Masmi ekoloģiski

Masmi

Masmi – ekoloģiska izvēle intīmajai higiēnai!

Vai Tu joprojām lieto balinātas plastmasas ieliktnīšus un tamponus?
Parasti tos izgatavo no polietilēna un tie sairst aptuveni pēc 200 gadiem. Alternatīva ir ekoloģiskās paketes un tamponi, kas tiek izgatavoti no kukurūzas cietes vai kokvilnas un dabā pārstrādājas 6-8 nedēļu laikā. Tie ir tikpat ērti lietojami un daudz saprotošāki pret dabu.

Masmi specializējas dabīgu kokvilnas higiēnas preču ražošanā sievietēm. Produkti ir ICEA un GOTS sertificēti, kā arī ir hipoalerģiski. Masmi ražošanai netiek izcirsti koki, visi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.

Masmi produkti ir izgatavoti no dabiskas un ekoloģiskas kokvilnas. Tie nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: tikai tīra kokvilna gan virskārtā, gan pildījumā. Blīvi austas virskārtiņas un stingri presēta iekškārta nodrošina ieliktnīšu, pakešu un tamponu uzsūktspēju.

Masmi:
ir ādai, veselībai un dabai tīkami,
ir elpojoši,
nesausina,
neizjauc gļotādu dabisko pH līmeni,
ir anatomiski pielāgotas formas,
ir hipoalerģiski.

Testos, vērtējot uzsūktspējas kapacitāti, Masmi paketes uzrādījušas līdzvērtīgus rezultātus kā citas dabisko materiālu paketes. Masmi atšķiras ar to, ka nesatur vielas, kas pārvērš šķidrumu želejā.

Biotēkas sortimentā atradīsiet:

Tamponus ar 3 dažādām uzsūktspējām – “Regular”, “Super’’, “Superplus”;
Dienas paketes un nakts paketes;
Dažādus biksīšu ieliktnīšus – pielāgojamus, lielāka izmēra, atsevišķi iepakotus un īpaši plānus;
Pēcdzemdību paketes un pēcdzemdību krūštura ieliktnīšus;
Mitrās salvetes intīmajai higiēnai;
Kosmētiskos vates kociņus;
Kosmētiskās vates plāksnītes;
Menstruālās piltuves – 3 dažādu izmēru.

Mensturālā piltuve ir dabai un maciņam draudzīgākā alternatīva paketēm un tamponiem, jo nerodas atkritumi un viena piltuve kalpo gadiem ilgi. To var lietot gan dienā, gan naktī, gan arī sportojot un peldot. Pareizi lietojot piltuvi, tā nav jūtama un nodrošina pilnīgu aizsardzību. Piltuvi var neiztukšot līdz pat 12h (protams, atkarībā no nepieciešamības). Tā ir gatavota no medicīniska termoplastiskā elastomēra (TPE), – nesatur BPA jeb bisfenolu, silikonu, lateksu un dzīvnieku izcelsmes produktus, ir otrreiz pārstrādājama, mīksta un elastīga.

Pieejami 3 dažādi izmēri:
S – sievietēm līdz 18.g.v.
M – sievietēm 18. – 25.g.v., kuras nav dzemdējušas
L – sievietēm pēc 25.g.v., vai tām, kuras ir dzemdējušas
Detalizēta menstruālās piltuves lietošanas instrukcija atrodama šeit:

Masmi ir pieejami Biotēkas veikalos un www.BIO.lv.

Masmi – dabīgi loģiska izvēle Jūsu intīmajai higiēnai!

Kamēr māmiņa gādā par mazuli, Masmi rūpējas par māmiņām.

Ilgi gaidītais brīdis ir klāt – jūsu bērniņš ir nācis pasaulē! Jūs esat paveikusi skaistu un grūtu darbu, bet jūsu organismam vēl jāatgūstas pēc dzemdībām.

Pēcdzemdību periodā Jums nepieciešama īpaši rūpīga higiēna, jo maksts flora tikai pakāpeniski atgriežas normālā stāvoklī un dzemdes kakls vēl nav pilnībā noslēdzies, un nespēj pilnībā veikt savu aizsargājošo funkciju.

Masmi higiēniskās pēcdzemdību paketes no kokvilnas ir hipoalergēnas, elpojošas un labi uzsūc mitrumu, nesausinot ādu (kas īpaši svarīgi ir pēcdzemdību periodā, kad strauja hormonu krituma dēļ var novērot maksts sausumu). Masmi paketēm ir īpašas struktūras virsslānis, kas novērš šķiedru pielipšanu un uzsūcošs, mīksts un gaisīgs iekšslānis. 100% dabīgā materiāla paketes neizmaina maksts gļotādas ph līmeni, nesatur superabsorbentus, smaržvielas, viskozi, celulozi un nav balinātas ar hloru vai dioksīnu.

Bērniņa zīdīšanas laikā īpaši jāaprūpē un jālolo arī krūtis. Masmi kokvilnas krūštura ieliktnīši barojošām māmiņām īpaši mīksti un maigi pieguļas krūtīm, kas īpaši svarīgi ir brīžos, kad krūšu gali ir sāpīgi un saplaisājuši. Krūts ieliktnīšiem ir anatomiska forma, tāpēc tie ir neredzami zem veļas. Līmējošs fiksators novērš ieliktnīša slīdēšanu.

Un vēl – ir mazuļi, kuri ir ļoti jutīgi pret dažādām skaņām. Māmiņas stāstījušas, ka mazulis var pamosties pat no krūšturu ieliktnīša čaukstēšanas. Tik dzirdīgiem bērniņiem Masmi ieliktnīši ir kā radīti, jo ir ne tikai elpojoši un hipoalerģiski, bet arī „uzvedas klusu””☺!

Masmi – dabiskas rūpes par jaunajām māmiņām!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā: bio.lv