Image Alt

Attitude

Attitude. Man patīk tāda attieksme!

Kā Tev šķiet, cik daudz mūsu personīgais un bieži vien niecīgais ieguldījums var līdzēt tik globālā problēmā kā siltumnīcas efekts? Ledāju kušanā, mežu izciršanā un naftas izsmelšanā, kas veicina stihiju plosīšanos, apdraud tūkstošiem dzīvnieku un augu sugu pastāvēšanu? Tajā, ka fosfāti veicina zilaļģu ziedēšanu, ka cilvēka radītie atkritumi dreifē okeānos? Ka planētas glābšana faktiski ir jautājums nevis par planētu, bet gan par mums pašiem – par mūsu pastāvēšanu?

Kā tauriņa spārnu vēziens vienā zemeslodes pusē spēj radīt tornado otrpus tai, tā arī šķietami nebūtiskas izmaiņas mūsu izvēlē spēj radīt grandiozu efektu vides saudzēšanā. Atnāc uz Biotēku, izvēlies Attitude! Dozē tos, kā norādīts. Un zini? Tavas mājas uzkopšana, trauku un drēbju mazgāšana vairs neveicinās siltumnīcas efektu. Tu būsi samazinājis notekūdeņu piesārņojumu – pat, ja lieto kopējo pilsētas kanalizācijas sistēmu. Ar Attitude Tu pat pelējumu no flīzēm varēsi notīrīt, neizmantojot toksiskus dezinfektantus: Tu būsi beidzis indēt pats sevi. Tava izvēle liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās. Un, ja nu mēs visi tā saplivinātu spārnus?

Attitude ir CO2 neitrāli izstrādājumi – 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju “Zemes diena”, lai kompensētu to, ko samazināt nebija iespējams.
Visi Attitude līdzekļi:
+ izgatavoti tikai no netoksiskām izejvielām no atjaunojamajiem resursiem
+ Nesatur kancerogēnas vielas (uzskaitītas IARC kategorijās 1, 2A or 2B), enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas
+ Teicami un pilnībā bioloģiski noārdās
+ Piemēroti septisko tvertņu sistēmām
+ Vegāni
+ Nav testēti uz dzīvniekiem
Tādejādi šo līdzekļu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli.

Kanādas valdības nodibinātā EcoLogo sertifikācija ir šobrīd pasaulē labi pazīstama, lielākā videi draudzīgu preču sertifikācijas sistēma Ziemeļamerikā – tās logo uz Attitude iepakojumiem apliecina, ka šie līdzekļi gan izejvielu izvēlē, gan ražošanā, gan utilizācijā atbilst ISO 14024 vides standarta un Kanādas valdības izstrādātās dabas aizsardzības programmas prasībām, saudzējot dabu un cilvēku veselību.

Mūsu nākotne atkarīga no izvēles, ko izdarām šodien – dzīvo ērti un patērē ar pareizo attieksmi, ar Attitude!

VEĻAS MAZGĀŠANAI

+ Attitude veļas mazgāšanas līdzekļos izmantotas tikai nejonu virsmaktīvās vielas. Tās ir vismaigākās – tādēļ līdzekļi ideāli piemēroti arī mazgāšanai ar rokām, un tos var izmantot arī delikātu audumu (veļas, zīda, vilnas u.tml.) mazgāšanai.
+ Nejonu virsmaktīvās vielas mazāk puto – tādēļ taupa ūdeni, kas vajadzīgs, lai mazgāšanas līdzekli izskalotu no apģērba šķiedrām.
+ Jebkuru Attitude veļas mazgāšanas līdzekli variet izmantot arī kā traipu tīrītāju – neatšķaidītu uzklājiet traipam, paberziet, ļaujiet kādu laiciņu iedarboties un tad mazgājiet drēbes kā parasti.
+ Visi Attitude veļas mazgāšanas līdzekļi teicami mazgā arī aukstā ūdenī.

ATTITUDE MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS VEĻAI AR SAVVAĻAS ZIEDU SMARŽU, 1,05 l

Patīkams ziedu aromāts un efektīva veļas attīrīšanas formula, kas darbojas arī aukstā ūdenī.

Lietošana: Ja mazgājamais drēbju daudzums ir liels, pievieno 1 vāciņu jeb 45 ml līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu; ja mazgājamais drēbju daudzums ir normāls, tad pievieno 2/3 vāciņu jeb 30 ml uz vidēji vai daļēji piepildītu veļas mašīnu. Ja uz drēbēm ir traipi, tad nelielu daudzumu Attitude mazgāšanas līdzekļa veļai ar savvaļas ziedu smaržu uzlej tieši uz tiem, paberzē un atstāj līdzekli iedarboties, pēc tam liec drēbes veļas mašīnā mazgāties.

HIPOALERGĒNAIS ATTITUDE VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS AR SAVVAĻAS ZIEDU SMARŽU, 1 l

Viegls ziedu aromāts un zīdaini maigas drēbes ikreiz, kad tās mīkstini! Ar vienu veļas mīkstinātāja iepakojumu pietiek 40 lietošanas reizēm.

Lietošana: Ja mīkstināmais drēbju daudzums ir liels, pievieno 1 vāciņu jeb 45 ml līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu; ja mīkstināmais drēbju daudzums ir normāls, tad pievieno 2/3 vāciņu jeb 30 ml uz vidēji vai daļēji piepildītu veļas mašīnu.

HIPOALERGĒNAIS ATTITUDE MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS VEĻAI AR CITRUSU SMARŽU, 1,05l

Spēcīga attīrošā formula un atsvaidzinošs citrusu aromāts. Izstrādāts lietošanai aukstā ūdenī.

Lietošana: Ja mazgājamais drēbju daudzums ir liels, pievieno 1 vāciņu jeb 45 ml līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu; ja mazgājamais drēbju daudzums ir normāls, tad pievieno 2/3 vāciņu jeb 30 ml uz vidēji vai daļēji piepildītu veļas mašīnu. Ja uz drēbēm ir traipi, tad nelielu daudzumu Attitude mazgāšanas līdzekļa veļai ar citrusu smaržu uzlej tieši uz tiem, paberzē un atstāj līdzekli iedarboties, pēc tam liec drēbes veļas mašīnā mazgāties.

HIPOALERGĒNAIS ATTITUDE VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS AR CITRUSU SMARŽU, 1 l

Svaigs citrusu aromāts un maigi zīdainas drēbes ikreiz, kad tās mīkstini! Ar vienu veļas mīkstinātāja iepakojumu pietiek 40 lietošanas reizēm.

Lietošana: Ja mīkstināmais drēbju daudzums ir liels, pievieno 1 vāciņu jeb 45 ml līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu; ja mīkstināmais drēbju daudzums ir normāls, tad pievieno 2/3 vāciņu jeb 30 ml uz vidēji vai daļēji piepildītu veļas mašīnu.

ATTITUDE IZSMIDZINĀMAIS TRAIPU TĪRĪTĀJS VEĻAI AR CITRUSU SMARŽU, 475 ml

Iztīri spītīgos traipus pilnībā dabīgi! Hipoalergēns traipu tīrītājs, ar patiesi augstu efektivitāti.

Lietošana: Izsmidzini – ļauj līdzeklim iedarboties 1-5 minūtes un liec drēbes veļas mašīnā mazgāties. Traipi ir izzuduši!

ATTITUDE 2 IN 1 VEĻAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS UN VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS, 1,05 l

Patiesībā šis ir nevis 2-in-1, bet gan “seši vienā” līdzeklis: tradicionālai mazgāšanai, mazgāšanai aukstā ūdenī, smalku audumu mazgāšanai, mazgāšanai ar rokām, traipu tīrīšanai, un veļas mīkstināšanai. Formula veidota tā, lai mīkstinātājs nemazinātu mazgāšanas efektivitāti – gluži pretēji, mīkstinot ūdeni, arī mazgāšanas kvalitāte uzlabojas. Ekonomisks – pietiek 40 lietošanas reizēm. Piemērots mazgāšanai 15-95°C ūdenī. Nesatur SLS. Hipoalergēns.
Lietošana: 2 korķīšus (90ml) līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu, 1 korķīti (45ml) uz vidēji (daļēji) piepildītu veļas mašīnu. Traipu tīrīšanai – uzklājiet mazliet līdzekļa traipam, paberziet, atstājiet iedarboties, tad mazgājiet.

ATTITUDE ECO-BABY MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS MAZUĻU DRĒBĒM BEZ SMARŽAS, 1,05 l

Hipoalergēns. 3 reizes koncentrētāks – pietiek 35 mazgāšanas reizēm. Augsta efektivitāte. Piemērots mazgāšanai 15-95°C ūdenī.
Lietošana: 1 korķīti (līdz līnijai 3) līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu, ½ korķīti (līdz līnijai 2) uz vidēji (daļēji) piepildītu veļas mašīnu. Skatīt arī dozēšanas tabulu uz iepakojuma. Traipu tīrīšanai – uzklājiet mazliet līdzekļa traipam, paberziet, atstājiet iedarboties, tad mazgājiet.

ATTITUDE ECO-BABY VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS MAZUĻU DRĒBĒM BEZ SMARŽAS, 1,05 l

Vienīgais veļas mīkstinātājs Biotēkā speciāli mazuļu drēbītēm! Tajā izmantotajām virsmaktīvajām vielām piemīt elektrizēšanos mazinošs un antibakteriāls efekts. Bez smaržas – nav pievienotas pat dabiskās ēteriskās eļļas, lai neradītu lieku alerģiju risku. 3 reizes koncentrētāks, izcili ekonomisks – pietiek 52 lietošanas reizēm. Augsta efektivitāte. Piemērots lietošanai arī aukstā ūdenī.
Lietošana: mīkstinātājam paredzētajā nodalījumā ½ korķīti (līdz līnijai 2) līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu, 1/3 korķīti (līdz līnijai 1) uz vidēji (daļēji) piepildītu veļas mašīnu; mazgājot ar rokām: pievieno mīkstinātāju bļodā ar skalošanai paredzēto ūdeni. Neliet tieši uz auduma, lai izvairītos no traipiem.

VIRSMU TĪRĪŠANAI, VIRTUVEI, VANNAS ISTABAI

ATTITUDE LITTLE ONES KONCENTRĒTAIS TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS ROTAĻLIETĀM UN VIRSMĀM, 475 ml

Līdzeklis ideāli piemērots drošai, efektīvai un dabīgai visu virsmu un rotaļlietu tīrīšanai, ar kurām saskaras bērni un mazuļi. Līdzeklis ir bez aromāta un hipoalergēns.

Lietošana: Izsmidzini Attitude Little Ones koncentrēto tīrīšanas līdzekli rotaļlietām un virsmām, noslauki.

ATTITUDE TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS GRĪDĀM UN VIRSMĀM, 1,04 l

Piemērots dažādu materiālu grīdu un virsmu, kā arī tualetes podu tīrīšanai, turklāt ar atsvaidzinošu citrusu aromātu. Hipoalergēns, ar patiesi augstu efektivitāti.

Lietošana:

Lai tīrītu grīdu vai dažādas virsmas: 30 ml līdzekļa sajauc ar 4 l silta ūdens. Pēc mazgāšanas ar Attitude tīrīšanas līdzekli dažādām grīdām un virsmām grīdu nav nepieciešams mazgāt atkārtoti, izmantojot vienīgi ūdeni;

Lai iztīrītu grūti tīrāmus traipus uz grīdas vai dažādām virsmām: neatšķaidītu līdzekli lej tieši uz traipa, noslauki un noskalo;

Lai tīrītu tualetes podu: neatšķaidītu līdzekli lej uz poda malām un poda, un mazgā kā parasti;

Lai tīrītu koka virsmas: vienmēr lieto tikai atšķaidītu līdzekli.

Attitude trauku mazgāšanas līdzekļi ir droša alternatīva ķīmiskajiem mazgāšanas līdzekļiem – tie pilnīgi dabīgā veidā spēj notīrīt piekaltušas ēdiena paliekas un taukainus traukus! Tad kāpec neizvēlēties Attitude? EcoLogo sertificēti, CO2 neitrāli. Piemēroti septisko tvertņu sistēmām.

Augu izcelsmes sastāvdaļas pilnīgi dabīgā veidā notīra piekaltušas ēdiena paliekas un taukainos traukus. Izvēlies savu Attitude trauku mazgāšanas līdzekli:

ATTITUDE TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS AR ĀBOLA UN BAZILIKA SMARŽU, 700 ml

ATTITUDE TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS AR SAVVAĻAS ZIEDU SMARŽU, 700 ml

ATTITUDE TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS AR CITRUSU SMARŽU, 700 ml

 

ATTITUDE ECO-BABY TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS BEZ SMARŽAS, 700 ml

Lietošana: Pilienu trauku mazgāšanas līdzekļa uzpiliniet uz samitrināta sūkļa un mazgājiet traukus kā ierasts. Pēc tam noskalojiet nomazgātos traukus ar tīru ūdeni.

ATTITUDE TABLETES TRAUKU MAZGĀJAMAI MAŠĪNAI, 520 g (26 tabletes)

Mirdzoši trauki pēc mazgāšanas trauku mazgājamā mašīnā un bez fosfātiem! Uz augiem un minerāliem bāzēta, hipoalergēna formula.

Lietošana: ievieto tableti (atstājot apvalku, kas viegli izkūst ūdenī) tai paredzētajā trauku mazgājamās mašīnas nodalījumā.

 

ATTITUDE UNIVERSĀLAIS TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS AR CITRUSU SMARŽU, 800 ml

Ideāls cilvēkiem, kuri, uzkopjot telpas, vēlas elpot brīvi – hipoalergēns. Piemērots visu veidu virsmām, pat ādas mēbelēm.
Lietošana: izsmidziniet un noslaukiet. Lakotam kokam vispirms izmēģiniet mazāk redzamā vietā.

ATTITUDE TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS LOGIEM UN SPOGUĻIEM AR LAIMA UN LAVANDAS ĒTERISKAJĀM EĻĻĀM, 800 ml

Speciāli izstrādāts spoguļu un logu tīrībai bez švīkām. Hipoalergēns. Nesatur amonjaku.
Lietošana: izsmidziniet un noslaukiet ar sausu lupatiņu.

ATTITUDE TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS VANNAS ISTABAI AR CITRUSU SMARŽU, 800 ml

Speciāli izstrādāts, lai likvidētu ziepju, kaļķakmens un pelējuma traipus no flīzēm, vannas, vinila aizkariem, duškabīnēm, āra mēbelēm un virtuves virsmām. Hipoalergēns. Nesatur hloru, glikolēterus.
Lietošana: uzklājiet un noskalojiet. Noturīgiem traipiem – ļaujiet iedarboties 5-10 minūtes.

ATTITUDE IKDIENAS TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS DUŠKABĪNĒM AR ILANG-ILANG UN MANDARĪNA ĒTERISKAJĀM EĻĻĀM, 800 ml

Speciāli izstrādāts, lai bez skalošanas, beršanas un noslaucīšanas likvidētu ziepju nosēdumus un novērstu to atkārtotu veidošanos. Hipoalergēns. Nesatur glikolēterus.
Lietošana: ik dienas izsmidziniet uz visām mitrajām virsmām duškabīnē. Ja duškabīne ļoti netīra, rezultāti sagaidāmi pēc 3-4 nedēļām kopš pirmās lietošanas. Sargāt no bērniem!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv