Image Alt

Citrosept

Uzvari rudens drēgnumu ar Citrosept Organic aizsargspēku!

Ar ko rudens ienāk Tavā mājā? Sārtām mārtiņrozēm, lielu ķirbi uz skapja vai pastaigām parkā, vērojot zelta rudeni?

Vai arī – katrs, kam nav slinkums, šķauda Tev virsū savus baciļus? Bērni div’ dienas skolā, nedēļu mājās? Karstu pulverīšu dzērienu strēbšana un tablešu lietošana jau sāk pārvērsties pieradumā?

Tava organisma aizsargspēki ir imunitāte – kamēr tā ir stipra, ikviens mikroskopiskais uzbrucējs tiks atvairīts, un Tu būsi sveiks un vesels.

Tādēļ gudri ļaudis šajā valstī jau desmito rudeni pēc kārtas par mājas aptieciņas karali kronē Citroseptu.

Citrosept Organic ir bioflavonoīdiem bagātākais greipfrūtu sēklu ekstrakts, kas atraisa Tava organisma aizsargspēkus – laboratoriski pārbaudīta un garantēta augstākā bioflavonoīdu koncentrācija pašlaik aptiekās esošo greipfrūtu ekstraktu vidū: 800mg/100ml. Visi šie bioflavonoīdi gluži kā profesionāla armijas specvienība metas Tava organisma aizsargspēkiem palīgā, lai Tu būtu pasargāts kā rudens drēgnumā, tā ziemas spelgonī.

Turklāt šie bioflavonoīdi iegūti no bio greipfrūtiem – tātad, garantēti brīvi no lauksaimniecības ķimikāliju atliekām. Tie neizraisa nevēlamus blakusefektus vai pieradumu: droši pat grūtniecēm un bērniem.

Viss, kas Tev jādara – jālieto pa 15 pilieniem Citrosept Organic 3 reizes dienā, un visi Citrosept Organic aizsargspēki būs Tavā pusē! Patīkamāka, maigāka garša tagad ļauj viegli iedzert Citrosept, pat atšķaidītu ūdenī.

Uzvari ar Citrosept Organic aizsargspēku!

 

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv