Image Alt

Faith in Nature

Faith in Nature – glābiņš Taviem matiem!

Vienai mati pūkojas un nav savaldāmi… otrai taisni, bet apjoma nav… trešajai nedzīvi, sausi mati no aktīvās krāsošanas… ceturtā sūdzās, ka nespīd un lēni aug. Kopīga viena lieta – nepieciešams atbilstošs matu kopšanas šampūns un balzams! Faith in Nature radītāja Rivka Roze ņem vērā sieviešu dažādās prasības matu kopšanai un ir radījusi Brave Botanicals matu kopšanas līniju, kas patiešām atvieglo matu kopšanu.

Kokosrieksti, kivi, neroli, Damaskas rozes… aromāti būs jūtami Tavos matos arī pēc izmazgāšanas ar Brave Botanicals līnijas matu šampūniem un balzamiem. Mitrini, atjauno, radi apjomu, izcel matu spīdumu – ielūkojies un atrodi risinājumu savu matu kopšanai!

Matu spīdumam
Ar matiem viss labi, it kā nevajadzētu sūdzēties, taču pietrūkst tā īpašā mirdzuma un neaug gana ātri. Vajadzīgs matu kopšanas komplekts, kas izceļ matu spīdumu! Kivi & Laima šampūna sastāvā ir atsvaidzinošais laims, kas stiprina matu saknes un veicina to augšanu. Kivi mitrina matus no pašām saknēm līdz matu galiem, līdz ar to mati spēj veselīgi mirdzēt. Kivi & Laima kondicionieris ar bioloģisku kokosriekstu eļļu, šī sviestu un avokado eļļu patīkami baro un nogludina matus, padarot tos paklausīgus.

Mitrina un baro
Ne sausi, ne normāli mati… Vienu nedēļu jūt, ka vajag bagātīgu barošanu, savukārt otrā taukojas, matu gali saglabājas nemainīgi sausi. Vajadzīgs matu kopšanas komplekts, kas līdzsvaro matus, tos mitrinot un barojot! Kokosriekstu & Frangipani šampūns satur bioloģisku kokosriekstu eļļu, kas maigi attīra un stiprina matus no to saknēm līdz galiņiem. Eksotiskā frangipani zieda ekstrakts mitrina un baro normālus un sausus matus visā to garumā un piešķir liegu kokosa aromātu. Kokosriekstu & Frangipani kondicionieris ar bioloģisku kokosriekstu eļļu, šī sviestu un avokado eļļu pabaro sausos matu galus kā nākas – tie izskatās arvien veselīgāki un kļūst pavisam mīksti un dzīvīgi.

Pamanāmam apjomam
Visi apkārtējie priecājas par Taviem smalkajiem, taisnajiem matiem, bet tikai Tu zini, ka tos nav iespējams ieveidot un tie ir tik pieguloši galvas ādai, ka prasās bieži mazgāt. Vajadzīgs matu kopšanas komplekts, kas piešķir apjomu un padara matus vieglāk ieveidojamus! Lavandas & Jasmīna šampūna sastāvā ir kviešu proteīns, kas stiprina matus un piešķir manāmu apjomu. Lavandas eļļa stimulē matu augšanu un mitrina tos visā garumā. Jasmīna ekstrakts ietin patīkamā ziedu aromātā un veido manāmu matu apjomu. Lavandas & Jasmīna kondicioniera sastāvā ir saulespuķu, Abesīnijas krambes un limnantes eļļas – mitrina, baro un nogludina matu galus, padarot tos viegli kopjamus.

Pilnīgai atjaunošanai
Sausi, spuraini un pūkaini mati, kas nav ne spodri, ne dzīvīgi. Vajadzīgs matu kopšanas komplekts, kas sniedz pilnīgu atjaunošanos! Neroli & Rozes šampūna sastāvā esošā argāna eļļa spēcīgi atjauno sausus, bojātus un krāsotus matus. Eksotiskais neroli un Damaskas roze piesātina matus ar dzidru rožu aromātu un stiprina tos visā garumā, padarot zīdaini maigus. Neroli & Rozes kondicionieris ar bioloģiskām kokosriekstu, argāna un avokado eļļām bagātīgi baro sausus, bojātus un krāsotus matus.

Faith in Nature jeb „Ticība Dabai“ (tulkojot no angļu valodas) ir Apvienotajā Karalistē radītā uzņēmuma pamata filozofija. Rivka Roze jau 1970. gadā tik aizrautīgi vēlējās lietot dabīgu kosmētiku, ka to radīja pati. Rivka joprojām veido visas Faith in Nature formulas, jo tā ir viņas kaislība – radīt no dabas spēkiem pašu labāko Tev. Starpcitu, Faith in Nature ir viena no pirmajām kompānijām, kas saņēma Cruelty Free sertifikātu par to, ka tā nav testēta uz dzīvniekiem. Papildu visu produktu sastāvdaļas ir dabīgi iegūtas un daudzas no tām ir bioloģiski sertificētas. Faith in Nature nesatur parabēnus un SLS.
Patīkami dabas aromāti, viegli kopjami, apjomīgi mati bez sausuma sajūtas! Pie tam veselīgi mirdz un aug griezdamies, jo dabīgi atjaunojas. Iespējams brīnumaini, bet tāds ir efekts, ko sniedz Rivkas Rozes radītie Faith in Nature Brave Botanicals šampūni un kondicionieri. Visās detaļās par sev piemērotākā šampūna un balzama komplekta iegādi uzzini Biotēkās, konsultējoties ar Biotekārēm.

Ar Faith in Nature Brave Botanicals – viss atbilstošai matu kopšanai!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv