Image Alt

Dr.Bronners Baby

Dr. Bronner’s ģimenes vēstījums pasaulei!

Ko izvēlēsies Tu – cilvēkus vai naudas maisu? Ja cilvēkus – tad Tu esi ar Bronneru ģimeni uz viena viļņa! Ražojot savas ziepes, viņi ik dienu izvēlas cilvēkus, dabu un palīdzību tiem – līdzīgi arī Tu, iegādājoties un lietojot šīs ziepes. Katrreiz, kad nomazgā rokas ar Bronnera ziepēm, arī Tu esi samaksājis vienlīdzīgu un godīgi lielu algu rūpnīcas darbiniekiem, un nevis tērējies reklāmai, bet gan reklāmai neizšķiestos līdzekļus ieguldījis sociālajās kampaņās, piemēram:

2017. gada septembra beigās Dr. Bronner’s kopā ar „Grassroots Alliance“ palīdzēja vētras Irma cietušajiem, bet augustā kompānija ziedoja 1 miljonu ASV dolāru „Oceanside“ autisma centram un uzsāka sadarbību ar internacionālu bezpeļņas organizāciju jūras bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai „Sea Sheppards Conservation Society“.

Kādēļ ziepju ražotāji ir tik sociāli aktīvi?
Ģimenes uzņēmums turpina Dr. Bronnera – zīmola dibinātāja iesākto darbu. Visu savu dzīvi Emanuels Bronners bija kaislīgs sociālo, ētisko, miera, pieticības, ekoloģijas un vides saudzēšanas ideālu sludinātājs. “All-one! Mēs visi esam vienoti: ko nodarām dabai, dzīvniekiem, citiem cilvēkiem, to mēs nodarām paši sev!” Viņa piparmētru ziepes no dažiem hipijiem pazīstamas pudelītes jau 80. gados bija kļuvušas par ikonu, alternatīva dzīvesveida simbolu ne tikai Amerikā, bet visā pasaulē, un tādas ir joprojām.

Šobrīd zīmolu vada 5. Bronneru paaudze. 2017. gadā apritēja 69 gadi, kopš Emanuels Bronners nodibināja savu ziepju ražotni Kalifornijā. 109 gadi kopš viņa paša dzimšanas. Un 159 gadi, kopš viņa vectēvs uzsāka Bronneru dzimtas tradīciju, gatavojot izcilas Kastīlijas ziepes.

Bronner’s ziepes – plaša pielietojuma, vegāniskas, ekoloģiskas.
Dr. Bronnera Kastīlijas ziepes ir:
– gatavotas no sertificētā godīgajā tirdzniecībā un bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtām augu eļļām. Palmu eļļas ieguvei netiek postīti savvaļas meži, bet gan izmantotas plantācijas, kurās palmas vienmēr tiek atkal stādītas no jauna;

-100% Kastīlijas ziepes. Nosaukums radies Spānijā, Kastīlijā, kur ziepes tradicionāli gatavo no olīveļļas, nevis no dzīvnieku taukiem. Dr. Bronner’s Kastīlijas ziepes ir vēl pakāpi augstāk – tās ir bioloģiskas, smaržu tām piešķir augu ēteriskās eļļas, un agresīvu konservantu vietā svaigumu palīdz saglabāt dabīgs E vitamīns;

– pilnībā bioloģiski noārdās. Teicama izvēle, dodoties pārgājienā pie dabas, dzīvojot privātmājā vai pavadot atvaļinājumu vasarnīcā, un, protams, ikvienam eko entuziastam;

– ik pudelīte ir no 100% no otrreiz pārstrādātām izejvielām. Gabaliņu ziepēm etiķete drukāta ar sojas tinti uz Living Tree papīra (10% kaņepes, 90% makulatūra);

– 3 līdz 4 reizes koncentrētākas kā vairums citu ziepju, lai nomazgātos, būs nepieciešami vien daži to pilieni! Vienas 236ml pudelītes pietiks vairākiem mēnešiem.

18-vienā! All-one!
Šķidrajām Dr. Bronner’s Kastīlijas ziepēm ir 18 pielietojuma veidu:
Mazgā rokas, ķermeni, matus, bērnus, mājdzīvniekus, tīri zobus, skujies, mazgā veļu, izmanto kā mājas uzkopšanas līdzekli.

Dr. Bronner’s ziepes gabaliņos – tāpat kā šķidrās ziepes, Biotēkās pieejamas 8 veidi: mandeļu, piparmētru, eikalipta, rožu, citrusu un apelsīnu, lavandas, tējas koka un bez smaržas.

Lūpu balzami
Ko Tu uzklāj uz savām lūpām – to Tu apēd! Izlasi lūpu balzama sastāvu! Bronnera balzami sastāv no avokado, hohobas un kaņepju eļļas, kas mitrina, un bišu vaska, kas aizsargā lūpas. Un tie mīkstinās sasprēgājušu ādu ne vien uz Tavām lūpām, bet jebkur uz Tava ķermeņa – sausiem elkoņiem, papēžiem, vēja aprautām rokām.

Roku dezinfekcijai
Pavisam vienkārši – augu alkohols bez sintētiskas ķīmijas, augu glicerīns mitrināšanai un lavandas ēteriskā eļļa svaigam aromātam. Lieto roku dezinfekcijai izbraukumos un ceļojumos, ikdienā – izsmidzini uz savām vai rotaļīgo ķiparu rokām un noslauki ar salveti. Vari lietot arī gaisa atsvaidzināšanai ar nomierinošo lavandas aromātu.

Arī ražojot ziepes un kosmētikas produktus var uzlabot pasauli! Bronneri joprojām pieņem lēmumus, ievērojot Emanuela Bronnera filosofijas “All-one!” principus. Dr. Bronner’s ik dienu ir ētisks gan pret dabu, gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem! Kādu izvēli šodien veiksi Tu?

P.S. Uz ikkatra Bronnera ziepju iepakojuma atradīsi arī Dr. Bronnera filosofijas domu graudus, kā arī USDA bioloģiskās sertifikācijas apliecinājumu. Iegādājies Bronnera produktus Biotēkas veikalos un www.BIO.lv!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv