Image Alt

Khadi

Khadi. Matu kopšana

Krāšņi tērpi, dziesmas un dejas, un… neticami kopti, spīdīgi mati – tas viss nāk prātā, izdzirdot vārdu “Bolivuda”. Kurš gan no mums nesapņo iegūt tādus matus kā indiešu aktieriem Bolivudas filmās? Khadi matu kopšanas līdzekļi palīdzēs Jums šo sapni īstenot!

Dabīgam skaistumam ķīmija ir sveša, turklāt indiešu tradicionālā matu kopšana ir cieši saistīta ar pasaules senāko zinātni – Ājurvēdu. Khadi kosmētika ir izstrādāta saskaņā ar Ājurvēdas gadu tūkstošos pārbaudītajām atziņām par iedarbīgu augu ekstraktu izgatavošanu, dabīgu skaistumu un veselību.

Tradicionāli Ājurvēdas kosmētikā izmantotie augi matu kopšanai un krāsošanai savu uzdevumu pilda tik nepārspējami labi, ka tos šim mērķim turpinām izmantot arī mūsdienās. Lai nodrošinātu maksimāli precīzu pārstrādes metožu ievērošanu, Khadi kosmētika tiek ražota Ājurvēdas dzimtenē Indijā, un tās atbilstība augstajām vācu kvalitātes un BDIH sertifikāta prasībām klientiem garantē maksimālu kosmētikas efektivitāti.

Khadi kosmētika:

• iedarbīgas formulas, kas izstrādātas, precīzi ievērojot Ājurvēdas atziņas;

• veidota no organiskām augu eļļām un savvaļā vāktiem ājurvēdiskajiem augiem, kurus Indijas vietējie iedzīvotāji ievākuši ar rokām, dabai draudzīgā veidā. Sadarbībā ar izejvielu un produktu ražotājiem vienmēr tiek ievēroti godīgās tirdzniecības principi, turklāt netiek izmantots bērnu darbs;

• BDIH sertificēti, dabīgi sastāvi – nesatur sintētiskus konservantus, minerāleļļas, silikonu, sulfātus, alkoholu, mākslīgas krāsvielas un smaržvielas. Nav testēta uz dzīvniekiem;

Khadi matu kopšanas produktu klāstā ietilpst 100% augu izcelsmes matu krāsas, kopjoši šampūni un matu eļļas.

Khadi matu krāsas

Khadi matu krāsas ir ilgnoturīgas, 100% augu izcelsmes pulverveida krāsas, kas matiem ne tikai piešķir intensīvu, dabīgu toni, bet vienlaicīgi sniedz arī intensīvu kopšanu – ar katru krāsošanas reizi tos padarot spēcīgākus, veselīgākus, kuplākus un mirdzošākus.

Khadi matu krāsu sastāvā ir tikai un vienīgi pulverizēti augi – tās nesatur ķīmiskas piedevas, konservantus un krāsas pastiprinātājus. Turklāt stingrās ražošanas kvalitātes prasības garantē izejvielu maksimālu tīrību un līdz ar to – arī efektivitāti. Matu krāsu pamatā ir krāsojošie augi – henna un indigo jeb basma, kurus papildina matus kopjošu augu izlase – to skaitā kondicionējošais šikakai jeb zīda akācija, antioksidantiem bagātā amla jeb Indijas ērkšķoga, kas kopj galvas ādu, kavē matu izkrišanu un nodrošina matu spīdumu, galvas ādas veselīgumu veicinošais nīms jeb Indijas tējas koks, kas neļauj veidoties blaugznām, matu taukošanos līdzsvarojošais sandalkoks un lodhra, matu saknes stiprinošais brahmi, kā arī jatropha un bhringaraj, kas veicina biezu un veselīgu matu augšanu u. c. ājurvēdiskie augi.

Biotēkās atradīsiet Khadi sarkano un brūno toņu variācijas, kā arī melnu matu krāsu un bezkrāsaino hennu, kas noderēs matu stiprināšanai. Pēc krāsošanas iegūtais tonis lielā mērā būs atkarīgs no Jūsu dabīgās matu krāsas un līdz ar to – vienmēr būs unikāls. Krāsojuma rezultātu ietekmēs gan matu sākotnējā krāsa, struktūra, stāvoklis, garums un biezums, gan krāsas iedarbības laikā saglabātais siltums un krāsošanas ilgums. Turklāt, sekojot iepakojumā pievienotajai instrukcijai un krāsojot matus divos posmos, tās būs piemērotas arī sirmiem matiem. Ieteicamais krāsas iedarbības laiks ir no 30 minūtēm līdz pat 2 stundām. Tā kā Khadi matu krāsas ir ilgnoturīgas, pirms visu matu krāsošanas tās ir ieteicams izmēģināt uz atsevišķām matu šķipsnām, tās nokrāsojot atbilstoši pievienotajai lietošanas instrukcijai – lai pārliecinātos, ka iegūstamais rezultāts atbilst Jūsu vēlmēm. Khadi matu krāsas ir iespējams arī jaukt savā starpā, tā iegūstot īpaši individuālu krāsojumu.

Jūsu ievērībai! Lai iegūtu plānoto rezultātu, visas Khadi matu krāsas, kuru sastāvā ir indigo jeb basma, ir jāiejauc 50℃ siltā ūdenī. Ja ūdens temperatūra būs augstāka, indigo neitralizēsies, līdz ar to krāsojums neatbildīs uz iepakojuma norādītajam, un Jūs iegūsiet sarkanīgu toni. Savukārt, iejaucot sarkanos toņus pēc iespējas karstākā ūdenī, Jūs iegūsiet spilgtāku toni.

Biotēkās atradīsiet šādus Khadi matu krāsu toņus:

• Light Brown – sarkanīgs, gaiši brūns tonis,

• Natural Hazel – riekstu brūns tonis,

• Dark Brown – tumši brūns tonis,

• Black – brūni melns tonis,

• Pure Indigo – intensīvi melns tonis,

• Pure Henna – sarkans tonis,

• Henna, Amla & Jatropha – sarkans tonis,

• Henna & Amla (metāla kārbā) – tumšāks sarkans tonis.

Biotēkās pieejama arī Khadi bezkrāsainā henna jeb kasija (Cassia obovata), kas darbojas kā dabīgs matu kondicionieris. Ar kasiju Jūs varat piešķirt zeltainu toni sirmiem vai ļoti gaišiem matiem, kā arī lietot, lai atjaunotu jebkura toņa matu struktūru, ieskaitot ķīmiski bojātus un balinātus matus. Gaišos un sirmos matos šo matu kopšanas līdzekli nevajadzētu turēt ilgāk par 15 minūtēm.

Sīkāka matu krāsas instrukcija, kā arī dušas cepurīte un vienreiz lietojamie plastmasas cimdi atrodami katrā Khadi matu krāsas iepakojumā.

Matu kopšana ar Khadi šampūniem palīdzēs saglabāt krāsotu matu toni.

Khadi šampūni

Khadi aizsargājošie un kondicionējošie šampūni satur maigas, no kokosriekstu bāzes veidotas attīrošās vielas, atjaunojošos saldo mandeļu un kviešu proteīnus, kā arī 20% pēc Ājurvēdas tradīcijām iegūtas augu ēteriskās eļļas un ekstraktus, kas, ievērojot to mijiedarbību, sastāvam pievienoti noteiktā proporcijā, lai sniegtu vislabāko kopjošo rezultātu.

Saldo mandeļu un kviešu proteīni aizpilda bojātās vietas matu struktūrā, tos pakāpeniski atjaunojot un padarot izturīgus pret lūšanu un karstuma iedarbību. Khadi Rose šampūna sastāvā, kas īpaši paredzēts bojātu un sausu matu stāvokļa uzlabošanai, papildus ir pievienota dabīgu keramīdu saturošā rīsu kliju eļļa un skvalāns, kas īpaši palīdz atjaunot no pārmērīgas karstuma iedarbības, ķīmiskas krāsošanas un ilgviļņošanas cietušus matus.

Khadi šampūnu pH līmenis ir viegli skābāks par matu un galvas ādas dabīgo skābju-sārmu līmeni. Tā ietekmē tiek nogludinātas matu šķiedras, mati kļūst izturīgāki pret bojājumiem un spēj labāk saglabāt savu dabīgo mitruma līmeni, līdz ar to nodrošinot labāku aizsardzību arī krāsotiem matiem.

Ājurvēdiskās, bioloģiski sertificētās ēteriskās eļļas šampūnu sastāvā ir pievienotas ne tikai to patīkamā aromāta dēļ – tās piedalās arī galvas ādas kopšanā, to tonizējot un attīrot, līdzsvarojot taukvielu izdalīšanos un stiprinot matu saknes, kā arī pilda afrodizējošu, relaksējošu vai arī uzmundrinošu funkciju un spēj mazināt saspringumu, bezmiegu un pat galvassāpes.

Galvas ādas veselīguma uzturēšanai katra Khadi šampūna sastāvā papildus ir iekļauta arī antibakteriālā nīma eļļa un cinka karbonskābes sāls – cinka PCA.

Nesatur sulfātus, alkoholu, mākslīgas krāsvielas un smaržvielas, silikonus, parafīnu un minerāleļļas.

Biotēkās atradīsiet šādus Khadi šampūnus:

• Nutgrass – normāliem, taukainiem matiem.

Aizkavē matu taukošanos, normalizē, attīra un tonizē taukainu galvas ādu, piešķir matiem spīdumu un apjomu visas dienas garumā. Apelsīna, citrona un mandarīna ēterisko eļļu aromāts atbrīvo no satraukuma un nemiera.

• Rose – bojātiem un sausiem matiem.

Uzlabo bojātu matu stāvokli, atjauno lipīdu kārtiņu, mitruma līmeni un matu elastību, atdzīvina sausus, bojātus un nespodrus matus, aizsargā matus veidošanas laikā. Neroli (rūgtā apelsīna ziedu) ēteriskās eļļas relaksējošais aromāts piešķir pārliecību un mazina nervozitāti.

• Amla – visiem matu tipiem.

Padara matus mirdzošus, piešķir tiem noturīgu apjomu un dabīgu elastību arī plāniem, nedzīviem, pieplakušiem matiem. Ilang-ilang ēteriskās eļļas aromāts atbrīvo no spriedzes un stresa, kā arī paaugstina pašapziņu.

Regulāri attīrot matus ar Khadi šampūniem un tos divas reizes nedēļā palutinot ar Khadi kopjošajām matu eļļām, papildus kondicionieris matiem nebūs nepieciešams.

Khadi matu eļļas

Khadi intensīvi kopjošo matu eļļu sastāvā iekļautas tikai dabīgas ājurvēdisko augu eļļas un ekstrakti, kas īpaši atlasīti matu un galvas ādas stāvokļa uzlabošanai. Matu eļļas iemasē matos un galvas ādā un pēc 30 minūtēm vai ilgāka laika izmazgā ar šampūnu. Siltuma nodrošināšana matu eļļas iedarbības laikā, matus aptinot ar dvieli, pastiprinās to kopjošo iedarbību.

Biotēkās atradīsiet šādas Khadi matu eļļas:

• Amla Hair Oil – barojoša, atjaunojoša un aizsargājoša, mazina matu izkrišanu, atjauno plānus, nedzīvus un nespodrus matus, stiprina tos jau pie saknēm un novērš galvas ādas kairinājumu.

• Vitalising Hair Oil – stimulē matu augšanu, stiprina to struktūru un saknes, novērš priekšlaicīgu matu sirmošanu un lūšanu, blauznu veidošanos, kā arī atjauno sausus matu galus.

• Balsam Hair Oil – ierobežo blaugznu veidošanos, niezi, galvas ādas plēkšņošanos, mazina sezonāla rakstura galvas ādas problēmu radītu diskomfortu, attīra galvas ādu, kā arī mazina matu taukošanos.

Khadi un Biotēka novēl Jums iegūt tikpat skaistus matus kā indiešu aktieriem Bolivudas filmās!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv