Top
Image Alt

Bellapierre

Ar Bellapierre konturēšanas un izgaismošanas paletēm – gatava it visam!

Man šovakar ieplānots doties uz randiņu, dienas vidū ir lietišķas pusdienas ar ārzemju zīmolu pārstāvjiem, bet nav laika pirms tam sagatavoties… Taču ar Bellapierre jaunajām sejas konturēšanas un izgaismošanas paletēm esmu gatava vienmēr!
Grimu uzklāju no rīta, jo zinu, ka tas būs noturīgs līdz pat vakaram! Tomēr, ja laiks no rīta ir pietrūcis, uzklāju grimu pāris minūšu laikā tieši pirms darba vai pasākuma, jo vienmēr ņemu līdzi rokassomiņā parocīgo paleti. Perfekts grims viegli un ātri ik dienai!

Bellapierre ir 100% dabīga minerālu kosmētika. Tās sastāvs ir veidots no dabas iežiem, piemēram, no vizlas. Vizlu rūpīgi sasmalcina un oksidē ar skābekli, līdz ar to veidojot skaistus pigmentus, kam piemīt skaists gaismu atstarojošs efekts. Augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību. Dabīgie pigmenti neiekļūst ādā un neaizsprosto poras. Bellapierre dabīgā dekoratīvā kosmētika ir paredzēta visiem ādas tipiem, arī jutīgai un problemātiskai ādai un tā ir atzīta par hipoalerģisku.

Bellapierre profesionāla sejas konturēšanas un izgaismošanas palete palīdz izcelt skaistāko Tavā sejā! 6 toņi palīdzēs izgaismot sejas daļas, kuras vēlies izcelt, un konturēt sejas daļas, kuras vēlies padarīt vizuāli šaurākas. Ideāli piemērota normālas, jauktas un taukainas ādas īpašniekiem. Izcila noturība visas dienas garumā!

Konturēšana:
1. Nosakiet savu sejas formu pēc komplektam pievienotā attēla. Tajā attēlots ieteiktais konturēšanas un izgaismojošo pūderu lietojums.
2. Jebkuru no trim paletes apakšējā rindā esošajiem konturēšanas pūderiem uzklājiet ar kosmētikas otu sejas daļām, kuras vēlaties vizuāli sašaurināt vai izcelt. Parasti šo pūderi klāj gar pieres līniju, gar deguna kaulu, zem vaigu kauliem un gar žokļa līniju.
3. Sapludiniet konturēšanas pūderi ar mīkstu kosmētikas otu.

Padoms.
Ja vēlaties izskatīties dabīgi – neveidojiet asas līnijas un pārliecinieties, ka gar žokļa līniju uzklātais konturēšanas pūderis ir sapludināts pa kaklu uz leju.

Izgaismošana:
4. Izvēlieties jebkuru no trim paletes augšējā rindā esošajiem izgaismojošajiem pūderiem. Tos var izmantot sejas daļām, kuras vēlaties akcentēt. Ar nelielu otu maigi uzklājiet izgaismojošo pūderi no apakšējā plakstiņa līdz vaigu kaula augšdaļai, noklājot pa vidu esošo, samērā lielo laukumu. Tad uzklājiet izgaismojošo pūderi uz deguna kaula, pa vidu virs lūpām un pieres centrālajā daļā. Tas izcels Jūsu vaibstus un sejas daļām, kas mēdz būt tumšākas un pietūkušas, piešķirs gaišāku, veselīgāku un pilnīgāku izskatu.
5. Noslēgumā sapludiniet izgaismojošo pūderi ar mīkstu kosmētikas otu.

Bellapierre krēmveida sejas konturēšanas un izgaismošanas paletes krēma toņi klājas perfekti! To tekstūra ir samtaina, maiga –  viegli pludinās klājot uz sejas un pat mazos daudzumus sniedz izcilu ēnojuma, gaismas efektu. Lieliski piemērota normālas un sausas ādas īpašniekiem.

Konturēšana:
1. Nosakiet savu sejas formu pēc komplektā pievienotā attēla. Tajā attēlots ieteiktais konturēšanas un izgaismojošo pūderu lietojums.
2. Jebkuru no trim paletes apakšējā rindā esošajiem konturēšanas pūderiem uzklājiet ar kosmētikas otu sejas daļām, kuras vēlaties vizuāli sašaurināt vai izcelt. Parasti šo pūderi klāj gar pieres līniju, gar deguna kaulu, zem vaigu kauliem un gar žokļa līniju.
3. Sapludiniet konturēšanas pūderi ar sūkli vai slīpu kosmētikas otu, nedrīkst būt asu līniju, ja vēlaties izskatīties dabīgi. Pārliecinieties, ka gar žokļa līniju uzklātais konturēšanas pūderis ir sapludināts pa kaklu uz leju.

Izgaismošana:
4. Izvēlieties jebkuru no trim paletes augšējā rindā esošajiem izgaismojošajiem pūderiem. Tos var izmantot sejas daļām, kuras vēlaties akcentēt. Ar nelielu otu maigi uzklājiet izgaismojošo pūderi no apakšējā plakstiņa līdz vaigu kaula augšdaļai, noklājot pa vidu esošo, samērā lielo laukumu. Tad uzklājiet izgaismojošo pūderi uz deguna kaula, pa vidu virs lūpām un pieres centrālajā daļā. Tas izcels Jūsu vaibstus un sejas daļas, kas mēdz būt tumšākas un pietūkušas, piešķirs gaišāku, veselīgāku un pilnīgāku izskatu.
5. Noslēgumā sapludiniet izgaismojošo pūderi ar sūkli vai blīvu kosmētikas otu.

Biznesa pusdienas aizvadītas, randiņš norunāts un arī Bellapierre grims gatavs – man nudien būs skaista diena!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv