Image Alt

Bohlsener Muhle

Bohlsener Muhle - patiesie graudi

Vai centies lietot vairāk pilngraudu produktus savā uzturā? Tad ieskaties – atklāsim pāris svarīgas patiesības par graudu produktiem tavās mājās.

Ļauj minēt, graudaugus izlēmi lietot, jo atklāji par to vērtīgumu vai arī tos lietot Tev ieteica ārsts? Graudaugi ir izteikti uzturvērtīgi, tie satur šķiedrvielas, minerālvielas, vitamīnus un nepiesātinātās taukskābes, olbaltumvielas un ogļhidrātus, kas nodrošina enerģiju ķermenim. Viss lieliski!

Ko Tev nepaskaidroja? Lielākā daļa graudaugu ir piesātināti ar ķimikālijām, to audzēšanas procesā. Tu centies ēst veselīgāk, bet ļoti iespējams iegūsti arī papildu vielas maltītē, kuras savā ķermenī nevēlies iekļaut…

Risinājums ir izvēlēties produktus no graudaugiem, kas iegūti ekoloģiski.
Bohlsener Muhle vairākus gadu desmitus audzē bioloģiskus graudaugus, drošību apstiprinot ar četriem eko sertifikātiem – Bio- Zertifikat,  Bioland- Zertifikat,   Naturland- Zertifikat, FSSC- Zertifikat. Tie ir visaugstākās kvalitātes graudaugi, 100% bioloģiski, saglabājuši tradīciju veidot maizi, cepumus un musli no pilngraudu miltiem.  Pilngrauds ir pilns grauds – nav attīrīts no klijām un asniem, kad no tā veido pilngraudu miltus, tas ir visvērtīgākais un vitamīniem piesātinātākais grauda formas veids, jo satur visas grauda šķiedrvielas, minerālvielas un vitamīnus.

Cepumi
Bohlsener cepumi ir ar uzturvērtībām bagāti cepumi, jo tos gatavo no bioloģiski iegūtām sastāvdaļām kā auzām, plēkšņu kviešiem un pilngraudu miltiem, nerafinēta niedru cukura. Cepumi ir tik daudzveidīgi, ka jāizvēlas iemīļotie katram pašam – kraukšķīgi auzu cepumi darba dienā enerģijai, cepumi dzīvnieku formā bērniem skolā un šokolādes cepumi ar ingveru, apelsīnu vai lazdu riekstiem  gardēžiem atpūtas mirkļos.

Sēklas
Ķirbju vai lobītas saulespuķu sēklas, iegūtas bioloģiski, lai pievienotu iemīļotajiem salātiem, cepot maizi vai ēdot tāpat – sēklas ar augstu uzturvērtību.

Graudaugu pārslas
Šķiedrvielām bagātai brokastu vai pusdienu maltītei! Brokastu pārslas ar kakao garšos visiem un lutinās ar garšas bagātību un vērtīgo sastāvu.

Papildinājums veselīgam un pilnvērtīgam uzturam, pievienojot griķu, miežu, auzu pārslas, auzu klijas vai pilngraudu kviešu mannu brokastu putrām vai jogurtam.

Bohlsener četru, piecu un 6 graudu pārslas ēdamas ar pienu, jogurtu, vai rīta musli – šīs Bohlsener pārslas ir universālas. Tās izmantojamas arī zupās, burgeros, konditorejā un desertos.

Kvinoja
Organiska kvinoja  – rekorda vērts vitamīnu un olbaltumvielu saturs. Nesatur glutēnu un ir viegli sagremojama. Ļoti garda ar sātīgiem, pikantiem ēdieniem un salātiem.

Mums jāzina, ko liekam uz sava šķīvja katru dienu! Izvēlies Bohlsener Muhle, lai zinātu, ka Tavās maltītēs ir bio vērtīgi graudaugi no vislabākajām graudu ražām ik dienu!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā bio.lv