Image Alt

Attitude Baby

Drošs dzīvības sākums ar Attitude

Audz vesels un laimīgs, mazuli! Māmiņa Tevi mīl un ir parūpējusies, lai Tu augtu drošībā! Tavu ādu un elpceļus neapdraud ar ķīmiskiem līdzekļiem mazgātas virsmas, uz Tavām drēbītēm nav kairinošu savienojumu, kas palikuši no sintētiskiem pulveriem. Tu droši vari likt mutītē rotaļļietas, jo tās rūpīgi nomazgātas ar dabīgas izcelsmes kopšanas līdzekļiem.
Tava māmiņa ir izvēlējusies Attitude.

Attitude Mitrās salvetes  ir maigas un hipoalerģiskas. Piesūcinātas ar dabīgu kumelīšu ekstraktu, tās saudzīgi rūpējas par mazulīša maigo ādu. Ir kompostējamas, jo bioloģiski noārdās.
Attitude Eco Baby Laundry Detergent Mazgāšanas līdzeklis bērnu drēbēm ir ārkārtīgi ekonomisks un piemērots mazgāšanai pat aukstā ūdenī. Nesatur enzīmus, fosfātus, optiskos balinātājus, mākslīgās krāsvielas, kas ir galvenie alerģiju izraisītāji tradicionālajos mazgāšanas līdzekļos.
Attitude Fabric Softener Eco-Baby Veļas mīkstinātājs bez smaržas mazuļu drēbēm padara mazuļa drēbītes mīkstas un maigas, nekaitējot bērna ādai. Efektīvs pat lietošanai aukstā ūdenī.
Attitude Eco-Baby Dishwashing Liquid Hypoallergenic Trauku mazgāšanas līdzeklis piemērots, lai tīri un droši nomazgātu traukus, no kuriem ēd paši mazākie. Nekādu kancerogēnu balakusproduktu; efektīvs pret netīrumiem, nekaitīgs bērniem.
Attitude Little Ones koncentrēts tīrīšanas līdzeklis rotaļlietām un virsmām ir ideāli piemērots drošai, efektīvai un dabīgai visu virsmu  un priekšmetu tīrīšanai, ar kurām saskaras bērni. Uzsmidzini, noslauki un tīrs!
Attitude autiņbiksītes ir mīkstas, pielāgojas bērna ķermenim, hipoalerģiskas, nesatur smaržvielas  un nav balinātas ar kairinošo hloru. Lai arī gatavotas tikai no divām izejvielām – kukurūzas cietes, kas aiztur mitrumu un sertificēta, nebalināta celulozes pildījuma, kas mitrumu uzsūc – Attitude autiņbiksīšu uzsūktspēja neatpaliek no tradicionālām autiņbiksītēm, tomēr atšķirībā no tām –nerada alerģiskus kairinājumus maigajai bērna ādai.
Pieejamas 4 izmēros:
Mini 3-6 kg
Midi 4-9 kg
Maxi 9-10 kg
Junior 11-25 kg
Attitude savus mazuļus uztic vecāki jau vairāk nekā 20 valstīs, uzskatot to par drošu sākumu mazuļa aprūpē.
Pārliecinieties, ka dabīgi līdzekļi līdz ar sirdsmieru, ka esam izvēlējušies bērnam vislabāko, spēj sniegt tādas pašas ērtības un komfortu, kā tradicionālie līdzekļi!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv