Image Alt

GSE-Vertrieb

GSE Vertrieb: dabīgi produkti – dabiska izvēle

– „Viņi taču vitamīnus dzer saujām – no rīta un vakarā!”

– „Tas tiesa. Bet kāpēc tad mums joprojām ir tik daudz darāmā?”

Tā savas nebeidzamās vizītes pie sasirgušajiem pacientiem apsprieda Graheru pāris. Viņš, Mihaels, strādāja par veselības speciālistu, bet viņa sieva Dženifera – par ārsti. Bija deviņdesmito gadu sākums, un Vācijā zēla un plauka vitamīnu bizness, tomēr cilvēki turpināja slimot.

Graheri uzmanīgi sekoja līdzi jaunākajiem klīniskajiem pētījumiem par sintētiskajiem vitamīniem, un jo vairāk lasīja, jo nepatīkamākas lietas atklājās – ne tikai zema uzsūkšanās spēja, bet arī piesārņojums no dažādiem blakusproduktiem. Vai tad tas bija izdotās naudas vērts?

Bija skaidrs, ka ir jāatrod veids, kā panākt maksimālu uztura bagātinātāju sastāvā esošo vērtīgo vielu uzsūkšanās spēju, vienlaicīgi nekaitējot mūsu organismam. Un ko uz to atbildēja zinātnieki? Laiks atgriezties pie dabīgā!

Tā, sekojot savai pārliecībai un jaunākajām progresīvo zinātnieku atziņām, Graheri uzsāka savu uztura bagātinātāju ražošanu un 1994. gadā nodibināja uzņēmumu „GSE Vertrieb”.

„GSE Vertrieb” uztura bagātinātājos vitamīni, minerālvielas, antioksidanti, omega taukskābes u. c. aktīvās vielas, cik vien iespējams, ir iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētām izejvielām. Bioloģiskā lauksaimniecība nodrošina dabīgus augšanas apstākļus, tādejādi garantējot produkta tīrību un vērtīgo uzturvielu saglabāšanu.

Taču svarīgi ir ne vien izaudzēt labākās izejvielas, bet arī nodrošināt maksimāli efektīvu pozitīvo iedarbību uz mūsu organismu. Tādēļ sentēvu gudrību dabas vielu izaudzēšanā Graheri apvienoja ar modernākajām pārstrādes tehnoloģijām. Šādi bioloģiski izaudzētās izejvielas pārstrādes procesā simtprocentīgi saglabā un pat pastiprina savu efektivitāti, turklāt uztura bagātinātājos nav vajadzības pievienot birumu lieku palīgvielu. Rezultātā tika iegūti maksimāli dabīgi, maksimāli efektīvi un maksimāli droši preparāti, kas ātri vien tika novērtēti un iemīļoti.

Katra Graheru ģimenes uzņēmumā „GSE Vertrieb” tapusī tablete, kapsula un ekstrakts ar nekļūdīgu precizitāti pilda tai uzticēto uzdevumu – baro katru mūsu ķermeņa šūnu, dienu no dienas stiprinot mūsu veselību visdabiskākajā veidā.

“GSE Vertrieb” dabīgie uztura bagātinātāji – tā ir dabiska izvēle!

Novērtējiet un iemīļojiet šo produkciju arī Jūs!

Biotēku sortimentā atradīsiet šādus “GSE Vertrieb” uztura bagātinātājus:

AFA Alge

Uztura bagātinātājs no zilzaļās aļģes

60 tabletes / 30 g

Normālai nervu sistēmas un imunitātes darbībai.

AFA jeb Aphanizomenon Flos Aquae ir mikroaļģe, kas aug Upper Klamath saldūdens ezerā Oregonā, ASV. Ap 250 m2 lielais ezers atrodas vulkāna krāterī, 1400 m virs jūras līmeņa, un ir viens no tīrākajiem visā Ziemeļamerikā – tā ūdens atbilst dzeramā ūdens kvalitātei. Vulkāniskie ieži bagāti barojošām minerālvielām, un saulainām dienām bagātais klimats – tas viss nodrošina AFA aļģēm sevišķi labus augšanas apstākļus. Šīs tīrajā savvaļā augušās aļģes tiek ievāktas no plostiem, saudzīgi izfiltrētas, atdzesētas un izžāvētas zemās temperatūrās, lai maksimāli saglabātu visas tajās esošās uzturvielas. Ap 70% no aļģes sastāva veido olbaltumvielas, kas satur 8 neaizstājamās aminoskābes. Tā kā AFA aug saldūdenī, tā ir viena no retajām aļģēm, kas nesatur daudz joda. AFA aļģe dabiski bagāta ar B12 vitamīnu – tikai 3 tabletes nodrošina Jums visu diennaktī nepieciešamo B12 devu – 2,5μg. B12 vitamīns mūsu organismā veicina normālu nervu sistēmas un imūnsistēmas darbību, veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves un homocisteīna vielmaiņu, normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Ieteicamā diennakts deva: pa 1 tabletei 3 reizes dienā pirms ēdienreizes vai ēšanas laikā, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma.

3 tabletes satur:

B12 vitamīnu ……………………………………… 2,5 μg (100 % IDD*)

Enerģētiskā vērtība …………………………. 26 kJ/ 6 kcal

Olbaltumvielas ……………………………………. 1,1 g

Ogļhidrātus …………………………………………. 0,2 g

Taukus ……………………………………………….. 0,1 g

* IDD – no ieteicamās diennakts devas.

BIO Omega 3 Perillaöl

Uztura bagātinātājs ar bio perillas eļļu

90 kapsulas / 54 g

Normālam holesterīna līmenim asinīs un omega taukskābju līdzsvaram.

Perilla jeb šiso ir dekoratīvs un ārstniecības augs, kas pazīstama arī ar nosaukumu Ķīnas baziliks vai purpura piparmētra. No tās brūnajām, pikanti aromātiskajām sēklām iegūtā aukstā spieduma eļļa ir ārkārtīgi bagāta ar nepiesātinātajām taukskābēm. Nepiesātinātās taukskābes palīdz mūsu organismam ražot enerģiju, šūnām atjaunoties un audiem (sevišķi ādai) saglabāt elastību, kā arī uzņemt no pārtikas taukos šķīstošos vitamīnus (K, E, A un D vitamīnus). Vairāk kā 60% perillas eļļas veido omega 3 taukskābe – perillas eļļā tās ir par 10-15 % vairāk nekā linsēklu eļļā. Omega 3 jeb alfa-linolēnskābe ir neaizstājamā taukskābe – mūsu organisms to nevar izstrādāt pats un tā ir jāuzņem ar uzturu. Alfa-linolēnskābe palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs un ir labvēlīga mūsu sirds un asinsvadu sistēmai, kā arī locītavām. No omega 3 mūsu organisms veido EPS (eikozapentaēnskābi) un DHS (dokozaheksaēnskābi), kas ir svarīgas mūsu smadzeņu funkcijām un redzei. Uztura speciālistu ieteiktā poporcija omega 6 un omega 3 taukskābēm cilvēka uzturā būtu 5:1. Taču pētījumi rāda, ka praksē šī attiecība ir sākot no 10:1 līdz pat 35:1 – citiem vārdiem sakot, omega 6 tiek uzņemta par daudz, bet omega 3 – par maz. Vērtīgās omega 3, 6 un 9 taukskābes perillas eļļā ir atrodamas ideālā proporcijā, lai atjaunotu pareizu omega taukskābju līdzsvaru organismā – 60:15:15. Dienas deva – 4 kapsulas – “GSE Vertrieb” bio perillas eļļas nodrošina Jums 1200 mg omega 3 jeb alfa-linolēnskābes. Salīdzinājumā ar zivju eļļu, perillas eļļa ir izturīgāka pret oksidēšanos (bojāšanos) un tai, protams, nav arī zivju eļļai raksturīgās piegaršas. Turklāt “GSE Vertrieb” bio perilla ir piemērota arī veģetāriešiem un vegāniem. Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES (Kontroli veica: skatīt uz iepakojuma).

Ieteicamā diennakts deva: pa 2 kapsulām 2 reizes dienā pirms ēdienreizes vai ēšanas laikā, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma.

4 kapsulas satur:

Perillas sēklu eļļu ……………………………………………… 2000 mg*

tai skaitā alfa-linolēnskābi (omega 3) ………. 1200 mg

Enerģētiskā vērtība ………………………………………. 72 kJ/ 17 kcal

Olbaltumvielas ……………………………………………………… 0 g

Ogļhidrāti ………………………………………………………….. 0,85 g

Tauki ………………………………………………………………… 1,55 g

* – ieteicamā diennakts deva % nav noteikta.

BIO Spirulina

Uztura bagātinātājs no Spirulina mikroaļģes

240 tabletes pa 500 mg katra / 120 g

Sarkano asinsķermenīšu veidošanās un imūnsistēmas atbalstam.

Tiek uzskatīts, ka spirālveidīgā mikroaļģe Spirulina platensis ir viens no senākajiem zināmajiem organismiem uz mūsu planētas. Šī aļģe aug nevis jūrā, bet stipri sārmainos subtropu ezeros. Mikroaļģes spirulīnas sevišķās īpašības bija pazīstamas jau senajiem actekiem un maijiem. “GSE Vertrieb” spirulīna tiek kultivēta saskaņā ar “Naturland” (Vācijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas) bioloģiskās akvakultūras nosacījumiem, kas nozīmē – bez pesticīdiem (kā mēslojums atļauts vienīgi augu izcelsmes bio komposts), pilnībā izolētos, tīros (avota ūdens vai dzeramā ūdens tīrības kritērijiem atbilstošos) un minerālvielām bagātos ūdeņos. Ekvatora tuvums, saulainais klimats un augstā ūdens kvalitāte nodrošina spirulīnai ideālus augšanas apstākļus. Tūdaļ pēc ievākšanas spirulīna tiek filtrēta un attīrīta, saudzīgi izžāvēta un nekavējoties iepakota gaisa necaurlaidīgos konteineros. Spirulīna satur virkni vitamīnu un minerālvielu (piemēram, asinsradei svarīgo B12 vitamīnu un dzelzi), kā arī augstas kvalitātes augu olbaltumvielas ar labi sabalansētu aminoskābju spektru.

Tā kā spirulīna nesatur celulozi, tās olbaltums ir viegli sagremojams un visas spirulinā esošās uzturvielas teicami uzsūcas organismā. B12 vitamīns mūsu organismā veicina normālu nervu sistēmas un imūnsistēmas darbību, veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves un homocisteīna vielmaiņu, normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. Savukārt dzelzs veicina normālu imūnsistēmas darbību, skābekļa transportēšanu organismā, normālas kognitīvas funkcijas, veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, samazināt nogurumu un nespēku un arī piedalās šūnu dalīšanās procesā.

Uzturā dzelzs ir īpaši ieteicama topošajām māmiņām, māmiņām bērna zīdīšanas periodā, bērniem un jauniešiem organisma augšanas periodā, veģetāriešiem un vegāniem, kā arī sportiskiem un fiziski aktīviem cilvēkiem. “GSE Vertrieb” tabletēs sapresētā spirulīna īpaši atvieglo šīs vērtīgās mikroaļģes lietošanu – atšķirībā no pulveriem, nav jādomā par kādu papildus produktu iegādi veselīga kokteiļa pagatavošanai vai jāraizējas par produkta garšu. Turklāt tabletēs sapresētajai spirulīnas mikroaļģei nav pievienotas nekādas palīgvielas. Bioloģiskā akvakultūra, kontroli veica: skatīt uz iepakojuma; sertificēts arī saskaņā ar “Naturland” kritērijiem.

Ieteicamā diennakts deva: pa 4 tabletēm 3 reizes dienā pirms ēdienreizes vai ēšanas laikā, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma.

12 tabletes vidēji satur:

Dzelzi ………………………………… 4 mg ……….. 28% IDD*

B12 vitamīnu …………………….. 10 μg ………. 400% IDD*

Enerģētiskā vērtība ……….. 90 kJ / 21 kcal

Olbaltumvielas …………………… 3,4 g

Ogļhidrātus ……………………….. 1,2 g

Taukus ………………………………. 0,3 g

* IDD – no ieteicamās diennakts devas.

Urovit®

Uztura bagātinātājs no lielogu dzērvenēm Vaccinium macrocarpon

40 kapsulas pa 480 mg katra / 19 g

Urīnpūšļa veselīguma uzturēšanai.

Urovit® pagatavots no bioloģiski audzētu Ziemeļamerikas lielogu dzērveņu sulas pulvera. Kādēļ no Kanādā audzētām nevis vietējos mežos lasītām dzērvenēm? Un kāpēc tieši no sulas? Pētījumos ir pierādīts, ka Ziemeļamerikas lielogu dzērvenēm, īpaši to sulai, ir daudz spēcīgāka iedarbība nekā Eiropas dzērvenēm un tās spēj nodrošināt vērā ņemamu efektivitāti urīnpūšļa un urīnizvades sistēmas veselīguma uzturēšanā. Atšķirībā no vienkārša dzērveņu pulvera vai kaltētām dzērvenēm, sulas pulveris satur 10 reižu vairāk svarīgo aktīvo vielu – proantocianidīnus, un to iedarbību atbalsta un veicina virkne sekundāro dzērveņu sulā esošo fito vielu. Saskaņā ar Francijas Pārtikas drošības aģentūras (AFFSA) ieteikumu, lai urīnpūšļa veselīgumam sniegtu pozitīvu efektu, ik dienu vajadzētu uzņemt vismaz 36 mg proantocianidīna. Četras Urovit® kapsulas nodrošinās Jums tieši šādu proantocianidīnu daudzumu. Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES (Kontroli veica: skatīt uz iepakojuma).

Ieteicamā diennakts deva: pa 2 kapsulām 2 reizes dienā.

4 kapsulas vidēji satur:

Dzērvenes …………………………………………….. 1520 mg*

kas satur proantocianidīnu …………. 36 mg*

* ieteicamā diennakts deva pēc ES regulas par uzturvērtības un veselīguma norādēm uz pārtikas produktiem nav noteikta.

1 kapsula satur 380 mg lielogu dzērveņu ogu koncentrāta pulvera.

Nepārsniedziet uz uztura bagātinātāju iepakojuma norādīto ieteicamo diennakts devu!

Neizmantojiet uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv