Image Alt

Dr.Bronner’s Magic Soap

Dr. Bronner’s ģimenes vēstījums pasaulei!

Skatuve ir kārtībā, esam gatavi priekšnesumam. Tūlīt Tu būsi aculiecinieks īstai maģijai, kas paslēpta Dr.Bronner’s 100% Kastīlijas ziepēs. Iekārtojies ērti un nenokavē jautrību! Daži brīnumi iepriecinās tos, kuriem rūp dzīvā daba, bet citus brīnumus spēs pieņemt vienīgi īsteni dabas bērni.

Šogad apritēja 65 gadi, kopš Emanuels Bronners Kalifornijā nodibināja savu ziepju ražotni. Šo Kastīlijas ziepju taisīšanas tradīciju pirms 155 gadiem mazdēlam nodeva viņa vectēvs. 100% Kastīlijas ziepes oriģināli nāk no Kastīlijas novada Spānijā, kur tās tiek gatavotas no augu eļļas, nevis dzīvnieku taukiem. Nosaukums Castile Soap norāda to, ka tās ir veģetāras, nav testētas uz mūsu četrkājainajiem draugiem, 100% pagatavotas no augu eļļām pēc tradicionālām metodēm un ir videi draudzīgas. Smaržu ziepēm piešķir dabīgo augu ēteriskās eļļas un agresīvu konservantu vietā svaigumu palīdz saglabāt dabīgs E vitamīns.

Kā būtu, ja mēs radītu īstu alternatīvā dzīvesveida apvērsumu un ķīmiskās smaržvielas aizstātu ar ēteriskām eļļām, bet naftas pārstrādes vielas – ar augu izcelsmes mazgājošām vielām? Abra Kadabra! Kā no burvju ābeces piedāvājam apskatīt 12 veidus, kā vēl iespējams izmantot Dr.Bronner’s maģiskās Kastīlijas ziepes!

• Lieto kā šampūnu. 100% dabīgas Kastīlijas ziepes aizstās ķīmisko šampūnu sastāvu un maigi attīrīs galvas ādu. Vienkārši sajauc Dr.Bronner’s ziepes ar ūdeni proporcijā 1:3.

• Lieto kā veļas mazgāšanas līdzekli. Dabai draudzīga veļas pulvera pagatavošanai Tev vajadzēs: 1 ¼ glāzes baltā etiķa;

1 glāzi cepamā pulvera;

1 glāzi dzeramās sodas;

1 glāzi nātrija borāta;

¼ glāzi šķidro Dr.Bronner’s ziepju.

Ietaupi naudu, saudzē dabu un – priecīgu zaļu mazgāšanu!

• Lieto kā vannas skrubi. Efektīvu un saudzīgu flīžu vai tualetes poda skrubi iespējams pagatavot pavisam vienkārši – Dr.Bronner’s ziepes atšķaidi ar ūdeni proporcijā 1:3 un jauniegūto līdzekli iepildi pudelē ar izsmidzinātāju. Tīrāmo traipu apber ar cepamo pulveri un uzsmidzini iepriekš pagatavoto līdzekli. Mazgājamo vietu maigi paberz ar sūkli un vēro, kā traipi izzūd! Šis paņēmiens tikpat labi iedarbojas arī uz piedegušām plīts virsmām.

• Lieto kā grīdas mazgātāju. Šim nolūkam izmanto spaini ūdens un 2 – 3 ēdamkarotes jebkuras Dr.Bronner’s ziepes. Samaisi un gatavs! Līdz mirdzoši tīrai un patīkami smaržojošai grīdai palicis tikai viens solis.

• Lieto kā trauku mazgātāju. Šajā variantā sajauc ūdeni ar Dr.Bronner’s ziepēm proporcijā 1:1.

• Lieto kā šķidro trauku mazgājamās mašīnas līdzekli. Lēti, videi draudzīgi un turklāt vēl efektīvi.

1 glāze jebkuru šķidro Dr.Bronner’s ziepju;

½ glāze ūdens;

1 ēdamkarote svaigi spiesta citrona sula;

3 pilieni tējas koka eļļas;

½ glāze baltā etiķa.

• Lieto kā šķidrās roku ziepes. Nomazgājot rokas vai ieejot dušā, Tu sajutīsi, cik patīkami ir mazgāties ar īstām Kastīlijas ziepēm. Gaisīgās, zīdainās putas viegli noskalojas zem ūdens strūklas, atstājot ādu tīru un svaigu. Rokas ziepju pagatavošanai atšķaidi jebkuras Dr.Bronner’s šķidrās ziepes ar ūdeni proporcijā 1:4 un iepildi jauniegūto konsistenci ziepju dozatorā.

• Lieto kā dušas želeju. Ja vēlies maigas, dabīgas un reizē arī efektīvas vannas putas vai šķidrās ķermeņa ziepes ierastās dušas želejas vietā, tad atšķaidi Dr.Bronner’s ziepes ar ūdeni proporcijā 2:1. Pie mums Biotēkā vari iegādāties arī Dr.Bronner’s gabaliņu ziepes – iesakām izmēģināt arī tās!

• Lieto kā šampūnu savam četrkājainajam mīlulim. Tas, kas ir labs Tev, būs pat vēl labāks Tavam mājdzīvniekam. Lai nomazgātu savu mīluli, pagatavo viņam šampūnu gluži tā pat kā ķermeņa ziepes sev: atšķaidi Dr.Bronner’s ziepes ar ūdeni proporcijā 2:1.

• Lieto kā zobu pastu. Tu patiešām vari zobu pastu aizvietot ar 100% dabīgajām Dr.Bronner’s ziepēm. Dr.Bronner’s bez pievienotām ķimikālijām kalpos kā daudz saudzīgāks mutes un zobu attīrītājs – atliek vien izmēģināt. Vienkārši uzpilini pāris Dr.Bronner’s ziepju pilienus uz zobu birstes un tīri tos. Tie, kuri izmēģinājuši, ir pārliecināti, ka Dr.Bronner’s dara brīnumus arī ar zobiem. Vienīgais pie kā visgrūtāk būs pierast, esot ziepju garša.

• Lieto kā augļu un dārzeņu mazgātāju. Nebaidies apēst lielveikalā nopirkto persiku, tomātu vai vīnogas, vienkārši pagatavo maigu mazgāšanas līdzekli, kas attīrīs no netīrumiem, vaska, augsnes un ķimikāliju atliekām. 1 ēdamkaroti Dr.Bronner’s ziepju pievieno 2 glāzēm ūdens, iepildi pagatavoto līdzekli pievilcīgā pudelē, pievieno marķējumu un vari to glabāt virtuvē pie izlietnes.

• Lieto kā paklāju tīrītāju. ¼ glāzi Dr.Bronner’s ziepju piemaisi 1 glāzei ūdens un sajauc blenderī līdz rodas stipras putas. Izmanto paštaisīto līdzekli, lai tīrītu paklāju kā ierasts.

Pie mums Biotēkā atradīsi Dr. Bronner’s 100% Kastīlijas ziepes ar piparmētru, eikalipta, rožu, mandeļu, citrusaugļu, lavandas un tējas koka aromātiem, kā arī īpaši mazuļiem paredzētas ziepes bez aromāta. Tas nozīmē, ka katram mērķim vari izmantot citu aromātu. Tā, piemēram, tējas koka aromātu vari lietot, mazgājot grīdas, bet piparmētru – mazgājot traukus. Daudziem vannas istabā piemērota šķiet citrusaugļu smarža, savukārt lavanda ir kā radīta drēbju mazgāšanai. Ja vēlies, tad vari izveidot savu smaržu buķeti ar Dr.Bronner’s mazuļiem paredzētajām bez aromāta ziepēm, tām klāt pievienojot vēlamo ēterisko eļļu. Tām piemīt īpašība harmonizēt cilvēka emocionālo stāvokli, piemēram, ģerānija, koriandrs, citronmētra un citronella uzlabo garastāvokli, savukārt vetivērija, jasmīns un roze rosina pārliecību sevī.

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā bio.lv: