Top
Image Alt

Clipper

Clipper tējas liek aizdomāties

Pirms Clipper, Anglijas tējas kultūra bija pavisam cita. Tradicionāla – tēja ar pienu un daudz cukura. Nemaz neaizdomājoties par to kā un kur rodas tējas tasītē esošais dzēriens… 1984. gadā Maiks un Lorēna, divi tēju fanāti, uzsāka Clipper stāstu, apņēmušies mainīt tējas pasauli uz visiem laikiem. Rezultāts – augstākās kvalitātes Fairtrade iegūtas tējas, kas ir spilgtākas, pamanāmākas un ar labāku garšu!

clipper augu_tjas

Clipper augļu tējas, vilina ar krāšņajiem iepakojumiem un garšas piesātināto, izteiksmīgo augļu aromātu daudzveidību:
ar zemenēm un rabarberiem
āboliem un plūškoka ziediem
– dzērveņu un aveņu tēja
– apelsīnu un kokosriekstu tēja.
aveņu lapu tēja
meža ogu tēja
– citrona-ingvera tēja
Izvēlies savu mīļāko augļu tēju!

clipper zas_tjas

Clipper zaļās tējas tiek ievāktas no augstākās kvalitātes rūpīgi noplūktām, jaunākajām zaļās tējas lapiņām – Orange Pekoe. Tēja ar dabīgu antioksidantu sastāvu un garšas dažādībām:
klasiska zaļā tēja
– zaļā tēja ar laimu un ingveru
zaļā tēja ar zemenēm.
Baudi zaļo tēju ar patīkami svaigu, aromātisku un jūtamu ziedu aromātu!

Kā pagatavot?
Izcilas zaļās tējas baudīšanai – uzvāriet ūdeni un atdzesējiet to, pirms pārliešanas tējai, 1 minūti neilgi, lai sasniegtu ideālo ūdens temperatūru tējas uzliešanai, kas ir ap 75-80 grādiem. Ļaujiet tējai ievilkties 1-3 minūtes un malkojiet trīs reizes dienā, lai sniegtu ķermeni tējas antioksidatīvās īpašības.

clipper balts_tjas

Baltās tējas pienainā, vieglā un dabīgi elegantā garša ir baudas vērta. Šo tēju iegūst no ziedpumpuru lapiņām, kas nepieciešamas vismaz 100 tūkstoši, lai radītu 1 kg tējas. Īpašam garšas ceļojumam nogaršo:
klasisku balto tēju
balto tēju ar aveņu garšu
– balto tēju ar apelsīna garšu.

Kā pagatavot?
Pārliet verdošu ūdeni, baltajai tējai nozīmē – dzērienu sabojāt. Jākarsē tīrs ūdens līdz tas sāk gandrīz vārīties, ieteicams izmantot ūdeni 70-90 grādu temperatūras robežās. Tad pārlejot balto tēju un ļaujiet ievilkties 1-3 minūtes, lai izjustu tās izsmalcināto aromātu un garšas nianses.

clipper pas_tjas

Clipper īpašās tējas izceļas ne tikai ar atraktīvo iepakojumu, bet arī ar interesantu sastāvu:
Clipper “Detox” augu tēja organisma attīrīšanai satur hibiska, nātres, lakricas un alvejas maisījumu – garšo izteiksmīgi un saldi.
Clipper īsta Āfrikas Rooibos jeb sarkankrūma tēja ar sārto, saldi skābeno auga garšu un pasakainu aromātu, kas būs piemērota arī vakaram un organisma līdzsvaram.
Clipper “Sleep Easy” augu tēja vieglam miegam ar kumelītēm, melisu, baldriānu. Garšā jūtamas apelsīnu un kanēļa garšas notis – mierpilni atslābina vakaros un pirms gulētiešanas.
– Clipper upeņu un asaī ogu tēja ar hibisku, mežrozītēm, upenēm un superogu – asaī. C vitamīniem bagāta un gardi salda, izteiksmīga augu tēja skaistumam un vitalitātei.

clipper kafija

Clipper kafijas, kuru pupiņas iegūst godīgajā tirdzniecībā:
Itāļu grauzdējuma maltā kafija no spēcīgu Dienvidamerikas, Āfrikas un Papua-Jaungvinejas arabikas kafijas pupiņu maisījumu. Grauzdējuma pakāpe: 4.
– Franču grauzdējuma maltā kafija no bagātīgi izsmalcinātām Arabikas kafijas pupiņām. Grauzdējuma pakāpe: 3.

clipper okoldes_dzriens

Clipper karstais šokolādes dzēriens „Super Cosy“ pavisam mājīgiem vakariem un brīvdienu mirkļiem ar luksus šokolādes aromātu pildītu silto dzērienu. Gardais dzēriens piemērots arī vegāniem.

Viela pārdomām – Clipper produkti ir iepakoti viegli pārstrādājamā iepakojumā, tējas maisiņi ir dabīgi, nav balināti… visu Clipper produktu izejvielas iegūtas godīgajā tirdzniecībā.

Lai sirdsapziņa tīra un tēja baudāma!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv: