Image Alt

Frishi

Frishi - dabīgi svaigs aromāts!

Kā pasargāt savus mīļos no kaitīgām vielām, kas tiek izsmidzinātas gaisā?
Par šo tēmu netiek daudz runāts, lai gan teju ikkatrās mājās pēc tualetes apmeklējuma tiek izsmidzināts mākonis ar mums pašiem nesaprotamu ķīmisko savienojumu daudzumu.

Sintētiskie gaisa atsvaidzinātāji Jūsu mājā izsmidzina kaitīgu ķīmijas kokteili ar noteiktu aromātu. Pētījumi liecina*, ka tie var radīt galvassāpes, zīdaiņiem izraisīt gremošanas trakta problēmas un sāpes ausīs, bet pieaugušajiem radīt depresīvu noskaņojumu. Ilgtermiņā lietojot sintētiskus aromātus var iedzīvoties nopietnās hroniskās saslimšanās, piemēram, endokrīnās jeb hormonālās sistēmas traucējumos.

Frishi gaisa atsvaidzinātāji no Beļģijas darbojas bez propelentu gāzēm (kā freoni, propāns, butāns u.c.) un neizmantojot saspiestu gaisu – tie satur tikai 100% dabīgas augu ēteriskās eļļas un alkoholu kā konservējošo elementu. Augu ēteriskās eļļas atsvaidzina gaisu, neizdalot bīstamas ķīmiskās vielas, un darbojas kā aromterapija: mazinot stresu un uzlabojot garastāvokli.

Risinājums: nelietojiet sintētiskus aerosolus – labāk atveriet logus un pēc tam gaisā izsmidzinot Frishi, kas ne tikai piešķirs telpai fantastisku smaržu, bet arī sniegs pievienoto aromterapijas vērtību.

Biotēkas sortimentā atradīsiet smaržu katrai gaumei un garastāvoklim!
Frishi gaisa atsvaidzinātāji satur 100% dabīgas augu ēteriskās eļļas, atsvaidzina gaisu, neizdalot bīstamas ķīmiskās vielas un darbojas kā aromterapija: mazinot stresu un uzlabojot garastāvokli.
Tā kā Frishi aromāti ir ļoti koncentrēti – viens iepakojums pietiks ilgam laikam un ir lietošanā ļoti ekonomisks. Piemēram, 100ml iepakojums pietiks veselām 900 izsmidzināšanas reizēm.

Frishi gaisa atsvaidzinātājs ar eikalipta smaržu priedes, eikalipta un timiāna ēteriskās eļļas ļauj izjust patīkamu tropu meža aromātu.

Frishi gaisa atsvaidzinātājs ar lavandas smaržu satur lavandas ēterisko eļļu, kam piemīt nomierinošas īpašības. Izjūti mierpilno lavandas lauku aromātu!

Frishi gaisa atsvaidzinātājs ar citrona smaržu raisa spirgtu un rosīgu noskaņojumu, jo ir veidots no eikalipta, tropu verbenas un citona ēteriskajām eļļām.

Frishi gaisa atsvaidzinātājs ar eikalipta, piparmētras un priedes smaržu atsvaidzina, nomierina un sniedz enerģiju mierpilnai dienai.

Frishi gaisa atsvaidzinātājs ar apelsīna smaržu darbojas kā aromterapija: mazina stresu un uzlabo garastāvokli. Gardais apelsīna un atsvaidzinošais ekalipta aromāts veldzē!

Lietošana: izsmidzini telpā pēc iespējas augstāk, turot pudelīti taisni uz augšu.

Frishi gaisa atsvaidzinātājs automašīnām paredzēta tiem, kuriem netīk ķīmiskās auto “eglītes”. Eikalipta, tropu verbenas un apelsīna ēteriskās eļļas uzmundrina jautriem braucieniem ar līksmām sajūtām.

Lietošana: Lai neitralizētu nepatīkamās smakas, izsmidziniet 1-2 reizes automašīnas salonā, ja nepieciešams – arī uz paklājiņiem, bagāžniekā. Nekad nesmidziniet virs vai uz paneļa, sēdekļiem un organiskā stikla virsmām.

Elpojiet brīvāk, attīriet gaisu un baudiet Frishi gaisa atsvaidzinātāja aromātu – saskaņā ar Jūsu veselīgo un videi draudzīgo dzīvesveidu!

* Atvasinot dažādu pētījumu rezultātus: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3018511/

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv