Image Alt

Coslys

Coslys draugos arī ar mazajiem!

Tev, mazulīt, piedzimstot nākas nodoties pasaulīgām nodarbēm: laiski gulēt, smiet, priecēt vecākus un tikt mazgātam! Tu pasaulē esi nācis laikā, kad pastāv izteikta “tīrības ēra” un kosmētisko līdzekļu uzplaukums. Bet nesatraucies, maziņais, Tava māmiņa un tētis zina, bez kā Tu nevari iztikt, kas ir vislabākais Tavai vēl tik ļoti, ļoti plānajai ādai un trauslajiem piena zobiem, kuriem emalja vēl nav pilnībā izveidojusies.

Francijas nelielajā Somloire ciematā ziemeļrietumos atrodas gandrīz pirms 30 gadiem dibinātais ģimenes uzņēmums Comptoir des LYS. Joprojām uzņēmums pieder Gaborī ģimenei, kur paši to vada un tajā strādā. Uzņēmums, kam svarīgas ģimenes vērtības, kurā uzaudzinātas vairākas paaudzes un uzņēmums, kas savas produkcijas ražošanā kopš pirmsākumiem izmanto tikai un vienīgi no augu valsts iegūtas izejvielas, principiāli izvairoties no aizdomīgu ķīmisku substanču lietošanas.

Coslys Baby attīrošā želeja matiem un ķermenim, 250 ml

Tīrība mazuļa acīm ir draiska rotaļa ūdenī ar gumijas pīlēm un Coslys matu, ķermeņa želejas izraisītiem mazītiņiem putu mākonīšiem. Uzrīko šādu tīrību, un izdzirdēsi atskanam gardus bērna smieklus – visvērtīgāko vecāku algu pasaulē.

Attīrošās matu un ķermeņa želejas formula ir izstrādāta tieši mazuļiem, jo ir ar bērna plānajai ādai līdzīgu pH līmeni. Saudzīgās želejas sastāvā nav ādu sausinošo ziepju, vienīgi dabīgas izcelsmes virsmaktīvās vielas, dabīgais glicerīns, bioloģiski audzētas mitrinošas un nomierinošas alvejas lapu sulas pulveris. Jauko aromātu piešķir bioloģiski audzētu aprikožu ekstrakts un apelsīnu ziedūdens. Dabīgo sastāvdaļu īpatsvars gala produktā sastāda 99,5%, no tām 11,26% sastāvdaļu ir organiskas. Dermatoloģiski pārbaudītā, no zināmajiem alergēniem brīvā želejas formula ir piemērota mazuļiem no viņu dzimšanas brīža.

Lietošana: ar pirkstu galiem maigi iemasē nelielu daudzumu Coslys Baby attīrošās želejas mitros mazuļa matos, pēc tam remdenā ūdenī kārtīgi tos izskalo. Želeju maigi iemasē mazuļa ādā, to rūpīgi noskalo.

Coslys attīrošas putas bērniem ar aprikozēm

Divi vienā – maigi attīrošas putas mazuļa ādai un ķermenim, ar delikātajai ādai piemērotu pH līmeni. Bioloģiskā alveja un aprikoze mitrina bērnu ādu, apelsīna ziedūdens nomierina un mīkstina to. Ar 100% dabīgām smaržvielām un Cosmebio sertificēts produkts. Dermataloģiski pārbaudīts.

Lietošana: Uzpildiet attīrošo putu oriģinālo iepakojumu, nemazgājiet pudelīti starp lietošanas reizēm.

Padoms: iegādājoties putas atkārtoti – pērciet uzpildes iepakojumu Coslys attīrošo putu bērniem ar aprikozēm atkārtotai lietošanaitas ļaus ietaupīt dabas resursus un pietiks ilgākam laikam, kā arī ir par draudzīgāku cenu!

Coslys zobu pasta bērniem, 50 ml

Zobu tīrība nav nekāda joka lieta, bet nopietna atbildība ar no tā izrietošām sekām! Un varbūt tieši šī nopietnība ir tā, kas bērnu garlaiko…? Atceries, kā viņam, pavisam mazam esot, Tu mazgāšanos pārvērti aizraujošā piedzīvojumā ar laivām, mazītiņām pīlītēm, putu mākoņiem un ūdens kaujām? Tavs bērns joprojām novērtēs tieši viņam izrādītās rūpes par jautru regulāro zobu tīrīšanu ar dabīgu zemeņu aromātu – bērna mīļākais deserts gan rītos, gan vakaros.

Īpaši bērnu vajadzībām izstrādātās Coslys zobu pastas bērniem sastāvā ir pilnīgi nekaitīgs bioloģiski audzētu zemeņu ekstrakts un augu izcelsmes krāsvielas – tas bērnu pieradinās par saviem zobiem rūpēties regulāri. Kamēr Tavs bērns vēl tikai mācās tīrīt zobus, viņš īpaši nepiepūlas iztīrīt arī grūti aizsniedzamas vietas, tāpēc zobu pastā ir silīcijs, kas palīdz maigi notīrīt aplikumu. Sastāvā esošais zaļās tējas ekstrakts efektīvi aizkavē baktēriju attīstību, savukārt kumelītes un alveja maigi rūpējas par jutīgām smaganām. Coslys zobu pasta bērniem izstrādāta, izmantojot īpaši maigas sastāvdaļas, kas, ja norītas, bērnam nekaitēs. Tomēr bērnam jālieto pasta pieaugušo uzraudzībā, lai maksimāli samazinātu norīšanas risku. Zobu pastas sastāvā nav sintētisko fluorīdu, sintētisko aromātu, krāsvielu vai konservantu, vienīgi īpaši maigas, drošas putojošās vielas. Dabīgo sastāvdaļu īpatsvars gala produktā sastāda 98%, no tām 30% sastāvdaļu ir organiskas. Zobu pastas formula ir piemērota bērniem no 3 gadu vecuma.

Lietošana: kopā ar bērnu tīriet zobus vismaz 2 minūtes 2 reizes dienā – no rīta un vakarā. Zobu tīrīšanai izmantojiet zobu pastu zirņa lielumā, lai maksimāli samazinātu norīšanas risku.

Mazulīt, māmiņa un tētis Tevi mīl un ļoti, ļoti rūpējas pa Tevi. Tāpēc viss, kas Tev patreiz jāprot darīt – no sirds priecāties par putu mākoņiem vannā, uz galviņas, trauslā ķermenīša un garšīgu neēdamo zobu pastu.

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv