Image Alt

Florame

Ekoloģiska kosmētika + aromterapija = Florame

Pašā Provansas – Francijas smaržīgāko augu novada – sirdī, uzņēmums Florame jau teju 20 gadus ražo labākās ēteriskās eļļas, aicinot mūs apzināties savu saikni ar dabu un dāvāt ķermenim un prātam iespēju izbaudīt pilnīgu labsajūtu un harmoniju.

Florame pieeja, kas nosaka visu līdzekļu kvalitāti jau no paša to tapšanas sākuma, balstās idejā par ekoloģiju: darboties tā, lai respektētu abu – gan dabas, gan cilvēka – intereses.
Specializējoties aromterapijas jomā, Florame izmanto gan tradicionālas metodes ēterisko eļļu ieguvē, lai saglabātu augu dziednieciskās īpašības; gan modernās tehnoloģijas, kā hromatogrāfiju un spektrogrāfiju, lai nodrošinātu vienmēr vienādu, visaugstāko kvalitāti.
Uzņēmuma pētījumi un testi virzīti uz dabisku konservēšanas metožu atrašanu, uz augu ēterisko eļļu terapeitiskajām īpašībām balstītu maksimāli efektīvu un veselībai drošu produktu izstrādi. Tādēļ Florame principiāli ražo savu kosmētiku no ekoloģiskām izejvielām vai nepiesārņotā savvaļā saudzīgi vāktiem augiem, un nepievieno līdzekļiem gūzmu konservantu, krāsvielu un citu piedevu, ko likumdošana un normatīvi pieļauj, bet kas nav draudzīgi nedz dabai, nedz cilvēka veselībai.

Uz Florame kosmētikas līdzekļiem redzamais COSMEBIO logotips garantē sekojošu principu stingru ievērošanu:
• produkti nav testēti uz dzīvniekiem
• sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu
• vismaz 95% izejvielu ir dabīgas izcelsmes
• vismaz 95% augu izejvielu ir organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā
• gala produktā vismaz 10% sastāvdaļu ir ekoloģiskas.

Florame dibināts 1990. gadā un sākotnēji tajā strādāja tikai 2 darbinieki. Šodien kompānijas pamatkapitāls ir 400 000 eiro, tā nodarbina ap 50 cilvēkus un ražo 13 tonnas ēterisko eļļu ik gadus. Ap 600 veidu Florame aromterapijas un kosmētikas līdzekļu pieejami vairāk kā 40 pasaules valstīs. Izejvielas gandrīz pilnībā tiek iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā, ko kontrolē un sertificē Ecocert – lielākā neatkarīgā sertifikācijas organizācija Eiropā šajā nozarē. Tāpat eksotisko izejvielu iepirkšanā Florame vienmēr ir uzticīgs godīgās tirdzniecības principiem.

Cilvēki šodien pieprasa to, ko Florame vienmēr ir piedāvājis – produktus ar skaidru izcelsmi, kuri ir veselīgi gan cilvēkiem, gan planētai.

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv: