Image Alt

Cosmoveda

Ķermeņa un prāta harmonija ar Cosmoveda!

Rīta steigā Tu uzkod brokastīs to, kas pie rokas. Pusdienās iegādājies ēdienu no tā, kas kafejnīcā pieejams, bet ne vienmēr to, ko Tu patiesi vēlētos… kā pārtraukt šo ritējumu? Pagatavo ēst sev pats!
Jau 5 tūkstošus gadu atpakaļ cilvēki zināja, ka katrs esam individuāli – ik organisms ir īpašs, neatkārtojams, līdz ar to, tam ir jāpielāgo sava pārtika… to apliecina Ājurvēdas mācības par dzīvi harmonijā ar savu ķermeni.

Viss bez steigas, ar pacietību un mīlestību pret sevi. Apstājies un iepazīsti Cosmovedu – atrodi savu iekšējo harmoniju!
Ājurvēda ir tradicionāla Indijas zinātne, kas gadu tūkstošus pētī cilvēka dzīves un veselības likumsakarības. Tā vēstī – lai cilvēks justos vesels un laimīgs, tā ķermenī un dvēselē jāvalda fiziskai un garīgai harmonijai. Cosmoveda ir augstākās kvalitātes bioloģiska pārtika, kas ražota pēc gadsimtiem senajām Ājurvēdas tradīcijām.

Cosmoveda zīmola filozofija ir ieviest balansu cilvēku ikdienā un pieiet katram cilvēkam kā individualitātei. Katrs esam īpašs un tāds ir arī mūsu organisms. Cosmoveda respektē šo dažādību un veido produktus, kurus mēs varam pielāgot savai došai jeb ķermeņa izjūtai un garšu uztverei. Esot iekšējā harmonijā, mēs spēcinām savu ķermeni, prātu un garu, dodot sev iespēju iegūt no dzīves visu, ko tā sniedz!

Chai latte dzērieni
Ikviens, kas nogaršo sildošos, debešķīgi pienainos Chai latte dzērienus, tos iemīļo un turpina lietot ik reizi, kad vēlas sajust īstu labsajūtu. Cosmoveda Chai lattes ir ar – enerģētisko šokolādes, uzmundrinošo melnās tējas, atsvaidzinošo piparmētras, pikanto ingvera un melno piparu vai klasisko Chai latte garšu. Ja Tu nelieto piena produktus, varēsi baudīt – vegāno šokolādes Chai latte ar rīsu dzērienu piena vietā.

Lassi atvēsinošie dzērieni
Tradicionāls Indijā – iemīļots visā pasaulē! Lassi ir vēss jogurta dzēriens, kas remdē slāpes, atsvaidzina un atvēsina ķermeni karstā laikā. Indieši to lieto arī gremošanas uzlabošanai. Cosmoveda tropiskā Piña Colada Lassi sastāvā ir bio ananāsu sula, jogurts un kokosrieksti, savukārt Mango Lassi ir veidots no saldiem bio mango.

Bioloģiskas garšvielas
Ne velti kopš seniem laikiem garšvielas ieved no Indijas – to augstā kvalitāte un plašais pielietojums ēdienu gatavošanā, kā arī Ajūrvēdā atklātās papildu īpašības ir unikālas.

Piemēram, garšvielu Asafetīda var pievienot jebkuram sāļajam ēdienam, lai iegūtu ķiplokam un sīpolam raksturīgu aromātu, kā arī šī viela atvieglo pākšaugu un kartupeļu sagremošanu.

Ceilonas kanēlis jeb īstais kanēlis – tam piemīt maigāka un saldāka garša, kā arī tas ir piemērots ikdienas lietošanai. Ar šo kanēli var pagatavot iemīļotos saldos ēdienus un dzērienus, un arī uzņemt antioksidantu devu, lietot kā svara mazināšanas līdzekli un gremošanai labvēlīgu garšvielu.

Kurkuma, saukta arī par turmeriku ir tik vērtīga garšviela, ka to izmēģina teju visi. To pievieno dārzeņu un Āzijas virtuves ēdieniem un no tās gatavo gardo „zelta piena“ dzērienu (kurkuma vārīta augu dzērienā), jo kurkumai piemīt organismu sildošas, asinis tīrošas, imunitāti stiprinošas īpašības.
Rožūdens ne visiem asociējas ar garšvielu, bet Austrumu virtuvē tā ir ļoti svarīga saldumu, ēdienu un dzērienu sastāvdaļa. To lieto tā nomierinošo un atsvaidzinošo īpašību dēļ.

Bioloģiska pārtika
Gatavojot Austrumu, veģetārus un vegānus ēdienus ir nepieciešams atrast atbilstošas alternatīvās sastāvdaļas.
Kokosriekstu taukus lieto ēdienu cepšanai un fritēšanai – satur mazāk kaloriju kā eļļas un ir ar neitrālu garšu.

Cosmoveda kokosriekstu piens ir īpaši mūsu klientu iemīļots tā piesātinātās garšas dēļ. Lieto – zupu, mērču, saldo ēdienu un dzērienu pagatavošanai!
Karija pasta īstenai karija pagatavošanai, pie kam – nesatur lipekli (glutēnu)! Lieto arī dārzeņu un lēcu ēdienu pagatavošanai.

Ļaujies Cosmoveda augstākās kvalitātes bio harmonijai!​

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv