Image Alt

Antipodes

Antipodes® – Jaunzēlandes dabas pieskāriens!

Kas veido premium – luksusa klases kosmētikas zīmolu? Zinātniski pierādīts efekts, unikālas sastāvdaļas un īpašas burvības pieskaņa.
Antipodes® barojošs nakts krēms ar avokado eļļu atjauno I tipa kolagēnu par 92%* – zinātniski pieradīts! Antipodes® sastāvdaļas nāk no bagātīgās Jaunzēlandes augsnes un ik produkts rotājas krāšņi mistisks – skaistos iepakojumos ar neatkārtojamiem aromātiem. Un tas viss ir eko!

Antipodes® radīja Elizabete Bārbaliča, Jaunzēlandiete, kas vēlējās paradīt savas dzimtās zemes dabas bagātību visai pasaulei. Bārbaliča ir ieguvusi zinātnisko bakalaura grādu bioloģijā, līdz ar to zinātniski pamatots skatījums zīmola izveides procesā spēlēja būtisku lomu.
Radot jaunu produktu, to testē, piemēram, uz fibroblasta šūnām, pētot, kā attīstās kolagēna sintēze jeb vienkāršāk sakot, cik labi šis produkts atjaunotu Tavas ādas šūnas.

Antipodes® dabas esences – aktīvās sastāvdaļas!
Jaunzēlande ir mājas 80 miljonus gadu neskartai dabai ar mūžzaļiem lietusmežiem, augstiem kalniem, vulkāniskām vidēm un pat vīnu laukiem. Karstā saule, aukstais vējš – īpaši skarbie klimatiskie apstākļi veido Jaunzēlandes unikālo floru:

– Pohutukawa koks tiek saukts arī par Jaunzēlandes Ziemassvētku koku, jo tas zied svētku laikā un priecē vietējo acis un degunus. Diženais koks stiepj savas saknes iekšpus klints, sasniedzot pat 1000 gadu vecumu. Tā bioaktīvais ziedu ekstrakts dziļi mitrina un atjauno ādas šūnas. Ekstraktam piemīt ādu aizsargājošas īpašības, un tas ir spēcīgs antioksidants. Tādēļ kopjošā Aura maska spēj atjaunot nogurušu ādu, padarot to starojoši jauneklīgu!

– Kawakawa ir koks, kuru pirmiedzīvotāji maori ir izsenis lietojuši tradicionālajā tautas medicīnā. Spēcīgi aizsargā no apkārtējās vides ietekmes, attīra ādu un mazina ādas nepilnības. Saudzē ādu un sniedz uzmundrinājumu. Kawakawa lapu ekstrakts ir neatņemama sastāvdaļa ādu attīrošajā Hallelujah līdzeklī!

– Avokado eļļa jeb „zaļais zelts“ ir uzturvielām un antioksidantiem bagāta eļļa. Tā spēj atrast un dabīgi neitralizēt novecošanu veicinošos brīvos radikāļus. Šī atjaunojošā eļļa ar augstu omega 3 un 9 saturu palīdz vizuāli samazināt pigmenta plankumus un ādas bojājumu pēdas, vienlaikus mitrinot ādu un uzlabojot tās izskatu. Šādus ādas uzlabojumus veic Divine eļļa, kuras sastāvā avokado eļļai ir atvēlēta galvenā loma. Savukārt barojošais nakts krēms ar avokado eļļu spēj stimulēt I tipa kolagēna sintēzi par 92%*!

– Manuka medus ir unikāla, bioaktīva sastāvdaļa, ar izcilām ādas stāvokli uzlabojošām īpašībām. Tas intensīvi atjauno, attīra, remdē ādu, sašaurina poras un mazina grumbiņas. Antipodes® satur manuka medu ar 20+ aktivitāti, kas ir augsts stipruma indikators un norāda uz manuka medus unikālajām īpašībām, jo nepiemīt nevienam citam medum. To var sajust visos Antipodes® anti-age līnijas produktos, piemēram, Rejoice dienas krēmā!

No dabas nācis, zinātniski pierādīts!

Produktu sastāvā izmantotie superaugļu ekstrakti iegūti no kivi un Jaunzēlandes godalgoto Mārlborovas vīna dārzu “Sauvignon Blanc” un “Pinot Noir” šķirnes vīnogām. Šīs vīnogas var lietot ne tikai garda baltvīna vai spēcinoša sarkanvīna ražošanai, tās ir izteikti bioaktīvas! Tās izstrādā ievērojami daudz antioksidantu tas ir dabīgs aizsargmehānisms pret Jaunzēlandes neparasti augsto UV staru iedarbību, kā rezultātā vīnogas satur līdz pat divām reizēm vairāk polifenolu antioksidantu savienojumu nekā jebkur citur pasaulē audzētas vīnogas. Tās ir divreiz spēcīgākas un zinātniski apvienotas patentētos augu ekstraktos:

Vinanza Grape® ir iegūts no “Sauvignon Blanc” šķirnes vīnogām un uzlabo ādas elastību un tvirtumu par 16%**. Šis komplekss palīdz uzturēt ādas maigumu un mitruma līmeni, aizkavē novecošanos, attīra ādu un sašaurina poras. Tā ir viena no galvenajām sastāvdaļām dienas krēmā ar vaniļu!

Vinanza Kiwi® palīdz uzlabot ādas izskatu – padara to gaišāku, samazina apsārtumu un pigmenta plankumus. Ekstrakts ir iegūts no uzturvielām bagātā superaugļa kivi mizas, kas satur polifenolu antioksidantus un enzīmus ar pīlinga iedarbību. Ekstrakts ir iekļauts Worship antioksidantu serumā – zinātniski pierādīts, ka samazina oksidatīvo stresu par 90%***!

Vinanza Performance Plus® palēnina pigmenta plankumus veicinošā melanīna izstrādi un samazina nevēlamu apsārtumu. Šo izcilo antioksidantu kompleksu iegūst dabīgā veidā no kivi augļu un antioksidantiem bagātu vīnogu sēklām. Tā kā melanīna izstrādi veicina saules ietekme uz ādu, tad šis ekstrakts ir Immortal krēma sejai un ķermenim ar SPF 15 pamata sastāvdaļa, kas sniedz aizsardzību no saules UVA un UVB stariem!

Vinanza Oxifend® bioaktīvais ekstrakts ir iegūts no “Pinot Noir” šķirnes vīnogu miziņām. Tā antioksidantu spēks palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa – remdējoša iedarbība. Lai atsvaidzinātu ādu ar šo ekstraktu, iesakām Apostle serumu!

Antipodes® idejas pamatā ir pārliecība, ka biokosmētika var būt efektīva, un tas tiek pierādīts zinātniski! Līdz ar to Antipodes® ir kļuvis par vienu no zināmākajiem biokosmētikas zīmoliem pasaulē. Mēs vēlamies ekoloģisku un iedarbīgu kosmētiku, un te tā ir…

Atver un uzklāj Antipodes®, un sajūti Jaunzēlandes dabas spēku uz savas ādas!

P.S. Antipodes® zīmola kosmētika ir bioloģiski sertificēta, un visu produktu klāstu iesaka Apvienotās Karalistes veģetāriešu biedrība.
* Trinity Bioactives in-vitro pētījums uz fibroblasta šūnām, I tipa kolagēna izstrādes noteikšanai.
** Trinity Bioactives pētījums.
**Trinity Bioactives in-vitro pētījums.

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā šeit: