Image Alt

Holle

Holle. Augstākās kvalitātes bio uzturs Jūsu mazulim

Bioteka Holle

Jau vairāk kā 70 gadus, kopš saviem pirmsākumiem, Holle ražo tikai Premium kvalitātes dabiskus produktus mazuļiem no bioloģiski audzētām izejvielām.
Šobrīd Holle piedāvājumā ir viss, kas vajadzīgs Jūsu mazuļa labsajūtai, kvalitatīvam, maksimāli dabiskam, pilnvērtīgam uzturam no dzimšanas brīža līdz 3 gadu vecumam: gan zīdaiņiem domātie piena maisījumi, gan dažādu graudu putras, gan daudzveidīgi dārzeņu un augļu biezeņi, kā arī sausiņi, cepumi un tējas.

Holle kvalitātes garantija

Holle pārtika ražota no bioloģiski un biodinamiski audzētām izejvielām. Tas nozīmē:
– dabisku, ciklisku kultivēšanu bez vardarbīgas dzīvnieku, augsnes vai vides ekspluatēšanas
– vienmēr priekšroka dota kvalitātei, nevis kvantitātei
– bioloģiskā daudzveidība, nevis monokultūras
– dzīvnieki tiek turēti to dabiskajā vidē
– netiek pieļauta hormonu vai augšanas stimulatoru lietošana dzīvniekiem
– mēslošanai izmantots dabiskais komposts, nevis minerālmēsli
– netiek izmantoti jebkādi ķīmiskie mēslojumi vai insekticīdi
– produktu apstrādē un pārstrādē netiek izmantotas vai pievienotas nekādas ķīmiskās piedevas, piemēram, konservanti.
Uz jebkuru Holle produktu attiecināmi arī šādi kritēriji:
– garantēts, ka nesatur un nav izmantoti ģenētiski modificēti organismi vai sastāvdaļas
– nav pievienota galda sāls
– nav hidrogenizēti tauki
– nav pievienoti aromatizētāji, krāsvielas un konservanti

Bioloģiskās vai biodinamiskās (Demeter) lauksaimniecības emblēma un sertifikācijas numurs uz iepakojuma garantē visaptverošu kvalitātes kontroli: pārbaudīts un kontrolēts tiek pilnīgi viss – audzēšana, izejvielas, transportēšana, uzglabāšana, pārstrāde un gala produkts; tādejādi padarot visu procesu maksimāli caurredzamu un nodrošinot visakurātāko standartu ievērošanu ikvienā ražošanas posmā.

Kad vien tas iespējams, Holle izmanto biodinamiski audzētas izejvielas. Biodinamiskā jeb Demeter lauksaimniecība papildus bioloģiskās saimniekošanas nosacījumiem, kā, piemēram, izvairīšanās no ķimikāliju lietošanas, ņem vērā daudz vairāk specifisku faktoru. Demeter zemnieki uzlūko fermu kā vienotu dzīvu organismu ar tam raksturīgiem dabiskajiem cikliem. Pārtika mājlopiem izaug pašā fermā, savukārt lopi nodrošina augsni ar mēslojumu, lai tajā atkal varētu augt augi pārtikai. Komposts tiek bagātināts ar dažādām vērtīgām organiskām piedevām, piemēram, ārstniecības augiem. Sēklas tiek diedzētas un sētas katram auga veidam atbilstošā Mēness vai citā tamlīdzīgā bioloģiskā cikla fāzē. Šādi audzēti augi iegūst īpašu enerģiju, spēku un vitalitāti. Sīkāku informāciju atradīsiet: www.demeter.net 

Holle graudaugu putru unikālās īpašības 

Holle bioloģiskās putras gatavotas bez cukura, no veseliem graudiem – ieskaitot dīgstu un grauda apvalku. Tas ļauj saglabāt pilnu grauda uzturvērtību – olbaltumvielas, taukus, minerālvielas, vitamīnus, kā arī augstvērtīgās šķiedrvielas.

Vienlaikus putras ir viegli sagremojamas pat zīdaiņa gremošanas sistēmai, pateicoties unikālajam ražošanas procesam. Uzmanīgi un stingrā kontrolē pielietojot karstumu un mitrumu, daļēji tiek sašķelta ciete un graudi tiek pārstrādāti viegli šķīstošās pārslās. Tas nodrošina, ka mazulis var viegli sagremot pilngraudu produktus, asimilējot enerģiju un vitalitāti, ko dod ikviena Holle organiskā pilngraudu putra.
Pievienojot putrām citas sastāvdaļas – pienu, augļus, dārzeņus vai Holle piena maisījumus – tās var viegli pielāgot gan Jūsu mazuļa gaumei, gan vecuma vajadzībām. Precīzas receptes atradīsiet uz putru iepakojuma.

Holle putru sortimentā ir trīs putras, kas nesatur glutēnu un satur tikai vienu labības veidu: Holle rīsu putra, Holle prosas putra un Holle prosas putra ar āboliem un bumbieriem.
Sekojošas putras nesatur kviešus: Holle plēkšņu kviešu putra, Holle auzu putra, Holle 3-graudu putra un Holle Babymuesli putra.
Holle mannas putra satur kviešus.

Holle iesaka sākt ar vienu labības veidu saturošajām putrām. Tādejādi Jūs varēsiet novērot bērna organisma reakciju uz katru no graudu veidiem un individuālas nepanesamības gadījumā zināsiet, no kāda labības veida nepieciešams izvairīties.
Celiakijas gadījumā izvēlieties glutēnu nesaturošus graudus: rīsus, prosu, kukurūzu.
Kviešu nepanesamības gadījumā lietojiet kviešus nesaturošās putras.

Ātrai pagatavošanai Holle piedāvā trīs dažādas putras ar pienu, kas piemērotas mazuļiem no 4 mēnešu vecuma kā papildus ēdiens. Šīm piena putrām ir maiga garša, kas mazuļiem patīk, tās ir sātīgas un viegli sagremojamas.
Piena putras var gatavot arī no jebkuras Holle putras, pievienojot svaigu pilnpienu (vēlams – no bioloģiskās vai biodinamiskās lauksaimniecības), mātes pienu vai mākslīgos piena maisījumus.
Lietojot svaigu govs pienu, ieteicams pievienot 1 tējk. augļu vai dārzeņu sulas, lai nodrošinātu vitamīnus. Tā kā govs piens satur vairāk olbaltumvielu un minerālvielu kā mātes piens, līdz mazuļa pirmo 6 mēnešu vecumam piens jāatšķaida ar ūdeni proporcijā 1:1, jo zīdaiņa nieres vēl nav pilnībā attīstījušās un šāda pārmērīga slodze var būt tām kaitīga. Tā kā svaigs, atšķaidīts govs piens, atšķirībā no mātes piena, nesatur zīdainim vajadzīgās taukskābes pietiekamā daudzumā, pirmajos 6 mazuļa dzīves mēnešos, gatavojot putras, tām ir nepieciešams pievienot aukstā spieduma saulespuķu vai rapšu eļļu – tā nodrošinās mazulim taukskābes, it īpaši linolskābi, un taukos šķīstošos vitamīnus, kā arī palīdzēs stiprināt zīdaiņa imūnsistēmu un ļaus mazulim ilgāku laiku justies paēdušam.
Izmantojot mākslīgos piena maisījumus vai mātes pienu, nekādas papildus sastāvdaļas pievienot nevajag.
Izmantojot mātes pienu putru pagatavošanai, to nedrīkst karsēt vairāk kā 40-45°C, lai neietu zudumā vērtīgās uzturvielas. Tā kā mātes piens satur salīdzinoši daudz tauku, pieredze rāda, ka putra īsu brīdi pēc pagatavošanas mēdz palikt šķidra, tomēr šīs konsistences izmaiņas neietekmē putras kvalitāti. Lai no tā izvairītos, sadaliet paredzēto mātes piena un putras daudzumu uz pusēm un gatavojiet divos paņēmienos.
Sīkākas receptes atradīsiet uz Holle putru iepakojuma.

Holle biezeņi – sabalansēti un daudzveidīgi

Kas dara Holle biezeņus īpašus?
– Bioloģiski/biodinamiski audzētas izejvielas, ciktāl tas iespējams
– Tikai dabiski sastāvdaļās esoši vitamīni, minerāli, mikroelementi, proteīni – nesatur sintētiskas, izolētas, mākslīgi pievienotas uzturvielas.
– Pilngraudu labības nodrošina šķiedrvielas, kas dabiski regulē Jūsu mazuļa gremošanas procesu
– Nesatur piena proteīnus
– Nav pievienota sāls
– Nav izmantoti biezinātāji
– Plašs sortiments, dažādas konsistences – zīdaiņiem: viendabīgi, ļoti viegli sagremojami biezenīši, junioriem – ar gabaliņiem, lai veicinātu košļāšanu.

Pirmajai cietajai barībai Jūsu bērna dzīvē (apmēram pēc 4 mēnešu vecuma) vajadzētu būt dārzeņu biezenim. Burkāni ir saldi un maigi un tādēļ, iespējams, ir labākais dārzenis, ar ko sākt. Pārmaiņus variet dot arī pastinakus vai ķirbi ar rīsiem. Pirmajās divās nedēļās dodiet bērnam dažas karotes pašu gatavota burkānu biezeņa vai Holle burkānu biezeņa un pakāpeniski palieliniet devu līdz 190 g.
Ieteicams pievienot 2 tējk. saulespuķu eļļas katrai 190g burciņai biezeņa. Tāpat ieteicams, sākot piebarot bērnu, lietot plastmasas karoti, nevis auksto metāla ēdamrīku.

Ir svarīgi ieviest jaunus produktus ēdienkartē pa vienam – tā Jūs redzēsiet, kā mazulis reaģē uz katru jaunu sastāvdaļu. Ja Jūsu mazulis labi panes burkānu maltīti, nākamo variet dot, piemēram, kartupeli. Šādā veidā Jūs varēsiet nākamo 2 mēnešu laikā iepazīstināt bērniņu ar pilnu Holle dārzeņu biezeņu spektru. Lai uzturs būtu pilnvērtīgs, dārzeņu biezeņus var lietot kopā ar Holle putrām. Iemaisiet 2 ēdamkarotes jebkuras Holle putras dārzeņu biezenī un pievienojiet 2 tējkarotes saulespuķu eļļas.
Nākamais ēdiena veids, ko jāievieš Jūsu bērna ēdienkartē (apmēram pēc 5 mēnešu vecuma), ir augļu putra bez piena. Ar to bērnu vajadzētu barot pēcpusdienas zīdīšanas/piena maisījuma vietā. Sākotnēji ieteicams ābolu, bumbieru, banānu vai persiku biezenis. Eksotiskie augļi, kā arī dažādu augļu maisījums, nevajadzētu lietot, pirms iepriekšminētie četri augļu veidi nav pilnībā ieviesti ēdienkartē.
Pēc 7 mēnešu vecuma var sākt dot bērnam barību ar gabaliņiem. Graudu putras ar dārzeņiem var būt graudainākas struktūras, biezākas, un augļu putras var saturēt mazus augļu gabaliņus. Šādas konsistences ēdiens stimulēs mazuļa košļāšanas iemaņu attīstību. Holle Junior biezeņi nodrošinās šīm vajadzībām atbilstošu ēdienu, palīdzot pieradināt mazuli pie maltītēm, kuras ēd visa pārējā ģimene.

Holle Organic Baby Spelt Rusks – plēkšņu kviešu sausiņi – izgatavoti no augstākās kvalitātes izejvielām, izmantojot dabisku raugu un jūras sāli. Tiem ir maiga garša, sausiņi nav saldināti un nesatur potenciāli alergēnas sastāvdaļas, kā olas, piena proteīni un kvieši. Pateicoties tam, tie ir ideāli mazuļiem jau no 6 mēnešu vecuma. Tie piemēroti skrubināšanai un košļāšanai, tādejādi palīdzot stiprināt un attīstīt par košļāšanu atbildīgos un žokļu muskuļus. No sausiņiem var pagatavot garšīgu sausiņu putru.

Holle Organic Baby Spelt Biscuits – plēkšņu kviešu cepumi – cepti no augstas kvalitātes Demeter plēkšņu kviešu miltiem un labākā Demeter sviesta, bez olām. Holle cepumos kristāliskā cukura vietā apzināti izmantota rīsu melase – gan veselīgāk, gan maigāka, mazuļiem piemērotāka garša. Cepumi ir perfekts našķis Jūsu mazulim pēc 6 mēnešu vecuma, kad vēlaties viņu palutināt ar ko īpašu.

Holle Organic Baby tēja piemērota zīdaiņiem no 2 nedēļu vecuma. Tai ir nomierinoša, relaksējoša iedarbība, pateicoties sastāvā esošajiem rūpīgi izvēlētajiem augiem: bioloģiski izaudzētiem fenhelim, anīsa sēklām, ķimenēm un kumelītēm. Tēja ir garšīga un labvēlīgās iedarbības dēļ ieteicama arī lielākiem bērniem.

Holle augu eļļa pievienošanai maltītēm zīdaiņiem no 4 mēnešu vecuma – gatavota no labākajām un kvalitatīvākajām aukstā spieduma Eiropā biodinamiski audzētu augu eļļām. Tās nodrošina mazulim enerģiju, vērtīgas nepieciešamās taukskābes, palīdz uzņemt taukos šķīstošos vitamīnus. Kaņepju eļļa bagāta ar reti sastopamo gamma-linolēnskābi, kuru satur arī mātes piens.
Pievienojiet šo eļļu mazuļa dārzeņu vai augļu maltītēm vai biezenīšiem burciņās: 1-2 tējk. eļļas uz 200g putras.
Sastāvdaļas: rapšu eļļa 50%, saulespuķu eļļa 45%, kaņepju eļļa 5%

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv