Image Alt

BauckHof

BauckHof bezglutēna izstrādājumi – garantēti bez glutēna, garantēti gardi

Vai esat saskārušies ar apjukumu, ko piedzīvojis cilvēks, kam atklāta celiakija vai glutēna nepanesamība? Doma, ka turpmāk būs jāiztiek bez tradicionālajiem ēdieniem, kas pagatavoti no klasiskajiem miltiem ir nomācoša – kūciņas, pīrādziņi, kliņģeri, smalkmaizītes – tas taču ir tik garšīgi!

Lai cilvēkiem, kuriem nav vēlams uzturā lietot kviešus, dotu iespēju ikdienā un svētku reizēs ieturēt gardas maltītes, vācu bioloģiski dinamiskās lauksaimniecības uzņēmums Bauck Hof ir radījis sausos maisījumus konditorejas izstrādājumu pagatavošanai, kuri brīnišķīgi garšo un – kas nav mazsvarīgi – izskatās apetīti rosinoši.

Lūk, kā Bauck Hof panāk, ka bezglutēna produkcija ir absolūti tīra no jelkādiem piemaisījumiem:

• milti bezglutēna produktiem tiek malti atsevišķās mini–dzirnavās, kurās NEKAD netiek malti tradicionālie milti;

• mini dzirnavas atrodas norobežotā telpā, kas izslēdz pat nejaušu tradicionālo miltu putekļu nokļūšanu bezlipekļa miltos;

• pēc samalšanas milti papildus drošības nolūkos tiek pārbaudīti Bauck Hof laboratorijā;

• gatavie bezglutēna produkti tiek gatavoti un fasēti atsevišķā ražotnē, kurā netiek gatavoti tradicionālie miltu produkti;

• papildus garantiju par to, ka Bauck Hof bezglutēna produkcijā nav ne mazāko piemaisījumu, sniedz Vācijas Celiakijas biedrība, kura produkciju testē savā – neatkarīgā laboratorijā.

Tātad – Bauck Hof izstrādājumu drošums ir stingri kontrolēts un garantēts. Bet kā ar kūciņu, kēksiņu un cepumu galveno virsuzdevumu – sniegt baudījumu garšas kārpiņām? Piesaistot talantīgākos pārtikas tehnologus, Bauck Hof ir radījis sausos maisījumus konditorejas izstrādājumiem, kuru pagatavošanai pietiek ar amatiera iemaņām pavārmākslā, bet rezultāts ir restorāna līmenī. Ja sekosiet pagatavošanas instrukcijai, rezultāts būs tieši tāds, kāds attēlots uz sausā maisījuma iepakojuma.

Nāciet uz Biotēku, iegādājieties Jūsuprāt kārdinošāko Bauck Hof maisījumu un ķerieties pie izmēģināšanas – gatavojiet, celiet galdā, baudiet un saņemiet uzslavas par savu pavāra meistarību!

GATAVIE MAISĪJUMI MĪKLAS IZSTRĀDĀJUMU PAGATAVOŠANAI

 

Bauck Hof šokolādes brūnīši

Bauck HOF Brownies bezglutēna maisījums šokolādes brauniju pagatavošanai - 1387No gatavā maisījuma sanāks 6 lielas vai 12 mazas šokolādes „brownie“ kūciņas, kuru pagatavošanai nepieciešams 200 g mīksta sviesta, 2 olas un 100 ml piena. Varat gatavot braunijus arī bez olām, tad jums būs nepieciešams 150 g mīksta margarīna, 2 tējk. bez kaudzes baltās akācijas miltu vai 2 ēd.k. bez kaudzes sojas miltu) 100 ml ūdens, kura vietā varat lietot arī rīsu vai sojas pienu.

Gatavojot kūciņas ar olām, rīkojieties tā: maisījumu sajauciet ar 200 g mīksta sviesta un olām. Turpinot maisīt, lēnām pievienojiet pienu. Gatavo masu iepildiet formā un izlīdziniet.

Cepiet 175°C ~25 min. vidējā krāsns nodalījumā. Kad gatavs, labi atdzesējiet un sagrieziet gabaliņos.

Gatavojot kūciņas bez olām, dariet tā: izkausējiet katliņā 150 g margarīna un pievienojiet 100 ml auksta ūdens (vai rīsu vai sojas pienu). Atsevišķā bļodā ieberiet gatavo maisījumu, tam pievienojiet 2 tējk. bez kaudzes baltās akācijas sveķu vai 2 ēd.k. bez kaudzes sojas miltu un samaisiet. Sausajam maisījumam pievienojiet margarīna /ūdens maisījumu, iepildiet formā un izlīdziniet. Cepiet kūku 175°C ~25 min. vidējā krāsns nodalījumā. Kad gatavs, labi atdzesējiet un sagrieziet gabaliņos.

 

Bauck Hof plēkšņu kviešu šokolādes mafini ir vegāniski un bez glutēna!

Maisījums paredzēts 12 mafiniem, pagatavojot ar olām, vai 10 vegāniem mafiniem. Sagatavošana: 5 minūtes. Cepšanas ilgums: apm. 25 minūtes.

Uzkarsēt cepeškrāsni ar augšējo un apakšējo karstuma padevi līdz 175°C (gāzes plītij 3. režīms). Iebērt iepakojuma saturu bļodā. Pievienot 2 olas, 75 g mīksta sviesta un 75 ml piena. Ar rokas mikseri maisīt 2 minūtes, līdz iegūst krēmīgu mīklu. Uz cepampannas vai mafinu pannas izklāt 12 papīra formiņas, līdz pusei vienmērīgi piepildīt ar mīklu un cept apm. 25 minūtes.

Pagatavojot vegāniskos mafinus, jāpievieno: 100 g margarīna un 100 ml ūdens vai augu dzēriena, piemēram, sojas dzērienu. Uzkarsēt cepeškrāsni ar augšējo un apakšējo karstuma padevi līdz 175°C (3.gāzes plīts režīms). Iebērt iepakojuma saturu bļodā. Pievienot 100 g kausēta margarīna un 100 ml auksta ūdens. Ar rokas mikseri maisīt, līdz iegūst viendabīgu mīklu. Uz cepampannas vai mafinu pannas izklāt 10 papīra formiņas, līdz pusei vienmērīgi piepildīt ar mīklu un cept apm. 25 minūtes.

Bauck Hof augļu, ogu kūkas mīkla, 400 g (2 x 200 g)

No kūkas maisījuma sanāks viena plātsmaizes izmēra kūka vai 2 kūkas, kas gatavotas cepamformā ar noņemamu apmali. Pagatavošanai nepieciešamas 2 olas, 90 g mīksta sviesta un augļi vai ogas pēc izvēles.

Kūku cepamformā varat pagatavot arī bez olām, tad no abiem maisījumiem sanāks viena kūka.

Lai kūku pagatavotu bez olām, nepieciešams 2 x 200 g gatavā maisījuma, 150 g izkausēta margarīna, 150 ml ūdens (ūdeni varat aizstāt ar sojas vai rīsu pienu)

Cepot kūku kūkas formā, dariet tā: 1 gatavo maisījumu (200 g) samaisiet ar 2 olām un 90 g mīksta sviesta līdz esat ieguvuši krēmīgu masu. Ja cepat kūku bez olām, samaisiet 2 gatavos maisījumus (2×200 g) ar 150 g izkausēta margarīna un 150 ml ūdens (vai sojas vai rīsu pienu). Masu vienmērīgi izklājiet ietaukotā cepamformā (diametrā 26 cm) un pārklājiet ar ogām vai augļīem. Cepiet iepriekš uzsildītā cepeškrāsnī (režīmā: augša+apakša) 175°C ~25-30min. (cepot bez olām – ~30-35min.) Ja izmantojat saldētas ogas/augļus, cepšanas laiku pagariniet par 5-10 min.

Cepot kūku cepampannā, dariet tā: 2 gatavos maisījumus (2x 200 g) samaisiet ar 4 olām un 175 g mīksta sviesta līdz esat ieguvuši krēmīgu masu. Masu vienmērīgi izklājiet ietaukotā cepampannā un pārklājiet ar ogām vai augļīem. Cepiet iepriekš uzsildītā cepeškrāsnī (režīmā: augša + apakša) 175°C ~25-30min. Ja izmantojat saldētas ogas/augļus, cepšanas laiku pagariniet par 5-10 min.

Bauck Hof maisījums marmorkūkas pagatavošanai, kas nesaturēs lipekli (glutēnu). Lieliska arī vegānu un veģetāru kēksiņu pagatavošanai.

Marmorkūkas recepte:

Uzkarsēt cepeškrāsni ar augšējo un apakšējo karstuma padevi līdz 180°C (3. gāzes plīts režīms). Lielākā iepakojuma (pamatmaisījums kūkai) saturu iebērt bļodā.

Iemaisīt 4 olas, 180 g mīksta sviesta vai margarīna un 4 ēdamk. karsta ūdens, līdz iegūst viendabīgu mīklu. Pusi mīklas likt ietaukotā taisnstūrveida formā (apm. 25cm) vai kēksa formā (d.26 cm).

Atsevišķā bļodā sajaukt mazākā iepakojuma saturu (kakao pulveri) ar 3 ēdamk. karsta ūdens un tad sajaukt ar atlikušo mīklu. Tumšo mīklu klāt virs gaišās mīklas. Noslēgumā sajaukt abas mīklas, spirāles virzienā mīklai izvelkot cauri dakšiņu, lai izveidotos marmora raksts. Cept uzkarsētā cepeškrāsnī apm. 55 minūtes. Kūkai ļaut apm. 15 atdzist un tikai tad izņemt no formas.

Gatavojot vegāniskos kēksiņus, jāpievieno: 100 g margarīna, 150 g sojas jogurta, 4 ēdamk. neitrālas eļļes, 1 tējk. cepamā pulvera, 6 ēdamk. karsta ūdens. Pamatmaisījumu sajaukt ar visām sastāvdaļām, līdz iegūst viendabīgu mīklu. Mīklu sadalīt divās daļās, vienai daļai pievienot sagatavoto kakao. Abas mīklas kēksa formiņās likt pamīšus. Noslēgumā sajaukt abas mīklas spirāles virzienā, lai izveidotos marmora raksts. Cept uzkarsētā cepeškrāsnī 180°C 25-30 minūtes un tad ļaut atdzist uz restes. Vegāniskā recepte nav piemērota pagatavošanai taisnstūrveida un apaļajā kēksa formā.

Bauck Hof ātrās bezglutēna siera kūkas maisījums ar auzu pārslu pamatni

– ar mandelēm vai āboliem, vaniļas, citronu vai pat vegānā versijā.

Pagatavojot vegānisko ābolu kūku, jāpievieno: 125 g vegāniska margarīna, 400 g sojas jogurta bez piedevām vai ar vaniļu un 200g ābolu biezeņa ar šķipsniņu kanēļa, sāls un safrāna un ½ citrona sulas.

Kūkas pamatnei – jāizkausē vegāniskais sviests vai margarīns un jāsamaisa ar maisījumu. Jāļauj īsu brīdi nostāvēties.

Pārslu maisījumu ieliek atveramajā cepamformā (Ø24cm). Rūpīgi izklājot pie formas apakšas un 2 cm augstumā pie malām.

Ieteikums: izlīdzināt būs vieglāk ar aukstā ūdenī iemērktas ēdamkarotes apakšu.

Pildījumam: ar putojamo slotiņu bļodā rūpīgi samaisa sojas jogurtu, citronu sulu un maisījumu pildījumam.

Cepšana: Svaigā siera vai jogurta masu sapildīt formā un izlīdzināt. Cept iepriekš uzkarsētas cepeškrāsns apakšējā daļā 200°C temperatūrā 50-60 minūtes. Šādi kūkas pamatne kļūs kraukšķīga un augšpuse nebūs tumša. Necepiet kūku ar ieslēgtu gaisa cirkulāciju! Gāzes plītī izmantojiet 3. režīmu. Vegānā kūka kļūs stingra tikai pēc atdzišanas.

Bauck hof vafeles

No gatavā maisījuma iegūsiet 5-6 vafeles. Pagatavošanai nepieciešams 150 ml piena, 75g mīksta sviesta un 2 olas.

Vafeles varat pagatavot arī bez piena un olām. Tā vietā iemaisiet vafeļu maisījumā 75 g mīksta margarīna un 2 ēdamkarotes sojas miltu.

Varat cept gan vafeļu pannā gan arī uz pannas kā mazas pankūkas.

Kad tās ir gatavas, pasniedziet pēc izvēles ar pūdercukuru, svaigiem augļiem, vaniļas saldējumu, putukrējumu vai kļavu sīrupu. Lielisks gardums gan ikdienā, gan svētkos!

Bauck Hof maisījums picas pamatnes pagatavošanai pārbaudīti bez lipekļa (glutēna).

Cepeškrāsni uzsilda līdz 225°C (4. gāzes plīts atzīme, 190°C krāsnij ar gaisa plūsmu). Ar rokas mikseri (ar mīklas āķiem) iepakojuma saturu sajauc ar 250 ml remdena ūdens un 2 ēdamkarotēm eļļas līdz iegūst viendabīgu mīklu. Mīklu pārkaisa ar cieti. Uz mīklas uzliek cepamo papīru un ar mīklas rulli izrullē cepamajai plātnei atbilstošā izmērā (apm. 35 cm x 30 cm). Izrullēto mīklu liek uz cepamās plātnes, kurai pārklāts cepamais papīrs. Pārklājiet picas pamatni ar 100 g tomātu biezeņa, apberiet ar pipariem, 150 g rīvēta Gouda siera un cepiet iepriekš uzkarsētā cepeškrāsnī 200°C ~15-20 min. (režīms: augša+apakša). Pirms picu sagriezt, ļaujiet tai nedaudz atdzist.

GRAUDAUGU IZSTRĀDĀJUMI UN MAIZES MAISĪJUMI

Bauck Hof pilngraudu griķu milti

Izcils izejmateriāls diētisku un spēcinošu ēdienu pagatavošanai! Izmēģiniet Bauck Hof meistaru recepti, lai pagatavotu pikantās griķu galetes.

To pagatavošanai būs nepieciešami 100 g griķu miltu, 80 g rīsu miltu, 300 ml ūdens (pilnīgākam aromātam var izmantot rīsu pienu vai govs pienu), 3 olas, 1 tējk. sālis, 1 šķipsniņa muskatrieksta, 1 šķipsniņa balto piparu, sviests vai neitrāla eļļa cepšanai.

Ar putotāju samaisiet miltus, olas, sāli, garšvielas un ½ no izmantojamā šķidruma, līdz iegūta viendabīga mīkla. Piejauciet klāt atlikušo šķidrumu. Uz vidējas uguns cepiet mīklu kā pankūkas no abām pusēm, līdz tā kļūst kraukšķīga. Galetes būs īpaši gardas, pasniegtas ar rīvētu Gouda sieru, lociņiem un svaigi maltiem pipariem. Var pievienot arī zaļos salātus. Labu apetīti!

Bauck Hof turku zirņu milti ir bagāti ar olbaltumvielām, dzelzi un proteīniem un neaizstājami, ja vēlaties pagatavot tradicionālus turku ēdienus – humusu, Falafel bumbiņas vai turku pankūkas. Cepot dārzeņu kotletes, turku zirņu milti var aizstāt olas, jo palīdz sastāvdaļām turēties

Turku zirnu_miltikopā. Panējot ar turku zirņu miltiem, veidojas kraukšķīga garoziņa.

Lai pagatavotu ātro humusu, dariet šādi: ņemiet 50 gramus turku zirņu miltu un samaisiet viendabīgā masā ar 100 ml auksta ūdens. Atsevišķi uzvāriet 200 ml ūdens ar nelielu sāls daudzumu, tad pievienojiet vārošajam ūdenim turku zirņu miltu maisījumu un vēl īsu brīdi strauji maisot pavāriet. Iemaisiet masā 1 smalki sakapātu ķiploka daiviņu, 2 ēdamkarotes sezama pastu tahini, 3 ēdamkarotes olīveļļas, sāli, melnos piparus un visu labi samaisiet. Ļaujiet atdzist un tad pēc vēlēšanās apviļājiet pētersīļos vai paprikas pulverī. Pasniedziet ar baltmaizi.

Lai pagatavotu Falafel bumbiņas, no 125 gramiem turku zirņu miltu, 1 ēdamkarotes kukurūzas cietes, 100 ml ūdens, 1 smalki sakapāta sīpola, 1 smalki sakapātas ķiploka daiviņas, 2 ēdamkarotēm svaiga koriandra, 1 tējkarotes malta kumina un 1 tējkarotes sāls pagatavojiet mīklu, kārtīgi samīciet to un atstājiet uz 5 minūtēm atpūsties. Tad izveidojiet bumbiņas (sanāks aptuveni 20 bumbiņas), apviļājiet tās 150 gramos sezama sēklu un cepiet pietiekamā daudzumā olīveļļas no abām pusēm. Pasniedziet kopā ar jogurta mērci un svaigiem salātiem.

Turku zirņu pankūkas gatavo, viendabīgā mīklā samaisot 100 gramus turku zirņu miltu, 200 ml ūdens, 3 ēdamkarotes olīveļļas un 1/2 tējkaroti sāls. Cepiet uz vidēji karstas pannas no abām pusēm līdz zeltainam brūnumam. Pankūkas labi garšos kopā ar ceptiem dārzeņiem vai ar salātiem un tzatziki mērci.

Bauck Hof pilngraudu rīsu milti garantēti nesatur lipekli (glutēnu) un ir audzēti biodinamiskā saimniecībā pēc bioloģiskajiem un dabas principiem. Pilngraudu rīsu milti ir lieliski, lai gatavotu ēdienus bez glutēna, jo tie ir bagāti ar olbaltumvielām un šķiedrvielām.

Lai pagatavotu ašo rīsu pudiņu 2 personām: sajauc 50g rīsu miltus, šķipsniņu sāli, Burbona vaniļu, pievieno pusi no paredzētā piena (500ml piena vai 350ml augu dzēriena) un vienmērīgi samaisa. Atlikušo pienu liek uzvārīties. Karstajā pienā iemaisa rīsu miltu maisījumu un turpina vārīt, līdz putra sāk burbuļot un lipt pie karotes. Pasniedz ar atlaidinātu sviestu, kanēli un cukuru.

Bauck Hof kukurūzas milti izmantojami gan gatavojot tradicionālos meksikāņu ēdienus, gan dažādās receptēs aizvietojot tradicionālos kviešu miltus.

Lai pagatavotu dārzeņu mafinus (12 gab.), jums būs nepieciešami 200 g rupji sakapātu cukini, 2 olas, 200 ml piena, 100 g rīvēta siera, 120 g kukurūzas miltu, 50 g kukurūzas cietes, 2 tējk. cepamais pulveris, 1/2 tējk. sāls, pipari.

Viegli sakuliet olu dzeltenumus ar pienu un pusi no sarīvētā siera un pievienojiet dārzeņiem. Samaisiet. Tad dārzeņu masai pievienojiet kukurūzas miltus, cieti un cepamo pulveri, piparus un sāli. Vēlreiz samaisiet un iecilājiet masā olu baltumus, kas saputoti stingrās putās. Gatavo masu sadaliet 12 mafinu formiņās un uzkaisiet atlikušo sieru. Ievietojiet mafinus 200°C uzkarsētā krāsnī un cepiet aptuveni 20 minūtes. Cukini vietā varat izmantot arī citus dārzeņus (rīvētus burkānus vai tvaicētus brokoļus).

Lai pagatavotu kukurūzas miltu putru, sajauciet viendabīgā masā 50 g kukurūzas miltu ar 1 ēdamkaroti cukuru, šķipsniņu sāls, šķipsniņu Burbona vaniļas un 100 ml piena (var aizstāt ar rīsu vai sojas pienu). Atsevišķi uzvāriet 100 ml piena ar 300 ml ūdens un iemaisiet vārošajā šķidrumā kukurūzas miltu maisījumu. Vāriet, līdz putra sāk mest burbuļus. Baudiet ar sviestu vai svaigiem augļiem.

Bauck Hof universāls bezglutēna miltu maisījums ir lielisks pankūku, vafeļu, nūdeļu, klimpu, kūku, gaišās maizes un bulciņu pagatavošanai.

Piemēram, gaišās bezglutēna maizes pagatavošanai: mīklu liek nelielā, ietaukotā taisnstūrformas veidnē. Ar ūdeni gludi nolīdzina mīklas augšpusi un noslēgumā, izmantojot otiņu, pārklāj ar eļļu. Ar drānu pārklātai mīklai ļauj 20 min. uzrūgt siltā vietā. Cep 200°C apm. 50 min. Bulciņas. Mīklu arsamitrinātu ēdamkaroti klāj kēksiņu plātnē. Bulciņas, izmantojot, otiņu, pārklāj arūdeni un eļļu un 20 min. ļauj uzrūgt. Cep 200°C 20-30 min. Recepte pietiks 12 bulciņām.

Vegāna opcija: ola receptē mīklai nodrošina labāku rūgšanu un maizei izteiktāku brūnumu, bet olu var arī nepievienot.

Bauck Hof bezglutēna auzu pārslas rīta biezputrā, pašgatavotā musli vai cepumos – ikreiz, kad organismam nepieciešama enerģija, ko sniedz ogļhidrātu spēks.

Bauck Hof pilngraudu auzu milti ir uzturvērtīgi pilngraudu milti, kas garantēti nesatur lipekli (glutēnu). Piemēroti vegāniem, veģetāriešiem papildu olbaltumvielu ieguvei.

Auzu miltiem ir viegli riekstaina garša, un tie bagātīgi satur šķiedrvielas. Auzu pārslu miltus ieteicams miksēt kopā ar citiem miltiem, lai iegūtu vēlamo mīklas konsistenci, bet arī lietoti vieni paši, tie veidos ārkārtīgi uzturvērtīgu maltīti!

Bauck Hof Schnell Brot ātrā maize

No gatavā maisījuma iegūsiet 850 g rīsu maizes, ko var gatavot gan cepeškrāsnī, gan maizes cepamajā krāsniņā.

Cepšanai cepeškrāsnī: sajauciet maisījumu ar 500 ml auksta ūdens un ~2 min. maisiet. Nav nepieciešams atstāt ievilkties vai miera stāvoklī. Masu uzreiz lejiet ietaukotā cepamformā ~25 cm biezumā. Mīklas augšpusi nogludiniet ar ūdeni (mīklas virspusi varat ieziest ar eļļu vai izkausētu margarīnu). Maizes formu ievietojiet lielākā formā ar ūdeni un cepiet 225°C 5 minūtes (režīms augšas/apakša, gāzes krāsns režīms – 4). Tad maizes klaipā visā garumā pa vidu dziļi iegrieziet un turpiniet cept ~ 55 min. zemākajā krāsns nodalījumā. Gatavu to uzreiz izņemiet no formas un atstājiet atdzesēties uz restes.

Cepšanai maizes cepamajā krāsniņā: maisījumu sajauciet ar 500 ml auksta ūdens un lieciet cepamajā tvertnē. Uztādiet programmu „tikai cept” un cepiet ~70min.

Bauck Hof kukurūzas cietedod stingrību desertiem un kalpo kā saistviela mērcēm un zupām.

l šķidrumam būs nepieciešams: krēma pudiņam un želejai ~ 90 g, krēmam ~ 60 g, zupām un mērcēm ~40 g cietes (1 ēdamkarote bez kaudzes = ~10g).

FALAFEL BURGERI, VEĢETĀRAS UZKODAS

Bauck Hof Falafel bumbiņas

Ar šo turku zirņu maisījumu, jūs viegli un ātri varēsiet pagatavot garšīgas uzkodas. FalafelMainot piedevas, iegūsiet dažādas garšas bumbiņas No maisījuma sanāk 16 bumbiņas.

Falafel pagatavošana: iepakojuma saturu sajauciet ar 250 ml vārīta ūdens un 15 minūtes atstājiet uzbriest. Pēc tam masu vēlreiz apmaisiet un ar mitrām rokām veidojiet mazas bumbiņas. Ļoti karstā eļļā, piemēram, olīveļļā, no abām pusēm fritējiet/cepiet zeltaini brūnas.

Un lūk, dažas idejas, bumbiņu garšas variēšanai:

Lai iegūtu Īpaši kraukšķīgas bumbiņas, pēc cepšanas apviļājiet tās sezama sēklās. Īpaši pikantas:bumbiņas iegūsiet, 1 sīpolu sīki sagriežot kubiņos un iemīcot mīklā. Austrumniecisku garšu iegūsiet, masai pievienojot smalki sakapātu svaiga koriandru.

Pasniedziet ar pitas maizi vai lavašu. Uzkoda labi sader ar jogurta mērci.

Ja vēlies baudīt asākus ēdienus, tad iegādājies Bauck Hof Falafel maisījumu pikanto bumbiņu pagatavošanai ar čili.

BROKASTU PĀRSLAS UN MAISĪJUMI

Bauck Hof kraukšķīgais muslis ar augļiem

Kraukšķīga un garda enerģija! Musli sastāvā esošā rozīnes, aprikozes, vīģes, āboli un avenes savienībā ar rīsu, amaranta, kvinojas un griķu miltiem, sniedz organismam veselīgu enerģijas devu.

Bauck Hof kraukšķīgais trīsgraudu muslis

Tīsgraudu spēks (kukurūza, rīsi, griķi) garantē veselīgu un sātīgu maltīti.

Bauck Hof Knusper Fruhstuck-Zartbitter kraukšķīgais muslis ar melno šokolādi

Muslis gardēžiem! Kukurūzas manna, rīsu milti un griķu milti bagātināti ar melno šokolādi.

Bauck Hof Corn Flakes kukurūzas pārslas

Tīra manta – bioloģiski audzētas kukurūzu pārslas, niedru cukurs un šķipsniņa jūras sāls. Burvīgas brokastis ar augu dzērienu, pienu vai jogurtu. Garantēti bez glutēna!

Bauck Hof Rise Flakes rīsu pārslas garantēti nesatur lipekli (glutēnu).

Diētisks ēdiens no tvaicētiem rīsiem, niedru cukura, rīsu sīrupa un jūras sāls. Pieejamas arī apaļo rīsu pārslas īpaši gardu brokastu putru gatavošanai.

Bauck Hof prosas pārslas ir burvīgas brokastu putru, plācenīšu, kēksu, maizes un saldu sacepumu pagatavošanai. Demeter” kvalitāte – iegūtas biodinamiskajā lauksaimniecībā. Piemērotas vegāniem. Garantēti nesatur lipekli (glutēnu).

Prosas putra. 2 personām: 100 g prosas pārslu, 500 ml ūdens, šķipsna sāls, šķipsna kanēļa, šķipsna vaniļas, 100 g saldā krējuma, 1 ēadmk. medus. Prosas pārslas iemaisa vārošā ūdenī. Noņem no uguns. Katlā ar vāku putrai ļauj 10 minūtes uzbriest. Pievieno saldo krējumu, sāli, kanēli, vaniļu un saldina ar medu. Iemaisa saldo krējumu, sāli, kanēli, vaniļu un saldina ar medu. Putra būs gaisīga, ja saldo krējumu pirms tam saputos putukrējumā, un vislabāk garšos kopā ar svaigiem sezonas augļiem.

Bauck Hof pilngraudu griķu pārslas ir biodinamiski, bioloģiski audzētas. Riekstainā garša padara griķu pārslas plaši pielietojamas – piemēram, brokastu pārslu maisījumu, putru, plācenīšu un maizes pagatavošanai.

Griķu putra brokastīm. 2 porcijām: 50 g griķu pārslu, 50 g smalkas bezglutēna auzu pārslas, 400 ml piena (vai sojas dzēriena), ½ rīvēta ābola, 1 tējk. agaves biezsulas vai medus pēc garšas. Katlā ieber pārslas un ielej pienu. Uzvāra un maisot turpina vārīt uz mazas uguns apm. 2-3 minūtes, līdz iegūst vajadzīgo konsistenci. Sarīvē ½ ābola un iemaisa putrā. Pēc gaumes saldina ar agaves biezsulu vai medu. Ieteikums: pasniedziet putru ar sezonas augļiem un kapātām mandelēm vai lazdu riekstiem un baudiet siltu.

Bauck Hof auzu klijas ir šķiedrvielas tīrā veidā un darbojas kā lielisks atbalsts veselīgai zarnu trakta darbībai. Mūsdienās klijas ir īpaši nepieciešamas, jo mūsu ķermeņa labsajūta bieži pakļauta stresam, mazkustīgam dzīvesveidam un nesabalansētam uzturam. Ar auzu klijām var papildināt šķiedrvielām nabadzīgu uzturu/maltīti. Tās sniedz sāta sajūtu un sekmē gremošanas trakta darbību. Daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, kā arī aktīvs dzīvesveids ir galvenais nosacījums veselības pamatam.

Klijas var ēst ar jogurtu vai pievienot zupām un lietot konditorejā, lai bagātinātu uzturu ar šķiedrvielām.

Auzu-burkānu krēmzupa 2 personām: Nepieciešami 3 vidēji lieli burkāni, ~3 cm svaiga ingvera, 2 ēd.k. sviesta vai eļļas, 4 ēd.k. auzu kliju, 750 ml karsta ūdens, 1 tējk. sāls, 1 šķipsniņa Kajennas piparu. Burkānus sarīvē rupjās ripiņās, sarīvē ingveru. Īsi pasautē burkānus kopā ar ingveru, tad pievieno auzu klijas un pielej karsto ūdeni. Tad pievieno sāli un Kajennas piparus. Ļauj visam pavārīties 5 min. Beigās visu sablendē krēmzupā. Zupu var dekorēt ar rozīnēm vai apelsīnu šķēlītēm.

Bauck Hof kvinojas pārslas īpašām brokastīm, putrām un zupām. Kvinoja ir superfood, jo tā satur ļoti daudz dzelzs, proteīna un šķiedrvielas. Garantēti bez glutēna un ieteicama vegānu un veģetāriešu uzturā, lai uzņemtu uzturvielas.

Jaunumi bezglutēna produktu plauktos!

Priecājamies, ka arvien vairāk pircēju mums saka: Biotēkā ir viens no plašākajiem bezglutēna produktu piedāvājumiem Latvijā! Jā, te ir ko izvēlēties! Turklāt – produktu klāstu arvien papildinām ar jauniem produktiem. Skat, ko esam iegādājušies vācu bioloģiski dinamiskās lauksaimniecības uzņēmumā BauckHof:

Ar ogļhidrātiem bagātās BauckHof bezglutēna auzu pārslas lietojiet ikreiz, kad organismam nepieciešama enerģija!

No BauckHof turku zirņu miltiem varēsiet pagatavot tradicionālus turku ēdienus – humusu, Falafel bumbiņas vai turku pankūkas, kā arī ar tiem aizstāt olas, cepot dārzeņu kotletes (turku zirņu milti palīdz sastāvdaļām turēties kopā).

BauckHof kukurūzas miltus izmantojiet, gatavojot tradicionālos meksikāņu ēdienus, kā arī ar tiem aizvietojot tradicionālos kviešu miltus tradicionālās receptēs.

Kā allaž BauckHof piedāvā arī sausos maisījumus konditorejas izstrādājumu pagatavošanai, kuri brīnišķīgi garšo un ir ārkārtīgi vienkārši pagatavojami.

BauckHof ātrā rīsu maize izcepsies stundas laikā. Tās sastāvā ir pilngraudu rīsu milti, rīsu un kvinojas milti, ieraugs un jūras sāls. No maisījuma sanāks aptuveni 800 g rīsu maizes.

No BauckHof tomātu burgeru maisījuma sanāks 6 lieli vai 12 mazi burgeri. Burgeru sastāvā ir rīsu un kukurūzas milti, rīsu un prosas pārslas, kaltētu tomātu un kaltētu dārzeņu gabaliņi, garšvielas, kartupeļu ciete, jūras sāls un rauga ekstrakts.

Vairāk par BauckHof bezglutēna produktiem lasiet šeit: BauckHof bezglutena produkti

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv