Image Alt

iChoc

Vegāniskās iChoc šokolādes

Piena šokolāde, kas piemērota vegāniem? Tieši tā!
iChoc ir veidotas uz rīsu piena bāzes un piemērotas cilvēkiem ar laktozes nepanesamību, vegāniem, veģetāriešiem un visiem, kas mīl šokolādi!

Tās ir sabalansēti saldas un maigi krēmīgas piena šokolādes, kas liegi kūst uz mēles. Ar saldiem kraukšķiem, kakao cepumu gabaliņiem, lazdu riekstiem, mandelēm un apelsīnu skaidiņām. Par iChoc šokolādēm sajūsminās visi!
iChoc Super Nut gaišā šokolāde ar viegli apgrauzdētiem lazdu riekstiem, piena šokolādē no rīsu dzēriena ar vilinošo Burbonas vaniļu.

iChoc šokolāde ar mandelēm un apelsīniem – kraukšķīgas, grauzdētas mandeles ar sulīgiem apelsīnu gabaliņiem, rīsu piena šokolādē.

iChoc baltā šokolāde bez piena ir debešķīgi krēmīga baltā šokolāde ar lazdu riekstu kraukšķiem un aromātisku Burbona vaniļu.

iChoc baltā Burbona vaniļas šokolāde nav aprakstāma, to ir jānogaršo! Veidota bez piena ar spēcīgu īstās – Burbona vaniļas garšas noti.

iChoc šokolāde ar cepumu kraukšķiem no kakao, rīsa piena šokolādē ar Burbonas vaniļu.

Iesakām nogaršot visus iChoc šokolādes veidus, lai iepazītos ar visām fantastiskajām garšām, kas gatavotas no rūpīgi izvēlētām kakao pupiņām ar variācijām, kas iepriecinās jebkura gardēža vēlmes.
Perfekta šokolāde bez piena!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv