik svarīgi ir justies droši, ka tas, ko iegādājies ir patiesi pārbaudīts. Amisa šo saprot – produkti tiek speciāli ražoti un pārbaudīti, lai varētu garantēt, ka tie nesatur lipekli jeb glutēnu.

Zinātniskajai pārbaudei lipekļa (glutēna) klātesamības noteikšanai Amisa testē katru saražoto partiju ar ELISA metodi*. Šī metode nosaka pat izteikti mazu glutēna klātesamību produktos un ir ļauj mums būt drošiem, ka tas, ko ēdam ir droši, ja ir glutēna nepanesamība.

Amisa pilngraudu auzu pārslas nesatur lipekli (glutēnu), kviešus,

piena produktus un soju. Tās ir lieliskas brokastu putras gatavošanai sev un visai ģimenei.

Brokastu putras recepte: ielejiet katliņā 350 ml pienu vai ūdeni (vai abu maisījumu),

ieberiet 50 g auzu pārslas, pievienojiet šķipsniņu sāls. Vāriet 4-5 min., laiku pa

laikam apmaisot.

Pasniedziet ar medu vai Allos agaves sīrupu.

Ikdienas uzkodām vegāniem, sportistiem un vienkārši aizņemtiem cilvēkiem ir ļoti iemīļotas Amisa sausmaizītes. Tās ir piemērotas laikā, kad ievērojam diētas, jo satur maz kalorijas. Tajā pat laikā tās ir vērtīgas organismam, jo ir bagātas ar šķiedrvielām un olbaltumvielām.

Amisa kraukšķīgās pilngraudu griķu sausmaizītes satur daudz proteīna un šķiedrvielu. Uzsmērē Biona zemesriekstu sviestu un uzņem daudz olbaltumvielas baudāmi gardi!

Amisa kvinojas sausmaizītes „Fiber plus“ bagātīgi satur šķiedrvielas un tajā pat laikā tām ir izteikti zems tauku saturs – viena sausmaizīte satur tikai 24 kalorijas!

Amisa kukurūzas-rīsu sausmaizītes satur olbaltumvielas un izteikti maz kalorijas. Tām nav pievienots ne cukurs, ne raugs un tās ir izteikti kraukšķīgas. Garšos labi kā ar sāļiem, tā ar saldiem smēriņiem.

Viena Amisa sausmaizīte ar dārzeņiem arī satur tikai 24 kalorijas, līdz ar to tā ir burvīgs šķiedrvielu avots diētas laikā. Dārzeņu sausmaizītes ir ņammīgas pašas par sevi, jo satur dārzeņu maisījumu no burkāniem, pētersīļiem, pastinakiem un maurlokiem.

Izbaudiet Amisa kraukšķīgās dārzeņu sausmaizītes brokastīs, pusdienās vai kā vieglu uzkodu. Tām var uzklāt sāļo smēriņu pēc izvēles kā Allos bezglutēna krēmus maizītēm vai saldos krēmus kā Biona sāļās karameles – kokosriekstu krēmu, kas nesatur lipekli (glutēnu).

Uzkodām darbā un ikdienā noderēs arī Amisa rīsu-kukurūzas nūjiņas, kas ir lieliskas, lai uzkostu izsalkuma remdēšanai vai arī, lai iemērku mērcē, vai piekostu pie salātiem.

Mēs izvēlamies Amisa, jo šis zīmols gatavo bezglutēna labumus no bioloģiski audzētām sastāvdaļām. Amisa maizes gardumi (https://bio.lv/lv/157-amisa ) ir ne tikai bez lipekļa, bet arī bioloģiski vertīgi.

Nogaršo Amisa un baudi drošību, ka tā ir pārbaudīti bez glutēna!

*ELISA metodes zinātniskais skaidrojums – https://www.elisa-tek.com/gluten-aller-tek/

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv