Masmi Baby

Kamēr māmiņa gādā par mazuli, Masmi rūpējas par māmiņām.

Ilgi gaidītais brīdis ir klāt – jūsu bērniņš ir nācis pasaulē! Jūs esat paveikusi skaistu un grūtu darbu, bet jūsu organismam vēl jāatgūstas pēc dzemdībām.

Pēcdzemdību periodā Jums nepieciešama īpaši rūpīga higiēna, jo maksts flora tikai pakāpeniski atgriežas normālā stāvoklī un dzemdes kakls vēl nav pilnībā noslēdzies, un nespēj pilnībā veikt savu aizsargājošo funkciju.

Masmi higiēniskās pēcdzemdību paketes no kokvilnas ir hipoalergēnas, elpojošas un labi uzsūc mitrumu, nesausinot ādu (kas īpaši svarīgi ir pēcdzemdību periodā, kad strauja hormonu krituma dēļ var novērot maksts sausumu). Masmi paketēm ir īpašas struktūras virsslānis, kas novērš šķiedru pielipšanu, un uzsūcošs, mīksts un gaisīgs iekšslānis. 100% dabīgā materiāla paketes neizmaina maksts gļotādas ph līmeni, nesatur superabsorbentus, smaržvielas, viskozi, celulozi un nav balinātas ar hloru vai dioksīnu.

Bērniņa zīdīšanas laikā īpaši jāaprūpē un jālolo arī krūtis. Masmi kokvilnas krūštura ieliktnīši barojošām māmiņām mīksti un maigi pieguļas krūtīm, kas īpaši svarīgi ir brīžos, kad krūšu gali ir sāpīgi un saplaisājuši. Krūts ieliktnīšiem ir anatomiska forma, tāpēc tie ir neredzami zem veļas. Līmējošs fiksators novērš ieliktnīša slīdēšanu.

Un vēl – ir mazuļi, kuri ir ļoti jutīgi pret dažādām skaņām. Māmiņas stāstījušas, ka mazulis var pamosties pat no krūšturu ieliktnīša čaukstēšanas. Tik dzirdīgiem bērniņiem Masmi ieliktnīši ir kā radīti, jo ir ne tikai elpojoši un hipoalerģiski, bet arī „uzvedas klusu”!

Masmi – dabiskas rūpes par jaunajām māmiņām!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā bio.lv