Etamine dy lys eko

Etamine Du Lys

E.D.L. – videi draudzīga un efektīva tīrīšana

Jūs vēl aizvien ticat aizspriedumiem, ka videi draudzīgi līdzekļi neko nemazgā? Tad izmēģiniet franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus E.D.L. (Etamine du Lys)!

Gan paša uzņēmuma COMPTOIR DES LYS, gan tā radīto zīmolu nosaukumos – COSLYS un ETAMINE DU LYS (E.D.L) ir ietverts vārds LYS, kas tulkojumā no franču valodas nozīmē – lilija.

Skaistā un cēlā zieda vārda iekļaušanai firmas un zīmolu nosaukumos ir simboliska jēga. Pirmām kārtām jau tas norāda, ka franču uzņēmums savas produkcijas ražošanā izmanto tikai un vienīgi no augu valsts iegūtas izejvielas, principiāli izvairoties no aizdomīgu ķīmisku substanču lietošanas

Liliju mirdzošais baltums, kurā cilvēki izsenis saskatījuši arī maiguma un tīrības simboliku, īsteni sasaucas ar Etamine du Lys (E.D.L) filozofiju – ar maigiem, cilvēkam un videi saudzīgiem līdzekļiem panākt spodru tīrību. Vārda “etamine” (no franču val. – zieda putekšņlapa) iekļaušana zīmola nosaukumā it kā pasvītro mūžīgo simbiozi, kas eksistē dabā – līdzīgi kā zieda vīrišķā putekšņlapa apputeksnē sievišķo augļlapu, un rodas jauni augļi un sēklas, arī cilvēku veiktas darbības ietekmē procesus dabā.

Tā, piemēram, bezatbildīga un nepārdomāta cilvēku darbība var piesārņot dabu, kā tas ir noticis ar līdzās Gaborī ģimenes uzņēmumam plūstošo Lys upi (vai pamanījāt – arī upe nes cēlās lilijas vārdu?). Gaborī ģimene vēlas pievērst iedzīvotāju uzmanību vides jautājumiem un tam, ka cilvēka spēkos ir rūpēties par tās ilgmūžību. Nu kaut vai izvēloties videi draudzīgus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus.

Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu E.D.L. sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, kopš 2007. gada Ecocert sertificēti un kontrolēti, izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, tie piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā!

E.D.L. priekšrocības:
▪ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.
▪ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.
▪ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas)
▪ Dabiskas, galvenokārt organiskas, ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un iedarbībai
▪ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai
▪ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem
▪ Otrreiz pārstrādājams iepakojums

E.D.L. nesatur:
▪ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas
▪ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.)
▪ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu
▪ Amonjaku
▪ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju
▪ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.
▪ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.
▪ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.

Biotēkās piedāvājam gan tradicionālo mazgāšanas līdzekļu klāstu (veļas pulveri, balinātāju, veļas mīkstinātāju, 4 veidu trauku mazgāšanas līdzekļus mazgāšanai ar rokām, kā arī želeju, tabletes un skalošanas līdzekli trauku mašīnām, līdzekļus stiklam, cietām virsmām u.c.), gan arī virkni neparastāku palīgu mājsaimniecībā.

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv