Image Alt

Logona Baby

Zīdaiņa pūriņā – kumelītes un kliņģerītes no Logona Calendula.

Priecīgs un reizē atbildības pilns ir brīdis, kad jaundzimušajam mazulim jāsarūpē pūriņš.

Lai māmiņas pilnībā varētu izbaudīt prieku par mazās dzīvībiņas nākšanu pasaulē, atbildību par pūriņam nepieciešamo kopšanas līdzekļu kvalitāti uzņēmusies vācu ekokosmētika Logona, ražotnes laboratorijā zinātnieku virsvadībā izstrādājot kopšanas līdzekļu sēriju, kas piemērota tieši zīdaiņu maigajai ādiņai.

Logona pūriņā likusi laikos pārbaudītu tautas pieredzi un zinātniskus pētījumus. Omītes un zinātnieki ir vienisprātis – piemērotākās ārstniecības zālītes maigās zīdaiņa ādas kopšanai ir kliņģerītes un kumelītes.
Kliņģerītes remdē un mīkstina ādu, savukārt kumelītes nomierina un aizsargā.Līdz 4 gadu vecumam bērniņa jutīgā āda vēl tikai mācās veidot pati savu dabisko aizsardzību – pH līmeni, tauku un raga slānīti. Kumelītes un kliņģerītes palīdz ādai nostiprināties un kļūt „patstāvīgai” – tādai, kas spējīga pati sevi aizsargāt un atjaunoties.
Logona zīdaiņu ķermeņa kopšanas līdzekļu pūriņš gatavots no ekoloģiski audzētu augu eļļām un ekstraktiem. Visi līdzekļi ir klīniski pārbaudīti, lai novērstu mazāko alerģiju risku – tajos nav ne grama sintētisku konservantu, mākslīgu krāsvielu vai aromatizētāju.Maigai ikdienas vannošanai – Calendula Kliņģerīšu vannas putas mazuļiem  liegi attīra plāno ādiņu, nesausinot to. Ar šo līdzekli var gan maigi mazgāt mazuļa galvas ādu, gan vannoties, gan apmazgāt dupsīti. Ar šo vienu līdzekli pietiks, kamēr atradīsieties dzemdību namā.Smalko matiņu un galvas ādas mazgāšanai – Calendula Kliņģerīšu šampūns mazuļiem . Vismaigākās mazgājošās vielas attīra mazuļa matiņus un galvas ādu, nekožot actiņās. Kumelītes, kliņģerītes un mandeļu eļļa mīkstina un mitrina ādu, palīdzot atbrīvoties no dzeltenīgās piena krevelītes galvas ādā.Saudzīgai maigās ādiņas kopšanai, mitrināšanai un masāžai- Calendula Eļļa ķermeņa kopšanai mazuļiem ar kliņģerītēm noder gan ādas krociņu attīrīšanai, gan maigās ādiņas pabarošanai un remdēšanai, gan vieglai masāžai, kad mazulītis tiek izvingrināts. Mandeļu un hohoba eļļas, kas bagātinātas ar kumelīšu un kliņģerīšu ekstraktiem, ātri iesūcas ādā un patīkami smaržo.Ikdienas kopšanai un aizsardzībai – Calendula Body Lotion Kliņģerīšu ķermeņa losjons mazuļiem lieti noder pēc ikvakara vannošanās. Vieglās tekstūras losjons ar šī un kakao sviestiem bagātīgi mitrina un aizsargā, kamēr kliņģerīšu ekstrakts, hohoba un mandeļu eļļas aizsargā un līdzsvaro vēl nenobriedušās ādiņas pH līmeni.

Intensīvākai zīdaiņu ādas kopšanai Calendula Moisture Cream Mitrinošs kliņģerīšu krēms mazuļiem remdē un atjauno bojātu ādu. Rūpīgi izstrādātā krēma formula vienlīdz labi noder gan apsārtušu vaidziņu, gan apsārtuša dupīša kopšanai.

Pūriņš mazulītim gatavs! Maigajai zīdainīša ādiņai sarūpēta vissaudzīgākā kopšana, bet Jums kā māmiņai – mierīgs prāts, ka mazulītim ticis vislabākais!

Sarūpējot higiēnai un vannas procedūrām nepieciešamās lietas, atcerieties, ka nepieciešama arī ērta vanniņa vai lielāka mazgājamā bļoda, termometrs ūdens temperatūras noteikšanai, pelddvielis un vairāki mazi dvielīši, speciālas šķērītes ar noapaļotiem galiem nadziņu apkopšanai, kā arī matu suka ar maigiem, dabīga materiāla sariņiem.

Esi sveicināts lielajā pasaulē, mazulīt! Lai vecāku mīlestība un atbildīgās rūpes palīdz Tev izaugt lielam, stipram un veselam!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv