Image Alt

Mogli

Mogli veselīgi bio našķi un uzturvērtīgas uzkodas bērniem

Džungļu grāmatas Maugļa tematikas iedvesmoti bioloģiskie našķi un uzkodas bērniem. Ērti iedot līdzi uz skolu un pulciņiem, lai vecāki būtu droši, ka tas, ko viņu bērni ēdīs, būs veselīgi. Produkti ir ļoti garšīgi un arī mūsu bērnu atzīti!
Mogli produkti gatavoti no uzturvērtīgām sastāvdaļām – rafinētā cukura vietā pievienots agaves sīrups un baltie milti aizstāti pilngraudu un plēkšņu kviešu miltiem.  Augstvērtīgais sastāvs sniedz ilgāku sāta sajūtu un neliek rociņai sniegties pēc saldajām konfektēm.

Īpašu vērtību Mogli produktiem piešķir augstā DEMETER kvalitāte. Kas nozīmē to, ka produktu sastāvdaļas iegūtas vienas saimniecības ietvaros, ievērojot dabas ritmus – augļus audzējot auglīgākajā augsnē un novācot to pilnbriedā. Tādēļ šiem produktiem nav nepieciešams pievienot daudz cukura, pārsātinātu garšvielu un taukvielu!

Dažādi smūtiji, kuru sastāvā tikai 100% bioloģiski augļi, bagāti veselīgām uzturvielām. Katrā smūtijā trīs augļu kombinācijas, kā, piemēram, banāns-guave-mango, banāns-rabarbers-avenes, guave-ananāss-kokoss, ābols-banāns-zemenes. Smūtiji ir saldi un garšīgi, tāpēc tiem nav pievienots cukurs un aromatizētāji, krāsvielas un konservanti.
Bērniem smūtijs būs kā stilīgs našķis, kas tajā pašā laikā sniegs vitamīnu devu!

Jaunums! Mogli saldās, kraukšķīgās vafelītes – ar kakao krēma vai kokosriekstu krēma pildījumu. Tāpat kā citos Mogli našķos, sastāvā pilngraudu milti un veselīgāka saldinātāja alternatīva – kokosriekstu ziedu nektārs. Vafelītes ērti iepakotas, lai paņemtu līdzi un baudītu kā debešķīgu našķi!

Mogli cepumi ar aromātisku kakao vai Mogli cepumi ar saldiem kokosriekstiem – gardi smilšu cepumi ar plēkšņu kviešu miltiem. Saldināti ar mazliet agaves, nepievienojot rafinētu cukuru. Garšos gan maziem, gan lieliem lai kur arī atrastos – skolā, universitātē vai darba vietā.

Mogli maizes stienīši garšo kā Itāļu pica! Klasiskās picas garšvielas no bioloģiskas lauksaimniecības – kaltēti tomāti, pārkaisīti ar izkusušu sieru, oregano, baziliku un papriku. Mogli plēkšņu kviešu kliņģerīši gatavoti no plēkšņu kviešu un pilngraudu miltiem – izcils olbaltumvielu, ogļhidrātu, vitamīnu, dzelzs, magnija, cinka avots. Bez sāls. Remdē kāri pēc neveselīgajiem našķiem!

Un gardie batoniņi – dažādu veidu ar mandelēm, āboliem, kraukšķiem vai kokosriekstiem. Bērni novērtē našķa dabīgi saldo garšu, vienlaicīgi uzņemot vērtīgas šķiedrvielas. Mogli batoniņi ir bez ierastā rafinētā baltā cukura, tie nesatur mākslīgos aromatizētājus, konservantus, biezinātājus un krāsvielas. Enerģijai un saldumam starpbrīžos!

Mogli našķi – gudra izvēle!

Jūs varat veikt pirkumus mūsu interneta veikalā bio.lv