Image Alt

Bellapierre

Ar Bellapierre konturēšanas un izgaismošanas paletēm – gatava it visam!

Man šovakar ieplānots doties uz randiņu, dienas vidū ir lietišķas pusdienas ar ārzemju zīmolu pārstāvjiem, bet nav laika pirms tam sagatavoties… Taču ar Bellapierre jaunajām sejas konturēšanas un izgaismošanas paletēm esmu gatava vienmēr!
Grimu uzklāju no rīta, jo zinu, ka tas būs noturīgs līdz pat vakaram! Tomēr, ja laiks no rīta ir pietrūcis, uzklāju grimu pāris minūšu laikā tieši pirms darba vai pasākuma, jo vienmēr ņemu līdzi rokassomiņā parocīgo paleti. Perfekts grims viegli un ātri ik dienai!

Bellapierre ir 100% dabīga minerālu kosmētika. Tās sastāvs ir veidots no dabas iežiem, piemēram, no vizlas. Vizlu rūpīgi sasmalcina un oksidē ar skābekli, līdz ar to veidojot skaistus pigmentus, kam piemīt skaists gaismu atstarojošs efekts. Augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību. Dabīgie pigmenti neiekļūst ādā un neaizsprosto poras. Bellapierre dabīgā dekoratīvā kosmētika ir paredzēta visiem ādas tipiem, arī jutīgai un problemātiskai ādai un tā ir atzīta par hipoalerģisku.

Biznesa pusdienas aizvadītas, randiņš norunāts un arī Bellapierre grims gatavs – man nudien būs skaista diena!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv