Image Alt

Arche

Gadsimtiem senas zināšanas par ēdiena pagatavošanas mākslu

Gadsimtiem senas zināšanas par ēdiena pagatavošanas mākslu ļauj padarīt mūsu ikdienu arvien gardāku. Sakām paldies Arche par iespēju gatavot Austrumu virtuves ēdienu bioloģiskā kvalitātē!

Kā būtu ar sojas mērci, kas ir bez ĢMO? Arche Bio Shoyu un Arche Bio Tamari ir bioloģiskās sojas mērces – tas nozīmē, garantēti bez ĢMO, un brīvas no bīstamiem pesticīdiem. Arche bioloģiskās sojas mērces ir dabiski fermentētas – ilgais un filigrānais fermentācijas process padara tās piesātinātas ar dabas dāvātu garšu niansēm un īstu umami!

Arche Bio Shoyu ir bioloģiska gaišā sojas mērce. Šo mērci gatavo pēc tradicionālas japāņu metodes Johsen sojas mērču ražotnē. Tā ir maigi pikanta pēc garšas, tāpēc iesakām baudīt to ar Āzijas un Eiropas ēdieniem – ar suši, mērcēs, zupās, wok ēdieniem, tofu, rīsu un dārzeņu ēdieniem, salātos.

IETEIKUMS:
Lai saglabātu pilnu garšas buķeti, pievienojiet Arche Bio Shoyu sojas mērci ēdieniem pašā gatavošanas procesa beigās.

Arche Bio Tamari ir bioloģiska, dabīgi fermentēta tumšā sojas mērce. Tā gatavota pēc paaudzēs izkoptas ģimenes receptes – sojas mērce tiek ilglaicīgi fermentēta ciedra koka šķiedrās, nodrošinot bagātīgu, vienreizēju garšu, un ļaujot mērcei iegūt pilnīgu, intensīvu aromāta buķeti. Arche Bio Tamari mērce ir daudzpusīgi pielietojama – grilējot, marinējot, wok ēdieniem, sojai, kā arī daudziem citiem Eiropas un Āzijas stila ēdieniem. Turklāt – tā nesatur lipekli (glutēnu)!

IETEIKUMS:
Tumšā sojas mērce iztur ilgāku karsēšanu kā gaišā – taču, jo tuvāk gatavošanas procesa beigām pievienosiet to ēdienam, jo vairāk aromāta nianšu saglabāsiet. Tamari ir daudz intensīvāka, stiprāka garša un krāsa, kā gaišajām sojas mērcēm, tādēļ tumšā mērce jāpievieno ēdieniem pavisam nedaudz.

Izmantojot jebkuru no Arche bioloģiskajām, dabiski fermentētajām sojas mērcēm, Jūsu ēdiens iegūs neatkārtojamu, baudpilnu garšu, bet Jūs – izcila pavāra slavu savas ģimenes un draugu acīs.

Arche Sencha-Matcha Japāņu zaļā tēja ir ievākta no simtgadu seniem tējas dārziem. Izsmalcināti rūgtena, atsvaidzinoša garša gardā kombinācijā ar Matcha zaļās tējas pulveri. Pavisam ērta pagatavošana – aplejot tējas paciņu un ļaujot ievilkties pāris minūtes. Sencha tēja kombinācijā ar Matcha zaļās tējas pulveri sniegs patīkamu enerģiju.

Arche VegEgg olu aizvietotājs ir veidots uz lupīnu miltu bāzes. Saldās lupīnas pupiņas satur ap 40% olbaltumvielu, tādēļ kalpo kā vegānisks olu aizvietotājs, kas sasaista mīklu, neizmantojot olas, piemēram, kēksu, vafeļu, pankūku un sacepumu pagatavošanai.

Lietošana.
1 ēdamk. ar nelielu kaudzīti samaisi ar 30 ml auksta ūdens, ļauj 5 minūtes uzbriest un vēlreiz samaisi. Sagatavoto maisījumu izmanto receptēs olas vietā.

Arche produkti piemēroti veģetāriešu, vegānu un makrobiotiskās virtuves receptēm.

Baudi Arche, baudi Austrumu garšu un bio kvalitāti!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv